PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Błąd

ocenił(a) grę na 5

Miał już może ktoś problem z włączaniem się gry w trybie okienkowym ? Jest to strasznie
denerwujące bo gra włącza się chyba z 10 minut, a gdy przestawię już wszystko w opcjach to po
powtórnym uruchomieniu gry znowu są ustawienia domyślne. Jakby ktoś miał ten problem to
piszcie :)

ocenił(a) grę na 8
Darkadi15

alt + enter. nie zawsze się tak uruchamia. nie wiem dlaczego.

ocenił(a) grę na 5
Grochu89

Czyli Ty też masz problem z trybem okienkowym ?

ocenił(a) grę na 5
Grochu89

Alt + Enter nie działa. Przypominam, że gra po wejściu do menu i zmianie opcji działa normalnie. Po prostu za długo się uruchamia i przestawianie przed każdym rozpoczęciem gry jest nużące.

ocenił(a) grę na 8
Darkadi15

To chyba inny problem. U mnie czasami włącza się w oknie. Wystarczy nacisnąć alt + enter i jest ok. Opcje pozostają zgodne z ustawieniami.

użytkownik usunięty
Darkadi15

Mam to samo. Pewnie kolejny bug, który, mam nadzieję, zostanie niedługo naprawiony.

ocenił(a) grę na 9
Darkadi15

Też tak miałem raz. Wyskoczył mi tryb okienkowy i zresetowały się wszystkie ustawienia graficzne do domyślnych.

ocenił(a) grę na 5
STAMiNA

Czyli jak uruchamiałeś ponownie to już wszystko było ok czy coś zrobiłeś ?

ocenił(a) grę na 9
Darkadi15

Po ustawieniu żądanych ustawień w tym trybu pełnoekranowego uruchomiłem ponownie i już gra odpaliła się prawidłowo.

ocenił(a) grę na 5
STAMiNA

No a u mnie nadal uruchamia opcje domyślne.

Darkadi15

http://www.youtube.com/watch?v=PutMoWLQKDk Ten bug wnerwia mnie niezmiernie.

ocenił(a) grę na 5
hr_dooku

Ta gra jest jakaś dziwna. Tu jest więcej bugów niż w poprzednich częściach razem wziętych. Pośpieszyli się i są wyniki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones