PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809093}
7,9 5 291
ocen
7,9 10 1 5291
Assassin's Creed Odyssey
powrót do forum gry Assassin's Creed Odyssey

No jakby nie tytuł to po tym zwiastunie z E3 nigdy bym nie zgadł, że to Assassin’s. Co to w ogóle ma z nim wspólnego?

ocenił(a) grę na 8
tiktak10

Dla mnie zaleciało AC Origins, takie kopiuj wklej graj dzielny graczu w to samo na ale zmiany jakieś są, no nic wysyp premier gier na jesień i początek 2019 się zbliża także będzie w czym przebierać.

ocenił(a) grę na 7
ryders

I dobrze. Orgins było rewelacyjne, więc powtórka w Grecji to dla mnie idealna sprawa <3

ocenił(a) grę na 1
tiktak10

Wątek współczesny i włócznia Leonidasa jest artefaktem Pierwszej Cywilizacji

ocenił(a) grę na 9
tiktak10

Uniwersum

tiktak10

No ogólnie cały Assassin to wielka porażka. Jednak rzeczywiście ten zwiastun pokazuje coś baaardzo ciekawego. To bardzo zachęca do kupna gry. Jednak dalej w tytule jest Assassin Creed, więc co z tego, że gra ma zayebisty zwiastun, jak to tylko jest zwiastun.

ocenił(a) grę na 8
pio73

hater detacted

marcin_lendzion

Coś chciałeś przekazać?

ocenił(a) grę na 9
tiktak10

To jedyny Assassin nie Assassin bo za czasów Grecji jeszcze z punktu historycznego Assassinów nie było więc w tej części Assassyna jest więcej bijatyk full-contact niż skradanek.
cała gra zajęła mi ponad 130 godzin grania i naprawdę bardzo dobrze się bawiłem.
Gra jest po prostu piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones