PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Bo przeszkadzają mi ci jego pomocnicy.

P.S. Gram na konsoli XBOX 360.

użytkownik usunięty

To miał być żart?

użytkownik usunięty

Nom

ocenił(a) grę na 7

Lepiej idź pograj w chińczyka.

użytkownik usunięty
Catgirl

Wiem że trzeba unikać go i robić rozwałkę, ale ci jego pomocnicy są wkurzający i potrzebny mi sposób przejścia.

ocenił(a) grę na 7

hmmm...jak by Ci tu odpowiedzieć - mój 8 - letni syn "przeszedł" go za trzecim podejściem...lata praktyki w "Lego Batmanie, Lego Star wars i Lego Indiana Jones....

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Jakim sposobem?

ocenił(a) grę na 7

Nie wiem - wyszedłem akturat z pokoju...przybiegł zachwycony i powiedzial że przeszedł..
P.S. mnie parę minut wcześniej się nie udało...

ocenił(a) grę na 7

To najpierw wybij jego pomocników i po sprawie.

użytkownik usunięty
Catgirl

Postaram się :)

ocenił(a) grę na 8

Unikaj pomocników, skupiaj się na nim. Kiedy się na ciebie rzuci to nad nim przeskocz i od razu machnij peleryną. użyj rozwałki kiedy będzie ogłuszony, jeżeli któryś z jego ludzi spróbuje podejść Cię kiedy Croca tłuczesz to poprostu nad nim przeskocz lub kontruj. Kiedy Croc pobiegnie po ten boiler to spamuj szybkimi batarangami ile wlezie.

ocenił(a) grę na 9
jangru1804

Witam, widziałem, że jesteś fanem Batmana. Nie wiesz, może, gdzie mogę znaleźć wszystkie odcinki Batmana Przyszłości z dubbingiem/napisami. Lektor nie wchodzi w grę, bo jest fatalny. Sory, że piszę tutaj, ale nie mogę na PW, jak nie mam Cię w znajomych.

ocenił(a) grę na 8
transformers

Nie szkodzi, niestety nie mogę Ci pomóc, jeśli już oglądam to w 100% po angielsku.

ocenił(a) grę na 8

youtube, kanał BatmanArkhamVideos, znajdziesz tam wszelkie odpowiedzi jak przejść dowolną misję główną/poboczną/znajdźkę/wyzwanie a każdej grze zz serii Arkham

użytkownik usunięty
myfault

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones