PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 860
ocen
7,7 10 1 20860
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta
ocenił(a) serial na 10
dona.marie

AIDEN! <3
Daniel wiadomo, nie jest stworzony dla Emily a tymbardziej Amandy. Jack jest ciekawą postacią w serialu aczkolwiek czasem irytującą i do tego nie pasuję do postaci Emily, tylko do słodkiej Amandy z dzieciństwa. Aiden to jest chłopak dla niej! Zawsze był przy niej, wspierał ją w tym co robi mimo że jednak posuwała się do tych drastycznych metod ''załatwiania'' ludzi ze swojego zdjęcia :) Moja opinia, czekam na inne opinie :)

ocenił(a) serial na 8
ZaCiagamSieToba

Mam takie samo zdanie jak ty. Aiden w moim przekonaniu jest jedynym odpowiednim facetem dla Emily. Jack tak naprawdę ma tylko wspomnienie o słodkiej dziewczynce którą jak wiemy Emily już nie jest, a Daniel nie ma o niej żadnych prawdziwych wiadomości cała ich znajomość jest ustawiona. Aiden to jedyny facet, który zna prawdę i w pełni ją rozumie, wspiera i akceptuje.

ocenił(a) serial na 8
ZaCiagamSieToba

Aiden :)

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

Aiden ! :)

dona.marie

Daniel

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

Ciezki wybor ale jednak Jack.

dona.marie

Daniel, albo Jack.

dona.marie

Żaden z nich. Ale jakbym już miała wybierać mniejsze zło to Aiden.

immortal13

W kazdym odcinku bałabym się o jej życie.Ale moze o ten efekt Ci chodzi ;)

dona.marie

Byłoby ciekawiej :D

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

Teraz to już bym wolała, żeby była sama, ale jeżeli mam już wybierać to Aiden albo ktoś zupełnie nowy ;)

LaDyTcK3

też tak sądzę, nie zasługuje n a żadnego, przepełnia ją tylko zemsta i nie ma w niej ani odrobiny miłości do kogokolwiek.

ocenił(a) serial na 10
kaziulla17

Nie chodziło mi o to, po prostu jakoś wolołabym żeby narazie nie angożowała się w jakieś związki, a na pewno nie z Jackiem czy Danielem ( na poważnie).

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

Jack, gdyż emily od zawsze go kochała

dona.marie

Jack!

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

zdecydowanie Aiden. Jacka nie lubię to takie ciepłe kluchy, a Aiden to prawdziwy facet. Emily i Aiden to mieszanka wybuchowa, u których nigdy nie wiadomo co się wydarzy ;)

ocenił(a) serial na 9
Iwet87

W drugim sezonie mieliśmy okazję zobaczyć, że Jack przestał być ciepłymi kluchami.
Ja uważam, że Emily powinna być z nim, pamiętacie, jak cierpiała na ślubie Jacka z Amandą?
Kocha go, i teraz powinni być razem.

ocenił(a) serial na 8
idrilka_idri

no coś tam niby pod koniec pokazał, ale dla mnie jest zbyt prawy, w sensie za dobry. Nie wyobrażam sobie jego z Emily i dzieckiem. Taka szczęśliwa rodzinka. Taki obrazek zdecydowanie do Emily nie pasuje. Em potrzebuje kogoś silnego, kto jej dorówna. Jakby była w związku z Jackiem to Em byłaby tą która nosiłaby spodnie :)

ocenił(a) serial na 6
idrilka_idri

Jest zazdrosna o Jacka ;D

dona.marie

Aiden bo z tej trójki tylko On zna prawdziwą Emily

Redcoat_A

to prawda :D I się kochają nawzajem <3

patrysias

Nie wiadomo.Na razie mamy wrażenie,ze on kocha ją. Ale ona nikogo nie kocha. Jej przyświeca zemsta. Wszystko pozostałe to tylko narzędzia do jej realizacji.

ocenił(a) serial na 5
dona.marie

Nolan. Tylko Nolan. :) Ale pewnie koniec końców jeżeli ktoś to pan ciepłe kluchy Jack.

ocenił(a) serial na 9
ms_rosencrantz

Ja też jestem za Nolanem < 33 :D

Pati353

Ale przeciez to pedzio, więc raczej...

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

To nie pedzio :D On lubi i dziewczynki i chłopców :D

Pati353

Żeby zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek ;)

ms_rosencrantz

Nolan jest idealnym przykładem, że prawdziwa przyjaźń damko-męska istnieje.
Może ma ładną buźkę i wymarzony charakter, ale do związku trzeba czegoś innego.
Chyba, że "facet" w temacie ma inne znaczenie.

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

Aiden w pierwszym odcinku 3 sezonu powiedział, że chce zniszczyć dziewczynę z sąsiedztwa.. Co może być prawdą po zakończeniu 2 sezonu kiedy Emil go olała..

pryczee

Ja mu nie ufam i nigdy nie ufałam. Informacje dozuje , żeby więcej zyskać. To proste. Negocjacje z Victorią wychodza mu na dobre. Jeśli poda jej prawdę na tacy nie będzie już potrzebny i ...zniknie

pryczee

Aiden pewnie nie raz jeszcze nas zaskoczy.
To bardzo ciekawa postać. Najbardziej przypominająca Emily. Pasują do siebie.

of2288

Swoją drogą jest ZABÓJCZO przystojny ;)

of2288

No i zaskoczył. Wpakował Jacka w kłopoty i prowadzi podwójną grę. Irytował mnie , odkad go pamiętam

dona.marie

Wpakował Jacka (pseudonim Ciepłe Kluchy) w kłopoty w odruchu zazdrości o Emily. Ślepy (ani głupi) nie jest, przecież Em sama się przyznała, że Jack wie od dawna kim ona jest. Każdy by się wkurzył na jego miejscu.

of2288

Aż dziw bierze,ze Emily niby taka mądra i przebiegła a wpakowała (ukochanego?) faceta w takie bajoro.

dona.marie

Jak by nie było on sam się w nie pchał...

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

Aiden !

dona.marie

W trzecim sezonie moim zdaniem scenarzyści dążą do tego, by Emily była z Jackiem - wg mnie najgorszą opcją. Między nimi jest nadal tyle brudów i kłamstw, że całe życie by im zeszło (a raczej Em. ) na wyjaśnianiu tego. Najlepszą opcją, której kibicuje od momentu pojaeienia się jest Aiden - pomimo tylu prób na jakie wystawia go Emily, on zawsze wraca i jej pomaga - nie musi jej wybaczać kłamstw ani próby zemsty i wykorzystania go jak to jest w przypadku Daniela. Swoją drogą nawet on byłby lepszą opcją niż Jack - przynajmniej chemia z życia codziennego przechodzi do serialu.

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

Ja bym brała Aidena :D

ocenił(a) serial na 8
robipati

Ja kibicuję Emily i Danielowi, czuć taką chemię miedzy nimi - może przez to ze prywatnie są parą. Chociaż domyślam się, że serial od początku dąży do złączenia jej z Jackiem ( tak, ciepłe kluchy to dobre określenie na niego) pomimo ze kompletnie ich razem nie widzę, a Aiden pewnie gdzieś zginie po drodze :P

asiaaa92

Tworza zgraną pare. Emily biegnie przez życie po trupach, jej narzeczony podobnie i, jesli za niego wyjdzie, to małe Greyson'iątka tez takie będa (jakoś w 40-tym sezonie ;P )

ocenił(a) serial na 6
dona.marie

Aidan :]

ocenił(a) serial na 6
Libra666

Aiden

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

Po odcinku s03e04 jestem prawie pewna, że zechcą ją złączyć z Jackiem, a z Aidena zrobią zazdrosnego drania.
Choć wg mnie to właśnie z Aidenem powinna być bo bardzo do siebie pasują. Co do Daniela to z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej "Greysonem" i choć Emily wcześniej darzyła go sympatią to chyba teraz coraz bardziej staje się jej wrogiem. Poza tym ja jakoś nie widzę tej chemii z życia prywatnego pomiędzy nimi.

Podsumowując Aiden Aiden Aiden!!!!!!!!!!!!!!

nenupher83

tak, tez to widze. scenarzysci staraja sie pokazac aidena w jak najgorszym swietle- oszukuje, robi cos za plecami ems... i dla kontrastu nagle jack jest zazdrosny, pokazuje, ze mu zalezy na dobru emily. no i staraja sie go troche "utwardzic" w 3. sezonie. no i jeszcze ta historia, ze stracił faux-amande i brata- czyli jemu greysonowie tez zniszczyli rodzine...
niestety wszystko (o zgrozo!) idzie w kierunku reaktywacji szczeniecej milosci...

BTW Czyta ktos zagraniczne fora? W sumie opinie na nich wyrazane maja wplyw na scenariusz :) moze ktos cos wyczytal?

dona.marie

Aiden najbardziej pasuje do Emily, zna ją nie jako małą dziewczynkę sprzed lat (Jack) tylko jako dorosłą kobietę. Wie jakie miała problemy, wspiera ją od samego początku. Jack zna ją bardziej z czasów kiedy byli dziećmi a przecież życie ich zmieniło.

mar_mad

Mimo wszystko uważam,ze tworzą patologiczny związek.

dona.marie

Oczywiście ze Aiden.

ocenił(a) serial na 8
kwiatuszek446

Aiden ;-)

WektoreK

Aiden najlepiej do niej pasuje . Mają podobne charaktery , wiele przeszli rozumia sie a także oboje umieją kombinować . Jack od początku mi sie nie podoba i takie ciepłe kluchy z niego . Nie czuje chemii miedzy nim a Emily/Amandą .... Tak samo z Danielem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones