PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

[*] Rip świetna marko. Tak jak Arkham Asylum i City uwielbiałem, tak Origins wprawiało mnie w osłupienie. Jak można wydać na świat tak nieprzygotowany i zabugowany produkt? Najpierw wszędobylski problem z wieżą Enigmy do której nie mona było się dostać. Wyszedł patch - pomogło. A na co natrafiłem? Na kolejny babol, gdzie w walce z Banem w więzieniu robi się po czasie czarny ekran i nic nie można z tym zrobić, ani ominąć, ani wgranie od nowa save'a nic nie daje. Czyli gry nie można ukończyć. Nie czekam na kolejną łatkę, bo szkoda nerwów i nie ma sensu.

ocenił(a) grę na 9
butryk_2

Dlatego nie ma sensu zamawiać gry przed jej premierą bądź kupować jej w dniu jak premiery. Lepiej poczekać. To samo było ostatnio z Total War:Rome 2.
Po 2 niemal perfekcyjnych odsłonach Batmana, też zaufałem WB i klops. Trzeba czekać na łatki bo kasy nie zwrócą.

Tyrant

Podobno Rome 2 po siedmiu patchach jest już lepiej niż niezły ;)

ocenił(a) grę na 7
Patty Diphusa

fakt brakuje troche płynności jak AC ale nie ma co marudzić gre robiło młode studio i mozna im wybaczyć ja włsnie przed momentem skończyłem i bardzo mi sie podobało fabularnie extra trzyma poziom poprzednich części ja jakos nie miałem wiekszych przygód z bugami (grałem na PC ) ale może dlatego że gre kupiłem pare dni temu ale uważam ze została bardzo źle potraktowana na polygami czy gamezilli ktos dałe jej 1 no to juz jest roche przesada podsumowójąc cała seria Arkham jest moim zdaniem jedną z lepszych seri ostatnich lat a juz napewno najlepsza o superbohaterze

WielkiVolare

Fabuła to mi akurat w ogóle nie przypadła do gustu w AC :p rzadki jak kupa wątek miłosny z pustą lalą, rozczarowująca "godzina 0" (tak to się chyba nazywało, nie?), jakieś pier*olenie o niczym i bez większego sensu.

Ale poza tym gra była świetna ;)

WielkiVolare

A ta ocena 1 jest dosyć zasłużona :p

Gra była w dniu premiery tak zabugowana, że podobno przegranie w nią 10 minut bez konieczności resetu kompa było cudem.


Taki to niestety znak naszych czasów, że gry są wypuszczane na rynek często "w robocie" i dopiero miesiące patchowania umożliwiają ludzkie z niej korzystanie.

Kwintesencją tego jest właśnie nowy Batman i Rome 2.

ocenił(a) grę na 7
Patty Diphusa

Taki to niestety znak naszych czasów, że gry są wypuszczane na rynek często "w robocie" i dopiero miesiące patchowania umożliwiają ludzkie z niej korzystanie.------------------->zgadazam sie to jest bardzo ale to bardzo irytujące najgorzej miałem z ghost recon:Future soldier którą kupiłem dzien po premierze i musiałem czekac tydzien na odpowiednia łatke żeby ja wogole uruchomić takie coś to jest robienie sobie zartów z klientów dlatego teraz wole odczekać z ten miesiac zaczym kupuie żeby potem nie K.....wowac przy kompie ale niestety taka praktyka jest straszna a jeszcze gorsze jest wycinanie częsci gry i robienie z nich płatnych dlc to juz jest KUre.two

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones