PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606826}
7,6 5 310
ocen
7,6 10 1 5310
Age of Empires III
powrót do forum gry Age of Empires III

Którą część AGE o uważacie za najlepszą?

ferrarianiejarris

Jak dla mnie 1. Chociaż jest mało opcji i udogodnień, to właśnie za prostotę ją kocham i do niej wracam. ;D

użytkownik usunięty
ferrarianiejarris

Dwójka. Wiadomo - kampania Jeanne d`Arc, ale i ogólnie odpowiada mi klimat średniowieczny.

ferrarianiejarris

Jak dla mnie to Age Of Mythology rządzi.

ocenił(a) grę na 6
ferrarianiejarris

Zdecydowanie AoE II.

ocenił(a) grę na 9
ferrarianiejarris

AoE II jest najlepszy! (oczywiście wg. mnie)

ocenił(a) grę na 3
ferrarianiejarris

AoE 1, AoM.

AoE 3 ma okrutnie debilne sterowanie

ferrarianiejarris

Zdecydowanie AoE II.

wojtekm_fw

AoE I była najbardziej świeża i odkrywcza, AoE III najbardziej dobpracowana z serii. AoM jakoś nie przypadł mi do gustu, może dlatego, że to już nie do końca AoE.

ocenił(a) grę na 5
ferrarianiejarris

AoE 1 !!! jak na 1997 rok to ta gra była pionierem w swej kategorii , wniosła praktycznie wszystko co na dzień dzisiejszy widzimy w strategiach !!! tą grę nie przebije nikt !!! chyba że ktoś wymyśli w końcu bardziej realistyczną rozgrywkę , ale to już nie będzie gra na komputerze lecz dosłownie w komputerze ( taki Matrix ) ;)

ferrarianiejarris

Age of Mythology, połączenie nowoczesnej grafiki z antycznymi realiami, co bardzo podobało mi się w AoE1. AoE3 mi nie podchodziła ta cała broń palna, koleje itp.

ocenił(a) grę na 10
ferrarianiejarris

Każda część świetna I dobra II bardzo dobra III bardzo dobra ;)

ocenił(a) grę na 6
ferrarianiejarris

Dla mnie najlepsza II ale III też w daje radę:)

ocenił(a) grę na 8
ferrarianiejarris

Age Of Empires 1, ale to pewnie przez sentyment. Mimo wszystko największy "fun" obecnie mi przynosi 3 odsłona z dodatkami. Mogę i grać i grać godzinami. A w 1 odechciewa mi się już po 1 grze :d

użytkownik usunięty
ferrarianiejarris

Osobiście uwielbiam trzecią odsłonę serii. Dlaczego? Dlatego, bo historia ukazana w tej odsłonie wydaje mi się jedną z lepszych fabuł w grach komputerowych a zarazem byłaby idealna aby na jej podstawie zrobić jakąś produkcję filmową! :D

ferrarianiejarris

Nie przepadam za RTS-ami diunopodobnymi, ale ten nalezy do najlepszych. Zaraz po "Rise of Nation" i "Original War". Wiekszosc RTS-ow to zrecznosciowe klikadelka, a nie strategie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones