PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 594
oceny
7,5 10 1 5594
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Black mask zaoferował fortunę za zabicie Batmana i zgłosiło się ośmiu chętnych. Deadstroke pojawił się w pierwszym teaserze. Domyśliłem się, że Bane i Deadshot będą następnymi. Moje przypuszczenia są po fakcie, więc zgadnę tożsamości pozostałych zabójców. Na pewno wystąpią Cheshire i KGBeast. Z pozostałą trójką będzie problem, ale stawiam na Lady Shiva i Sensei. Fajnie jakby ostatnim był Kyodai Ken/Ninja z Batman TAS. Nie wykluczone jest jednak, że wezmą przeciwnika od innego bohatera np. Merlyn.

PS Zapowiedziani Joker i Anarky nie są zabójcami. Jeżeli się pojawią inne charaktery z poprzednich Arkham'ów np. Killer croc lub Firefly to też nie powinni być mordercami na zlecenie.

PPS Mam nadzieje, że w grze będzie niezielonoskóra Poison Ivy.

konradpolska

Deadstroke,Bane, Deadshot tak są zabójcami i też liczę na Lady Shiva:) a co to poison ivy też mam takie zdanie jak ty i zeby miała fajny kostium :) szkoda że catwoman nie będzie :( Killer croc , Firefly ,haley ,talia ze swoim ojcem mr frezze na te postacie licze ;)

konradpolska

Zrobiłem jeden błąd - Firefly pojawia się tylko jako easter egg z biosem w Asylum. Killer Croc musi być w Origin bo ma najfajniejszy desing postaci z obydwóch Arkham'ów (chociaż wolałem jak był człowiekiem z chorobą skóry). Jeżeli to ma być początek działalności Batmana to ciekawe było by pojawienie się Harleen Quinzel jako doktor w Asylum. Dałoby się doliczyć do zabójców Solomona Grund'iego, ale wiele wskazuje, że w City pierwszy raz spotkał się z Batmanem. Jeżeli już chodzi o zabójców to wymieniłem zbyt wielu specjalistów w walce wręcz. Większa liczba zabójców z supermocami lub specjalnymi umiejętnościami (jak np. wcześniej wymieniony Merlin) byłaby bardziej interesująca. Jeżeli się weźmie przeciwnika związanego z innym bohaterem to nie tak źle, w końcu Deadstroke był wpierw przeciwnikiem Teen Titans.

PS Cheshire na grubo ponad 50%, a KGBeast na ponad 50% będą w tej grze mordercami na zlecenie. Mam dziwne wrażenie, że może pojawić się również Black Spider.

ocenił(a) grę na 8
konradpolska

Jak dla mnie, mordercami będą tak jak mówiłeś bane, deathstroke i deatshot, ale z resztą postaci nie mogę się z tobą zgodzić. Pozostali zabójcy powinni nawiązywać do poprzednich części. Jeśli interesujesz się easter eggami z arkham city, to wiesz, że można się domyślać wielu przestępców. Nie wiem czy wiesz, ale przestępcy zostali praktycznie zatwierdzeni. W studiu została wystawiona tekturowa reklama z grami, na którym można zobaczyć batmana, a na dole przestępców takich jak np. maxie zeus (którego easter egg był w arkham city), scarecrow czy joker, który jest już zatwierdzony (tekturowa reklama została wystawiona przed zatwierdzeniem jokera).

http://www.youtube.com/watch?v=w49yXBrFkWI

Ps. Ciekawe czy deadstroke zginie, bo takie postaci jak black mask, pingwin i deadshot wystąpiły w arkham city

ocenił(a) grę na 8
bwocial

Maxie był też wspomniany Arkham Asylum. Zgadzam się że Killer Croc byłby fajnym dodatkiem do gry, chciałbym zobaczyć jak Batman może go pokonać kiedy nie ma tej elekrtycznej obroży na szyi. Ja nie bardzo znam się na Batmanie pomijając kreskówki, filmy i gry (tak, to znaczy że nie czytałem tylko komiksów i fan ficków) ale myślicie może że Prometheus mógłby wystąpić w tej części? Lub great white shark? Fajnie by było gdyby dali też więcej postaci którymi można by było zagrać w challenge mode, tylko niestety robina, nightwinga i kobiety kota nie będzie. Śmiesznie by było gdyby dali takiego hm... Wildcat'a lub Huntress. Boję się tylko żeby nie zrobili z Deathstroke'a tylko takiego jakby skina dla Robina skoro dali mu (podejrzanie identyczny) rozkładający się kij.

konradpolska

phillo zeiss mglby sie dolaczyc

konradpolska

Killer Moth (nie wiem jak się to pisze)

konradpolska

Czwartym zabójcą jest Copperhead. Nie spodziewałem się go, ponieważ ma zbyt zmyślny strój. W trailerze widać, że całkowicie zmienili mu ubiór i płeć na kobiecą (no bez jaj). Ta zamiana płci mnie niepokoi. Może świadczyć o tym, że brakuje postaci kobiecych w grze, a to z kolei może oznaczać, że nie uświadczymy Cheshire i Lady Shiva.

PS Jeżeli pojawiła się Copperhead, to możliwe, że zobaczymy też Cheetah, może tak dla równowagi jako mężczyznę.

konradpolska

może jeszcze talia i poison ivy będą przypominam że jest pingwin który nie jest zabójcą

konradpolska

Jak dla mnie spokojnie mogą brać złoczyńców od innych herosów. Ja na przykład przed premierą "Arkham City" byłem niezwykle zaniepokojony zapowiedzią Grundy'ego-gość nie z Batmana?! Jednak w grze wypadł fantastycznie i bardzo klimatycznie-aż dziw, że komiksowy Batman nie ma na niego wyłączności. Raz zwątpiłem niesłusznie, więc teraz jestem gotów twórcom zaufać.

Zastanawia mnie tylko, jak chcą zrobić walki z bossami, takimi jak Deathstroke, czy Copperhead. Bo spojrzawszy prawdzie w oczy, seria Arkham skupia się bardziej na walkach z wielkimi zastępami zwykłych przeciwników naraz. Przy pełnym zachowaniu tego mechanizmu twórcy musieli naprawdę się niesamowicie wysilić, by walki z bossami w "Arkham City" były ciekawe, ale np. walkę z Catwoman wygodnie omijając. Na trailerach widać innowację w postaci ninjowych oprychów-boję się, żeby przypadkiem np. Deathstroke nie był po prostu silniejszym ninją.

konradpolska

Deadstroke, Deadshot, Bane i Copperhead, a teraz prawdopodobnie Firefly jest następną postacią chcącą dostać 50 milionów za Batmana. Wydawało mi się, że jest podpalaczem (ewentualnie złodziejem) do wynajęcia, ale na pewno nie zabójcą na zlecenie. Jestem ciekawy czy Liga Zabójców wyśle kogoś do Gotham.

konradpolska

Z trailerów gry widziałem Death Stroke'a, Death Shot'a, Bane'a, Copperhead i Firefly"a. Na pozostałych dwóch zabójców wolał bym Killer Crock'a i może Mr. Freeze. Ten ostatni nie jest zabójcą ,ale kasa stanowiła by dla niego ogromną motywacje w końcu chce wyleczyć swoją żone.

ocenił(a) grę na 9
konradpolska

Oprócz nam znanych zabójców pozostał 3 to:
- na pewno będzie Killer Croc (ząb w amerykańskiej kolekcjonerce i ten film - http://www.youtube.com/watch?v=EjlXJFXFbuY)
- stawiam na Laydy Shive (assasynki na screenach)
- Electrocutioner (takie mam przeczucie)
Kotaku kiedyś zapowiedziało multi i zabójców i do tej pory wszystko się zgadza.

BluRay2012

Z tego linku jeden z zabójców wygląda jak by nosił kaptur więc może azrael ?

ocenił(a) grę na 9
AndrewSiemanow

Nie czytałem komiksów z Azrael'em, ale z tego co mi wiadomo działał jako przedstawiciel jakiejś sekty i nie pracował dla kasy (jeśli sie mylę to niech ktoś m,nie poprawi). Poza tym Batman chyba po raz pierwszy spotkał Azrael'a w AC.

konradpolska

W oparciu o listę trofeów (http://uk.ign.com/wikis/batman-arkham-origins/Achievements_and_Trophies) można wywnioskować, że Lady Shiva będzie jedną z ósemki zabójców. To znaczy, że Legion Zabójców będzie polować na Batmana.

konradpolska

Oczywiście Liga Zabójców, a nie legion.

konradpolska

Electrocutioner jest przedostatnim zabójcą w Origins. Została jeszcze tylko jedna osoba, chyba że Joker też weźmie role zabójcy.

ocenił(a) grę na 8
konradpolska

Joker na pewno nie jest zabójcą Black Mask. Prawdopodobnie tą rolę przejmie Lady Shiva na drugim miejscu w rankingu jest Killer Croc.
Shiva została wspomniana w achievementach które wyciekły do internetu, a Croc w soundtracku. (ps. Magpie też jest tam wspomniana lecz twórcy powiedzieli że zbieżność tego pseudonimu z nazwą utworu jest przypadkowa)

konradpolska

Ostatnim zabójcą jest Killer Croc. Wiedziałem, że ta postać będzie w grze, ale nie jako najlepszy zabójca na świecie. Cała ósemka zabójców, którzy polują na Batmana to: Deadstroke, Deadshot, Bane, Copperhead, Firefly, Killer Croc, Lady Shiva i Electrocutioner. Czy są to najlepsi zabójcy w świecie DC? Wiadome było, że mordercy byli wybierani pod Batmana i oczywiste, że nie zobaczymy jakiś przepotężnych antagonistów lub kosmitów typu Lobo. Żałuje tylko, że nie wystąpi Cheshire, która jest ludzką morderczynią z fajną koncepcją postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones