PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

jestem zawiedziony, że nie będzie kontynuacji Arkham City tylko prequel?

Ted34

będzie jedno i drugie pewnie 2014 roku będzie nowa część

wort801

Mam taką nadzieję, ale wolałbym, żeby prequel zrobili po skończeniu poprzedniej serii, a tak niestety może wyjść na to, że w końcu dostaniemy mnóstwo kontynuacji prequela, a na następną część ,,Arkham City'' (zakładając, że taka powstanie) będziemy musieli czekać dość długo.

Ted34

Za pewne zrobią uniwersum DC growe. Nie mam pewnosci ale fajnie by bylo...

The_Fallen

Oczywiście, że byłoby fajnie, ale jeśli ta gra okaże się ,,bublem'', to zawieszą wszystkie projekty (jeśli jakieś będą) i uniwersum growe pójdzię się kochać

Ted34

wątpie..raczej bedzie hitem..oby

The_Fallen

Zmienił się producent więc to, że będzie hit jest trochę mniej prawdopodobne.

Ted34

Ja mam nadzieję, że screenowy deathstroke będzie głównym bossem, bo w poprzednich częściach cienko było z fajnymi przeciwnikami dla batmana, w pierwszej wymyślili, jakiegoś hulkowatego Jokera (czyli WTF??), a w drugiej nie pamiętam nawet, pamiętam tylko, że był krótki i słaby epizod z Banem :/.

tomciog18

No i przypomniałem jeszcze sobie Mr.Freeza i to, że w sumie było dość sporo przeciwników batmana w poprzednich częściach, też sobie przypomniałem trochę z pingwinem i strachem, no ale te wątki czy walki z głównymi przeciwnikami były słabe, większa przyjemność była w walkach ze zwykłymi bandytami. Szkoda, że batman w ogóle miał generalnie mnóstwo takich słabszych przeciwników. Najbardziej znani Joker, Człowiek Zagadka, Dwie Twarze, w ogóle prawie walczyć nie umieli, jedynie wymyślać trochę jakieś pułapki z wykorzystaniem zwykłych bandziorów, ale super geniuszami też chyba nie byli (Człowiek zagadka najmądrzejszy chyba, ale zarazem wariat/szaleniec). Gdyby wprowadzili ciekawy system walki 1 vs 1 z blokami, kontrami, wieloma rodzajami ciosów i fajnymi animacjami, to deathstroke i walka finałowa z nim mogłaby być epicka bez wymyślania żadnego naciskania w odpowiednim momencie klawisza czy innych udziwnień (jak z Ras al Ghulem co też sobie przypomniałem, że coś tam trzeba było przeskakiwać, bo jakieś fale wypuszczał i inne bzdety), jedynie jemu dać dużo HP nam dużo HP, żeby walka krótko nie potrwała i niech pokaże w normalnym silniku gry w normalnej walce na co go stać!!

tomciog18

Ja trzymam kciuki za deathstroke'a, pingwina, człowieka zagadkę i pana dwie twarze. Joker też może się pojawić, ale epizodycznie, albo nie sam Joker, ale jego wizytówka, jak Batman Begins

ocenił(a) grę na 9
Ted34

Może nie jesteś jedynym ale bez przesady najważniejsze jest to że już wychodzi kolejna część a sam Batman: Arkham Origins jak na razie prezentuje się bardzo dobrze to że zmienia się studio to nie znaczy że ma wyjść lipa może być wręcz na odwrót patrząc się nawet na to że akcja będzie się działa zimą to może to nadać grze wyjątkowego klimatu mroźno mrocznego jak w starych filmach o gacku a dokładnie Batman Returns.

DemiaN

W Batman: Arkham City też była zima! o_O

użytkownik usunięty
Ted34

nie

Ted34

Nie jesteś. Ja też liczyłem na kontynuacje Arkham City i rozwinięcie wątków pobocznych np. Husha, Scarecrowa

użytkownik usunięty
Ted34

Ja jestem zawiedziony ale tym kurva, że nie robi tej gry Rocksteady... Będzie kupa tak czuje.

Ted34

Ja również jestem zawiedziony tym, że będzie to prequel oraz tym ze robi to inne studio. Nie nastawiam się optymistycznie co do tej gry prawdę mówiąc. Może z tego wyjść solidna produkcja, ale nie dorówna raczej poprzednim częściom.

Raziel_filmweb

Dobrze że zrobili jak zrobili. Co to byłby za batman bez Jokera ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones