PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Bardzo przyjemnie grało mi się w Arkham City, zależało mi właśnie na wczuciu się w Batmana latającego po całym mieście (nie tak jak w Asylum). Nie zmienia to faktu, że nie ukończyłem gry w 100%, gdyż mi się zwyczajnie znudziła.

Z tego co widzę, origins nie oferuje specjalnie niczego nowego. Gra wygląda identycznie jak Arkham City. Jeżeli najdzie mnie ochota na więcej Arkham City, to sobie je po prostu odpalę, zamiast wydawać szmat kasy na więcej tego samego.

Czy jest jednak coś, o czym nie wiem, a co sprawiłoby, że tytuł wart jest kupienia?

ocenił(a) grę na 2
Patty Diphusa

Według mnie jest. Warto kupić dla niezłej fabuły i klimatu, w porównaniu także do kolejnych odsłon Call of Duty jest sporo nowości, choćby bardzo fajne według mnie multi. Skoro cię nie ciągnie tak bardzo do tej gry, to warto poczekać na Boże Narodzenie, wtedy klimat będzie najlepszy. :D Poza tym gameplay bardzo się nie różni od Arkham City, ale jeżeli w tą grę bawiłeś się dobrze, to w Origins również.

Wengurz

No z tego co widziałem, to klimat jest taki sam jak w poprzedniej odsłonie :p

Fabuła to mi się akurat wydawała kiepska w AC, teraz jest lepsza? Na tyle dobra, żeby dla niej zakupić?
To ja chyba jednak poczekam, aż Origins zejdzie do przystępnej ceny rzędu 5 dych :p

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

Jeśli oczekujesz rewolucji, która wgniecie Cię w fotel, nie. To nie ten adres.

ocenił(a) grę na 2
Patty Diphusa

Jak można widzieć klimat w grze bez grania? Cóż, Twoja decyzja, ja kupiłem w dniu premiery i nie jestem rozczarowany, choć mogłoby być lepiej.

Wengurz

gameplaye na twitchu zawsze oglądam przed zakupem. Nie kupuję gier w ciemno od czasu, gdy wydałem 300 złotych na SW: TOR i gorzko zapłakałem nad żenadą w tej grze i nad zaoszczędzonymi pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones