PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

1) Oczywiście brak dostępu do wieży + związane z nią Glitche
2) Filiżanka kapelusznika - spodek po prostu stoi na rzece herbaty i nie jak można go ruszyć ->
konieczny reset gry(jak czytałem, nie którym nawet to nie pomogło)
3) 1 człowiek od Enigmy nie pojawił się przez całą grę, przez to nie miałem 10 pakietów #12
zaznaczonych na moście.. Pojawił się dopiero po zakończeniu gry, ale i tak nic nie można było z
nim zrobić, bo pobiciu go nie można było dać przesłuchaj, no i stał się duchem, mogłem przez
niego przechodzic jak chciałem
4) Niektóre postacie które trzeba przesłuchać, nie da sie tego zrobić, leża wystraszone i można
przejść przez nie jak przez ducha
5) Alfred też jest duchem
6) Czasem nie zlicza śledztwa chociaż zostało wykonane
7) Rekonstrukcja wydarzeń czasami się blokuje w taki sposób że nie można przewijać do
przodu, tylko do tyłu (2 razy mi się tak zdarzyło, reset pomógł)
8) 3 ściany które niby trzeba wysadzić żelem są tak zbugowane, że można normalnie przez nie
przejść bez wysadzania ich.
9) Blokowanie się na niczym
10) Wrogowie lubią wpaść i wtopić się w ściane
11) Ostatnia walka z Banem sie buguje w śmieszny sposób, zmuszając do resetu gry (Batman
cholera wie czemu w tryb FPP i razem z Banem tylko biegnie w ścianę)
12) Logowanie się do WBID jest nie możliwe przy singlu. Trzeba to zrobić w trybie multiplayer.
13) Gdy przez Steam od razu wejdziemy do Multi statystyki lubią sie zresetować do zera,
podobno nie dzieje się tak jeśli najpierw odpalimy singla, następnie stamtąd wchodzimy
online
14) Rozwinięcie poprzedniego punktu -> Czasem nie da sie wejść do multi przez singla...
15) Nie kończące się ładowanie gdy wraca się do Jaskini. Tutaj alt-tab pomógł :P
16) Gra często resetuje ustawienia grafiki.
To tyle... aż tyle, dawno nie spotkałem z tyloma bugami i to aż tak zauważalnymi. Pomijam już
crashe gry, czy wylecenie po za mapę bo to standardowe (choć mi się nie zdarzyło). Gra
wywaliła tylko raz. I nie miałem jednego z najczęstszych bugów, mianowicie zniknięcie
wskaźnika głównej misji w dwóch miejscach głównej fabuły. Ogólnie -> TRAGEDIA. A wy
spotkaliście jakieś inne?

ocenił(a) grę na 8
robhans

Ja miałem tylko dwa błędy przez całą grę. Nie mogłem odblokowac jednej wieży(bug z kratką) i raz szarżujacy poplecznik Ban'a wszedł mi w ściane, przez co musiałem wczytać grę. Więcej nie stwierdziłem. Gra bardzo dobra. Trzyma poziom.

robhans

dobrze że czekam z zakupem tej gry jak wyjdzie gra ze wszystkimi dlc może poprawią tę bugi to tego czasu :)

ocenił(a) grę na 9
robhans

Dwa pytania:

1. Pirat czy oryginał?
2. Jaki masz sprzęt?

ocenił(a) grę na 6
transformers

1. Oryginał, gdyby pirat to bym nie narzekał tutaj na koszmarną ilość bugów :P
2. Komputer wymieniałem całkiem nie dawno - GTX 760, i5-3470.

Poczytałem jeszcze o całkiem innych błędach. O ile większość z nich jest tylko irytująca (typu wymaga resetu gry bądź wczytania jej) to bug z wieżą jest moim zdaniem niedopuszczalny, nie może się zdarzać, że nie można wejśc do ,miejsca które blokuje zadanie :P

transformers

trochę nie te czasy żeby fakt posiadania pirackiej kopii gry wpływał na rozgrywkę, patchowanie dzis polega na ominięciu steama :]

ocenił(a) grę na 9
maciekozi

Czy ja wiem, w AA przynajmniej podobno na pirackiej wersji w queście ze Strachem, batman w pewnym momencie nie mógł złapać się skały.

ocenił(a) grę na 7
robhans

Ja znalazłem coś nowego. Ledwo zacząłem grać, a przy walce z Crociem już dzieją się dziwne rzeczy jak zaniki dźwięku czy migocząca postać Croca.. eh co oni zrobili z tą serią.

robhans

dodałbym podrygujące ciała ogłuszonych przeciwników, podobnie tarcze które podskakują na ziemi, podczas akcji z deadshotem grafika sie posypała straszliwie ale tylko raz.straszna niedoróbka jak na te serię aż wstyd! grą roku to na pewno nie zostanie. ale dobre, szybko stanieje ;]

ocenił(a) grę na 8
maciekozi

Ech, narzekacze. W wersji na ps3 niemal nie było żadnych niedoróbek. Jedynie dwa małe błędy rzuciły mi się w oczy. Jeden z ludzi Enigmy gdzieś przepadł, lecz po ponownym uruchomieniu gry, był już na swym miejscu, i oznakowanie pierwszego starcia gangów w misji Bird'a nie zniknęło z mapy, po wykonaniu go. Nie blokowało to jednak rozgrywki, bo dalsze punkty misji były na swym miejscu.

Żadnych blokujących się wież, czy wypadnięć poza mapę nie stwierdzono. A i te drobne, jakiś patch pewnie wyeliminuje, więc zamiast narzekania, pozostaje cieszyć się rozgrywką, i tym, że w końcu naprawiono postać Bane'a, która w poprzednich odsłonach była tylko tępawym mięśniakiem, co zdecydowanie nie pasowało do tej postaci, znając jej komiksowy pierwowzór.

ocenił(a) grę na 6
truegod

Bo te błędy które wymieniłem obecne są tylko w wersji na PC. W tej wersji to jest niestety katastrofa :P

truegod

mówimy o wersji pecetowej. niestety, wydawca sie nie postarał nie mam pojęcia jak ten bubel przeszedł przez testy. jeszcze kurde 120 zł, chyba ich po....

ocenił(a) grę na 9
robhans

Ja zauważyłem jeszcze że często w trybie wyzwań gdy kończę rundę,a ostatni przeciwnik leży na ziemi, a ja chce wykonać nokaut na ziemi on po prostu porusza się do przodu, a w poprzednich częściach wychodziło za każdym razem. I o ile to jeszcze nie jest tak złe to błąd z wieżą byłby straszny, dobrze że można go ominąć.

ocenił(a) grę na 7
malutki27gp

Gra psuje czasem Save. Nieczytelne całkowicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones