PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123698}
5,6 19 358
ocen
5,6 10 1 19358
5,7 3
oceny krytyków
Tekken
powrót do forum filmu Tekken

1. Eddy
2. Law
3. Paul
Kto bebnil w tekken 3 to wie.... ze mam racje

użytkownik usunięty
Black_Spiderman

dawne lata gdy i ja bębniłem w trójke... :>
ale najlepsi chyba byli

true ogre, eddy, gon :], i paul.

ocenił(a) film na 1

No tak. W trójce to oni plus Yoshimitsu byli ekstra, a najgorszy to chyba był ten profesor Boskonovitch co na sobie miał ta tandetną zbroję :-) Ale jeśli chodzi o te dalsze części (Tekken Tag, Tekken 4, Tekken 5) to jeszcze nieły był Jinpachi (którego niestety nie da sie odblokować ;-(), Devil Jin, Jack-5 i Raven. Tekken RULEZ !!!

Ultor

Dla mnie najlepszy był King, znałem jego wszystkie kombosy ;], a na drugim miejscu Heihachi ;)

knight_rider

wszyscy jesteście leszczami i gracie postaciami dla leszczy. mając jednego niezastąpionego Jina to bym waz wszystkich pozabijał. Leszcze.

jeszcze brakuje hworanga w waszej kolekcji gwiazd bravo girl.

Zrodlo

Haha... dokładnie to samo chciałem napisać. Grałem prawie tylko i wyłącznie tą postacią. Jeżeli ktoś rozpracuje Jina na 100% to będzie niepokonany. Chyba najlepsza postać w Tekken 3!

Po nim (wg mnie) jest Paul... trzeba tylko wiedzieć kiedy przypierdzielić xD. Gość ma przerażająco mocne uderzenia. Heniek też jest świetny.

King to kmiot. Każdy jego łamany 'kombos' można przerwać i wpierdzielić mu swoją seryjkę (niezastąpiony Jin).

Mithrill

Zgadzam sie z 2 poprzednimi postami;]

Eddy-Moja ulubiona postać, nie powiem, kombinacje capoeiry chyba ogólnie wszystko nim umiem/umiałem ale niestety jest to postać słaba i jak sie gra z inną osobą to bardzo łatwo edka rozwalić;]
Law-To jest ogólnie średniak. Jak mi koleś nim zaczął grać porządnie to jak wyleciałem w powietrze to spadałem z połową życia. Ale ja jakoś nigdy nim nie lubiłem grać...
Paul-Mocno wali,ale ogólnie to słaba,prosta postać...

Heichachi- Nie trzeba nić mówić;] Chyba najsilniejsza postać każdej części Tekkena. Dobrze wyćwiczony potrafi nieźle wykończyć.
Jin-2 najlepsza postać T3. Dobrze wyćwiczony uniemożliwia wstanie rywalowi;]
King-Tutaj to dziwnie. Bardzo efektownie wygląda,ale ogólnie grając z dobrymi bardzo trudno cokolwiek nim zrobic...

I zawsze lubiłem Gona;] Przeciwko Heńkowi bardzo groźny rywal;]

barnaba

Jak kto woli, bo np. moją ulubioną postacią jest Hworang. Jest szybki i jak przyfasoli z kopyta. I też go miałem opracowanego w 85%, bo krótko grałem.
Na drugim miejsku u mnie jest Lei. Fajne triki kung-fu. A trzeci jest Bryan ma siłe i parę sztuczek. A co do Jina to większość ludzi go chwali ale ja jakoś nie mogę się do nie go przekonać.

filmox

widziałem jak grali na turnieju. finalowe walki - jin vs jin. aż miło było popatrzeć.

Zrodlo

Jeśli mówicie że king jest słaby to chyba za mało graliście w tekkena. Szybki zawodnik nie znaczy najlepszy, może king jest wolniejszy od innych postaci ale moim zdaniem ma najprzyjemniejszy dla oka styl walki, a nie jakiś załóżmy jin - jedna wielka kaleka nie posiadająca mózgu tylko kilogramy mięśni służących do bezmyślnej chaotycznej nawalanki:) pozdro "znawcy"

knight_rider

Dla mnie najlepszy jest Paul zawsze gralem przciwko Jinowi i meczylem sie strzasznie King i Heniek tez dwie bardzo dobre postcie. Pamietam stare czasu kiedy gralo sie cala noc w tekken 3:) teraz to juz nie to samo:(

użytkownik usunięty
Zrodlo

te, panie "nieleszczu", to że pan potrafi Jinem załatwić wszystkich, to nie znaczy że w grze wszyscy potrafią załatwić Jina. taką gwiazdą bravo girl hwoarangiem potrafię perfectem pokonać tego Jina.

ocenił(a) film na 4
Zrodlo

Ja gram hwoarangiem i jak się umie nim grać to pokonasz większość zawodników, a w szczególności Jina. Ogólnie wszystkimi się dobrze gra, jeśli umiesz combosy, albo napieprzasz wszystkie klawisze naraz(Eddy). Nie mówie wcale że Jin jest słaby, ale grając nim i przegrywając z moim bratem, który grał Leiem to straciłem chęć do grania tą postacią.

Zrodlo

jin to też mój ulubiony gracz tekken

jin1

JEŻELI KTOŚ MA BYĆ MAJLEPSZY TO TYLKO JIN KRÓL ŻELAZNEJ PIĘSZCI 3,5

Ultor

Taa ten "dżinpachy "(xD) jest niezły :P Chociaż szczerze mówiąc to jeżeli ktoś wyćwiczy daną postać to gra nią dobrze i tyle :P
Np. ten bokser Steve Fox robi niezłe wyniki i jak się nauczy jego ciosów to po prostu zapie..xD

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie najlepszy był Paul,Nina i Ogr ile ja w to kiedyś grałem :P

Black_Spiderman

według mnie trójka najlepszych zawodników to
1.Eddy
2.Hwoarang
3.Bryan

użytkownik usunięty
czarek_2

Według mnie trójka najlepszych zawodników to:
1.Christina
2.Ten robot
3.Bryan

Dwóch najlepszych zawodników to jedynie ten duet -

Hwoarang i Jin Kazama - najlepsi w całym Tekkenie. Mimo, że są rywalami to czuję ,że się lubią :)

zephon999

nienawidzą się - obejrzyj na youtube filmiki z endingami to się przekonasz

ocenił(a) film na 2
Black_Spiderman

BRYAN jest najlepszy... w filmie go chyba nawet nie umieszczą bo przeciez nikt by mu nie dał rady

Black_Spiderman

W tekkenie 3 to najlepsze postacie to zdecydowanie:
Jin i Bryan

Ale postacie którymi ja gram są w dwójce i piątce (obie) to są:
Lee Chaolan i Ganryu(Garcia mi pasuje do jego roli,ponieważ jest barwny)

Black_Spiderman

No to ja chyba wszystkich tu zaskoczę,bo moim ulubionym zawodnikiem jest Nina Williams.Uwielbiam jej styl-dość silny i szybki jednocześnie.Po prostu najlepiej mi się gra właśnie nią i znam najlepiej jej ciosy.
Poza tym lubię jeszcze Law'a no i Hwoarang'a,chociaż nie mam ich tak dobrze rozpracowanych jak Niny.
Co do Jin'a i Paul'a-ich styl zupełnie mi nie odpowiada i nie lubię ich.

ocenił(a) film na 5
Black_Spiderman

Tekken 2
-Jun
-Lei

Tekken 3
-Bryan
-Law
-Xiajka
-Jin
-Hwo
-Lei
(w sumie w tej części to wszystkich wymasterowałem, nawet Doktorka:)

Tekken 4
-Jin
-Kazik
-Bryan
-Law
-Steve

Tekken 5
-Law
-Nina
-Bryan
-King
-Asuka

Ehh trzeba kupic PS3 bo Tekken 6 sie zbliża!!!!!!!

Morfo_2

jak dla mnie najlepsza było Xiao bo poznaniu jej ciosów nie było na nią bata.... Paul i jego zatrważająca moc czyli ko w pierwszych trzech sekundach( oczywiście pry perfekcie:D)a trzeci to pewnie Hwo i Jin na równi bo zjefajne pojedynki sie nimi toczy ;D. A co byście powiedzieli na 26 odcinkowe anime oparte na fabule Tekkena gdzie głównym wątkiem byłby turniej i retrospekcje z życia bohaterów...

kaka893

No co wy najlepsza Jest Panda. Nikt by ze mną nie miał szans. Poznałem jej wszystkie kombosy i byłem zawsze niepokonany

Niedalibyściee mi rady cioty ! PANDA RULEZ

marekkonsek

tu macie odpowiedz kto jest lepszy sposrod dwoch najlepszych postaci w grze (hwoarang vs jin) http://youtube.com/watch?v=9JaX5UIdf48

k0zioleq

jak ktos umie grac jakas postacią to wtedy sieka wszystkich dla mnie jest tylko 1 Yoshimitsu :):)

Pavlik666

DOKŁADNIE :D
Ja w Tekkenie 3 przechodziłem Time Attack Heichachim w 2min. 15s :D ale i tak najbardziej lubię Bryana :D Ten jego chory smiech i dobijanie typa po walce w 5 :D Wszystkie Jacki miały potęzne uderzenie, ale ta ich szybkośc :-/ chociaż jak sienimi pogra to dają rade :)

ocenił(a) film na 5
MlodyBosky

Ja Poulem przechodziłem najszybciej Time Attack, raz Eddiego załatwiłem w 1 sekunde najsilniejszym ciosem Poula hehehe

Morfo_2

t3:
Ling Xia :D
Jin
Nina
Anna

t5:
Feng
Steve Fox
Nina
Ganryu
Bryan
Jin (Karate)

A tak ogólnie, to chyba każdą postacią można robić cuda i niezłe wiązanki, jeżeli poćwiczysz. Każdą postać mam w randze Sage albo wyżej.

Black_Spiderman

1.Law
2.Eddy
3.Hwoarang
4.Baek
5.Paul
6.Christie Gordo
7.Yoshimistu
8.Bruce
9.Bryan
10.Lei


Najsłabszą postacią według mnie to Jin Kazama jest wolny i słaby jego jedyny dobry cios to półobrocik w twarz :P

Black_Spiderman

to ja was zaskocze. Craig Marduk ;p no i Nina jeszcze

Roman

Nina bym wszystkich tu was zebranych rozkurwil, ze tak powiem. :\

Avnith_Edd

3 najlepsze według mnie postaci w grze Tekken 3:

- Heichachi Mishima - W surwiwalu 100 pokonanych postaci, bez większego problemu

- Bryan Fury - Bardzo szybki, jak połączycie dobrze ciosy nie pokonany

- Ling Xiaou - Szybka i zwinna, sporo uników, nauczcie się grać nimi w
100 % i na zawody możecie się zapisać.

-MrShadow-

Shadow_45

Dla mnie bez względu na część najlepszą postacią jest Bryan Fury.

Black_Spiderman

Moi ulubieńcy z trójki:

1. Paul Fenix
2. Heihachi Mishima
3. Yoshimitsu

Black_Spiderman

Najlepszy jest Kazuya. Co prawda nie ma zbyt wielu ciosów ale walka nim to dla mnie sama przyjemność. Oprócz Kazuyu świetni są Hwoarang, Eddy i Heihachi

Black_Spiderman

ja wymiatałem 2 postaciami robiliśmy sobie w wakacje kilka lat temu turnieje na 2 pady i pełno ludu u mnie ;D
1.King - blokowanie postaci i nie ma szans go pokonać
2.Yoshumitsu - Teleportacja,ładowanie
tym składem nikt mnie nie mógł pokonać a jeżeli pokonali mi te 2 postacie(cud:D)to miałem w zapasie
3.Brayan :D

Black_Spiderman

1.Eddy(rozwalę każdego i tyle xD)
2.Hwoarang(rozwalę prawie każdego bez większych problemów xD)
3.Bryan(rozwalę prawie każdego z (być może) małymi problemami xD)

TEKKEN ROX!!!

ocenił(a) film na 4
Aqualeo

TYLKO STEVIE
http://tekken.gry-online.pl/index.php?page=section&id=43

Ja tylko nim moge grać ;)

Black_Spiderman

Hwoarang

najlepszy jak dla mnie zawodnik :D

ocenił(a) film na 4
Black_Spiderman

Odnośnie postaci to poza konkurencją są Mishima to wie kazdy gracz kto spędził więcej czasu nad Tekkenem. Ich elektryki i techniki ogluszajace sa o prostu miazdzace ( Kazuya, Heniek). A tak poza nimi to nie ma chyba jakiegos przepakowanego wiesniaka. wszytkimi idzi pozamiatac kazdego jak sie potrafi. Zobaczcie sobie na youtube Bruce`a co ludzie nim robia polecam:))))))))

ocenił(a) film na 4
semek84

ja na początku grałem tylko jinem i rozwalałem wszystkich a potem Lei i ogre

Black_Spiderman

Mój faworyt to nie kto inny jak ikona serii - Jin. Nie jest efektowny ale jest efektywny! Oprócz niego lubię też Briana za styl i zabójczy wygląd. A z postaci kobiecych Christie (chyba tylko za wygląd ;)).

ocenił(a) film na 4
Black_Spiderman

No to naucz się grać :P...

Najlepsze postacie w kolejności w Tekken 3:

1. Jin Kazama.
2. Marshal Law.
3. Julia

Za bardzo dobre postacie uważam tez Leia, Kinga i Annę. Niesamowity na turniej jest Ogre... Oczywiście wszystko zależy od umiejętności, wiadomo, że dobry gracz położy leszcza kim by nie grał. Btw... co powiecia na Wanga?

Zanthus

"jak ktos umie grac jakas postacią to wtedy sieka wszystkich dla mnie jest tylko 1 Yoshimitsu :):)"

Zgadzam się z tym panem.

Eddy jest dobry dla początkujących.
Moja 11siostra wygrywa nim walki naciskając strzałki i jeden przycisk,
to chyba niezbyt twórcze prawda x)?

To samo z Hwoarangiem (dobrze napisałem?)
Jednym, dwoma przyciskami mozna w ciemno nawalać i wygrać ze średniej klasy graczem jak dobrze się wkręci.

Yoshi to już nie przelewki, tu trzeba wchodzić w timeing żeby
dana kombinacja wpasowała nam się w ten ułamek sekundy, kiedy mamy na to szanse.

Oczywiście Bryan, Paul, Heihatchi (tu chyba napisałem źle xD)
czy nawet Xiao też są mocnymi postaciami. Jin to także wyższa półka

Gon.. o tyle dobry, że niski ;]


A co do filmu, bardziej widziałbym w roli

Ravena - Weasley Snipes'a
Lei - Jackie Chan (nieważne, że jest już przereklamowany xD pasuje:D)

Jaguar

Jak dla mnie najlepsi zawodnicy to:

1.Jin.
2.Howrang.

Nie do zastąpienia :D

A jeśli chodzi o Eddego to zgadzam się, jest to zawodnik dla początkujących... A nawet i dla dzieci.

DAMIANO_5

co Wy w ogole wiecie o tekkenie :D jesli myślicie że coś wiecie to wejdzcie na www.honmaru.pl gramy już ponad 3 lata w tekken 3 online. turnieje itp. zobaczycie oc to poziom w ta gre :]

lista najmocniejszych.
ogre
xiao
jin
true ogre
law

użytkownik usunięty
adriankiller

jesli chodzi o tekken 3 to ja miałem 5 zawodników.
3 której nikt nigdy nie mógł mi pokona to:
Nina
Bryan
Ogre

4.heihachi
5.king

Jin nie jest wcale mocna postacia. Obojetnie kto z was chcialby zagrac ze mna. Ja nina ktos z was Jin - nie macie szans. ninA o ile jestes pierwszy na starcie nie dopuszczam nikogo do konca juz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones