PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 595
ocen
7,5 10 1 5595
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Jest w tym samym dniu co na świecie, czyli w piątek 25.10.2013!

ocenił(a) grę na 7
transformers

Precyzując, gra zostanie odblokowana na Steam dziś o północy czyli wcześniej niż wcześniej zakładano (piątek godz. 19). Jak miło :)

ocenił(a) grę na 7
MattCoy

* wcześniej niż wcześniej :P Jak dobrze, że istnieje możliwość edycji.

ocenił(a) grę na 8
transformers

Gra na piecu również już od 2 godzinek krąży po sieci. Czekam do północy na jakiegoś repacka. Jak będzie dobrze to kupie :P

ocenił(a) grę na 9
Bartonson12

To tak apropo błędnej premiery w informacjach FW.

ocenił(a) grę na 9
transformers

Normalnie jakiś cud!!

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

Zobacz jaka data premiery wpisana jest w informacjach a potem rzucaj pseudo-inteligentne ironie. ;)

ocenił(a) grę na 9
transformers

Ehh chyba się nie zrozumieliśmy zbyt dobrze kolego. Chodziło mi akurat o to, że normalnie trzeba czekać parę dni (na polską premierą), po światowej premierze. Mydło i powidło. W tym wypadku premiera dokładnie zgadza się z premierą światową. Dlatego też tak to określiłem "ironicznie". ;)

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

Przepraszam, źle Cię zrozumiałem. Oczywiście, cieszy to, że dorównujemy już innym jeżeli chodzi o premiery gier, nie wychodzą one z poślizgiem. W GTA V już graliśmy w tym samym dniu co Amerykanie :) Do tego już 9/10 gier jest spolszczanych co bardzo cieszy. Kiedyś premiera u nas była z tygodniowym poślizgiem a spolszczenie, tylko z łaski dystrybutora. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones