PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Miałem dużo nadzieje że Batman Arkham Origins będzie tą częścią która mnie w końcu bezgranicznie wciągnie i tak było dlatego jestem bardzo zadowolony fabuła,klimat jak i mało znani bohaterowie sprawiło że bawiłem się miodnie tak miodnie że zabrałem się również za misje poboczne a nie tylko główne.Nie wiem czemu ta część mi się tak zdecydowanie spodobała od wcześniejszych ale chyba dlatego że to były początki gacka pierwsze poznanie Jokera czy też schwytanie 8 bossów sprawiało że dążyliśmy cały czas do przodu tylko po to by spotkać i odhaczyć kolejnego bossa : )) szkoda tylko że jeden z bossów był przereklamowany i był tylko ozdobą :-/ nie wiem może twórcy nie mieli pomysłu na niego,trudno stwierdzić.Produkcja ta mogłaby kandydować do gry roku gdyby nie błędy które rzucają się w oczy to jest chyba największy mankament tej produkcji. Dziwi mnie też jedna sprawa powykonywałem wszystkie misje prócz misji Enigmy tam chyba stanąłem na 19% a cały czas pokazuje mi coś około 35% ukończonej gry powie mi ktoś o co kaman :-/?!Grę polecam i pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

Właśnie ukończyłem grę po raz drugi tylko że w trybie nowa gra + było trudno ale poszło nawet gładko początek był ciężki,szczerze to myślałem że nie dam rady z Copperhead na tak wysokim poziomie trudności ale tak na prawdę trzeba było robić szybkie uniki i korzystać bardziej z wyposażenia i szło wtedy wszystko pięknie.Co mogę jeszcze powiedzieć fabuła jak i klimat jest mega ale grając po raz drugi zauważyłem jeszcze więcej błędów może nie są one wkurzające ale nie rozumiem czemu na tej linii twórcy tak spartolili gdyby nie to gra byłaby przez wszystkich bardziej ceniona!Ja sam wtedy dałbym dyszkę ale przy tak wielkiej produkcji nie można sobie pozwolić na tak rzucające się w oczy błędy.Dobra a tak przy okazji chciałem jeszcze raz napisać komentarz bo zapomniałem się zapytać o co chodzi z końcówką czy to ma być zapowiedź dodatku z Deathstroke?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones