PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 594
oceny
7,5 10 1 5594
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Możńa już dokłądnie przyjrzeć się jak będzie prezentował się skin z Knightfall do “Batman: Arkham
Origins”, który będzie dostępny dla użytkowników PS3. Oprócz stroju który nosił Azreal w
“Knightfall” gracze uzyskają także dostęp do skina z kostiumem Batmana z serialu z Adamem
Westem. Z obu skinów będzie można korzystać na mapach w
tryhttp://www.batcave.com.pl/2013/07/batman-arkham-origins-knightfall-skin/bie wyzwań.

wort801

http://www.dccomics.com.pl/News/8805/19-minutowy-gameplay-trailer-z-BATMAN:-ARKH AM-ORIGINS

to cie moze zainteresowac

dawid10809

widziałem już to ale dzięki

wort801

szykuje sie swietna gierka:)

dawid10809

no najbardziej jestem ciekaw jakich wrogów jeszcze batman będzie miał :)

wort801

na wikipedii czytalem o 2 zabójcach sowieckich:KGBeast and NKWDeamon .moze miejsce dla nich sie znajdzie

dawid10809

nie znam ich to się nie wypowiadam ale liczę na filefly ,tale z ojcem ,LADY SHIVA ,poison ivy ,poza tym nie każdy przeciwnik musi być zabójcą ;)

wort801

moze Bane ? i Dent

dawid10809

Bane jako zabójca a dent może być jakiś szefem mafii :)

wort801

Bane bardziej jako taki uliczny wojownik a Dent niech mafioso

dawid10809

ale Bane już został potwierdzony jako zabójca :) tak wymyślili :)

wort801

dobra wazne ze bedzie :) a sie zastanawiam nad gierka "unjustice gods amongt us" podobno Bane tam jest grywalny

wort801

na forum ostatnio pisałem nowe informacje na temat tej gry polecam

wort801

poczyma :) jak tylko wygram licytacje

wort801

Nightwing,Red Hood wiec niesamowita gierka

dawid10809

może być jako dlc ten Red Hood ale to nic pewnego

wort801

blagam ich na kolanach ,niech bedzie

dawid10809

aha ok ja bym wolał poison ivy zatanne black canary dr fate amazo i tego Marsjanina :)

wort801

O Vicor zszas by sie przydal

dawid10809

no może zadanie z tymi telefonami było dość ciekawe :)

wort801

od razu wrzucmy tam Supermana :)

dawid10809

niech batman pracuje sam ;)

wort801

albo dac tam batmana uzbrojonego w kalacha,granaty itd :)

wort801

taki Punisher z Batmanem

dawid10809

Ja chciałbym aby w tej części Dent był jeszcze dobry! :D I żebyśmy byli świadkami jego zmiany.

polskipolski

albo ogolnie zrobic jakas gre z dentem jako takim strozu prawa jak Max Payne

polskipolski

ale nie wiem czy w grze daloby sie go zrobic jako takiego Dobrego Harveya

dawid10809

Nie widzę problemu. Mógłby nam nawet pomagać ( inaczej, popierać działania Batmana w Gotham ). Np. taki Dent z "The Dark Knight" byłby niezły.

polskipolski

fajna bylaby gierka z grywalnym DENTEM

polskipolski

chlopie mam wizje : gra by sie tak przeplatala : najpierw jest jak Batman walczy z typami ,potem jest jakas misja z udzialem Denta w postaci zbierania informacji na przesluchaniach itd

dawid10809

Fajnie by było. I do tego jeszcze z 2 postacie i mamy Batmana, Denta pana X i pana Z . Coś jak Heavy Rain. I chciałbym, aby w tej części pokazano "przygarnięcie" Robina przez Batmana. Można by go szkolić i wzywać do walki ( chociaż bardziej mi się on widzi, w poziomach "cichego łowcy" ). Np. "Wyeliminuj tamtego gościa, ja zajmę się tym pobliżu" Dzięki temu ci, którzy byli dalej nie dobiegli by na czas, a my byśmy mogli spokojnie uciec. Taki tam mój skromny pomysł na rozgrywkę.

polskipolski

motyw z Jasonem : scenka jak gangsta przetrzymuja jakis ludzi (Batman tam biegnie i slychac strzaly) dobiega na miejsce i widac trupy gangsów i uratowanych ludzi

chodzi ci o takie szkolenie jak w matrixie ? nauka walki itd no spoko pomysl

dawid10809

Raczej coś w stylu rozdawania punktów doświadczenia. Za każdą misję w której by pomógł, dostawałby cenne XP i można by było "kupować" za to ulepszenia. I chodzi mi raczej o to, że mógłby się pojawiać w trakcie rozgrywki. Nie że rozkazujemy mu coś, a on to robi za nas. To jest bez sensu. Mógłby też pomagać w walce, ale kiedy straciłby za dużo HP wycofał by się i uciekał z pola bitwy. I mógłby dostarczać sprzęt. Np. ograniczona liczba batarangów. Wtedy wysyłamy go po potrzebne rzeczy do bat-jaskini i nie byłby dostępny przez jakiś czas. Ogólnie, fajne pomysły nam się tu tworzą! :D Ale twórcy gry ją tworzą i możemy tak sobie co najwyżej pomarzyć. Szkoda.

polskipolski

albo kolejna gierka której bohaterem jest juz robin a batman pojawia sie tylko jako taki duch który doradza ogólnie retrospekcje

dawid10809

To już by się raczej nie sprzedało. Wolałbym DLC w stylu Harley Quinn's Revenge. Tam można było sterować Robinem przez dłuższy czas. Batman to BATMAN, a Robin to tylko jego pomagier. Wyjątkiem jest oczywiście Nightwing, który pracuje już solo.

polskipolski

Jason tez solo

dawid10809

W sumie to zależy od komiksu. W jednych jest solo, w drugim "multi" ( :D ) z Batmanem. Ciężko mi zawsze było ogarnąć tych wszystkich Robin ( ów ) ! :D

polskipolski

gierka tylko z Jasonem Toddem bylaby swietna

dawid10809

I jego przemiana w Red Hooda. A walka z nim! To by było cudo!

polskipolski

no w sumie on byl taki najbardziej porywczy ,pewnie byloby wyrywanie broni palnej,tortury itd

dawid10809

Ale i tak wolałbym Dicka Grayson'a. Bardziej pozytywna postać.

polskipolski

albo ich obu dac -mozesz wybrac jedna i inaczej zaleznie od wyboru toczy sie fabula gry

dawid10809

Dobre! :D

polskipolski

poza tym ja bym wprowadzil jakies walki (takie pojedynki jak w tekkenie) za jakies ulepszenia ,bron itd .dodatkowo tworzenie wlasnych postaci i kostiumów

dawid10809

Postacie? Ciężko by było stworzyć taki kreator. To nie MMO. Natomiast kostiumy... to już da się zrobić i podoba mi się to jak cholera!

polskipolski

kostiumy by sie opieraly na takich zasadach:masz gotowy skafander i za kase dokupujesz elementy lub bierzesz je z innych skafandrów .w ostatecznosci moduly sa na etapach

dawid10809

A skąd kasa? Może za punkty zebrane podczas walk itd. ? To by chyba było lepsze.

polskipolski

ten temat jest kilka postów wyzej .dodatkowo taki survival mode

polskipolski

mamy przepis na idealnego batmana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones