PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Witam,

W najbliższym czasie planuję zakup wszystkich gier z serii o Batmanie. Z natury jestem raczej miłośniczką konsoli (PS3 oczywiście).. Poza tym nie mam typowego komputera do gier i na co dzień pracuję raczej na lapku, który jednak trzyma się dzielnie jeśli chodzi o gry z wysokimi wymaganiami.

I tutaj nasuwa się pytanie: czy zaopatrzyć się w gry na ps3 czy na PC ? Ktoś może grał i na tym i na tym i może się podzielić wrażeniami?

ocenił(a) grę na 8
Georgiana_

jeśli masz mocny pc to grafika będzie lepsza. same gry w wersji digital są o wiele tańsze na pc. np za najnowszą część w wersji digital zapłaciłem o 100zł taniej, niż jest na ps3.

Georgiana_

a na czym ci lepiej grać na padzie czy na klawiaturze ???? ja wole w takie gry grać na ps3 lepsze sterowanie jest według mnie

Georgiana_

Na PS3 niestety potrafi z niewiadomych powodów przyklatkować. Pewnie to spatchują znając życie, ale na razie jak się wysoko szybuje to potrafi bardzo mocno przyciąć.

Georgiana_

Jestem pecetowym graczem ale skoro ty preferujesz ps3 to nie zastanawiaj się tylko kup wersję ps3 .Zwłaszcza jeśli miałabyś grac na lapku co jet dla mnie porażką min przez mały ekran

Georgiana_

Na PC będzie lepsza grafa no i gra jest tańsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones