Zabójcza broń (2016-2019)
Zabójcza broń: Sezon 1 Zabójcza broń Sezon 1, Odcinek 18
Odcinek Zabójcza broń (2016-2019)

Commencement

8,2 123
oceny
8,2 10 1 123
Zabójcza broń
powrót do forum s1e18

Zaczyna się dziać! A dokładniej procedural w tej chwili odchodzi w zapomnienie i najprawdopodobniej do finału będzie prowadzona jedna narracja, świetnie :) Motyw zemsty oklepany ale autentycznie zaskoczyło mnie, że w sprawę zabójstwa córki był wmieszany szwagier Riggsa (w sensie: wiadomo, że Riggsa przyskrzynianie niższych rangą w mafii to nic wielkiego więc pewnie musiało chodzić o kogoś wyżej postawionego.. ale jednak).

Riggs i Murthaugh, podobnie jak w filmach, wymiatają :D Możliwe, że odcinek należał do zemsty Riggsa ale Roger też miał wspaniałe sceny, jak 'czy mnie interesuje ta sprawa czy też nie' albo po byciu uprowadzonym, torturowanym, zjawia się pokiereszowany na bosaka na zakończeniu u syna i jeszcze gag z tym sąsiadem i zasłania mu kamerę w najgorszym możliwym momencie.. hahaha :D (tak, to coś wrednego ale co tam :p)

ocenił(a) serial na 9
matiiii

witam wiedzę że i Tobie również przypadła do gustu seria, mam pytanie, wiesz może dlaczego canal+ nie emituje nowych odcinków? od miesięcy śledzę losy serialu czekając na tłumaczenie, sezon już się skończył, a my mamy tłumaczenia jedynie do 9 odcinka, czy canal+ zrezygnował z pozostałych odcinków po tym świątecznym?

eminem_filmaniak

Wg mnie zrezygnowali ponieważ wcześniej, gdy serial był emitowany w USA to na canal+ pojawiały się odcinki bodajże z tygodniowym opóźnieniem. Na początku założyłem, że pewnie chodzi o to, że po 'okresie świątecznym' chcieli dłużej odczekać ale po 2 miesiącach stwierdziłem, że pewnie dali sobie spokój z serią (możliwe, że nie mieli oglądalności ale na moje to po prostu zrezygnowali). Trochę szkoda bo mam znajomych, którzy oglądali z lektorem a teraz zmuszeni są posiłkować się napisami i mówię im dokładnie to samo: canal+ najprawdopodobniej zrezygnował z tego serialu bo już dawno byłaby dalsza premiera na kanale.

ocenił(a) serial na 9
matiiii

szkoda, no ale trudno, trzeba czekać na napisy, rozumiem że oglądałeś po angielskiemu? :D czy skądś może można wytrzasną napisy? bo wiedzę że są tylko do 10 odcinka

eminem_filmaniak

Oglądam po angielsku - akurat to serial z tych, gdzie nie trzeba za bardzo znać fachowe słownictwo (jak np. Dr. House :D). Z tego co się orientuje napisy są ale są również braki, odcinek 11 czy 12 nie ma takowych.

ocenił(a) serial na 9
matiiii

też tak musze zrobić, bo już nie mogę wytrzymać, dzięki :)

eminem_filmaniak

Żaden problem :) Swoją drogą polecam odcinki po 10 - naprawdę są coraz lepsze, więcej gagów, dramy a duet głównych bohaterów równie udany jak ten filmowy (nie umniejszając filmom).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones