PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 595
ocen
7,5 10 1 5595
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Według dociekliwych fanów oznacza to zapowiedź Firefly’a, jednego z wielu przeciwników
Batmana, który po raz pierwszy pojawił się na łamach komiksu w 1952 roku. Rozwiązanie zagadki
nastąpi jednak w połowie tygodnia. też tak myśle lubie go mam nadzieje że będziemy z nim
walczyli linka mi nie przyjmuje

wort801

http://www.ps3site.pl/firefly-kolejnym-przeciwnikiem-batmana-w-arkham-origins/16 3919

wort801

jest działający pierwszego strona nie akceptowała :)

ocenił(a) grę na 10
wort801

W takim razie licze na nowy zwiastun, z nowym wrogiem w roli głównej ;)

jajko113

na kogo jeszcze czekasz w grze ja na talie z ojcem ,Poison Ivy ,clayface ???

ocenił(a) grę na 10
wort801

Hmm jest Joker , Bane , Mad Hatter , Copperhead , Black Mask , Deadshot , Deadstroke na pewno pojawi się Riddler by trochę urozmaicić nam rozgrywkę, Talia i Ra's to wcale nie jest taki głupi pomysł, pamiętam że Talia wspominała coś w AC o nocy spędzonej z Waynem ale nie wiem, może Kroko ? Chociaż po co gadowi 50 mln $ ? Może Zsasz ? Hush ?

jajko113

nie każdy musi być zabójcą

ocenił(a) grę na 8
jajko113

- Joker i Mad Hatter nie są zabójcami Black Mask'a, oni działają na własna rękę.

- Zsasz jest psychopatą, nie zabija dla pieniędzy tylko dlatego że uważa że on uwalnia ludzi od udręk życia.

- Killer Croc wbrew pozorom wiele razy pracował dla kasy, okradał banki itp. wiec on byłby dobrym kandydatem na którego liczę.

- Hush jest doktorem, podobno dość bogatym wiec kasa mu niepotrzebna, zależy mu tylko na śmierci Bruce'a Wayne'a

- Talia znała Bruce'a zanim ten został Batmanem. Kasa nie jest jej ani jej ojcu po nic potrzebna, zwłaszcza za Batmana którego ona kocha a Ra's chce go jako swojego następcę.
Wspominała o nocy w Metropolis (było to takim easter eggiem nawiązującym że miasto Supermana istnieje w tym świecie co znaczy że Superman prawdopodobnie gdzieś tam jest. Wydawało mi się że kiedyś trafiłem na randomową rozmowę dwóch zbirów gadających o tym czy woleliby przenieść się do Metropolis, lecz inny im przerywa mówiąc że w przeciwieństwie do "niego" Batmana można postrzelić).

- Skoro Joker dopiero zacznie tam swoją karierę to wątpię też żeby była tam Harley po za easter Eggami (który widać na trailerze multi).

-W jednym ze zwiastunów widać zarys reszty zabójców, widać tam kobietę. Wiec prawdopodobnie Lady Shiva lub Cheshire

ocenił(a) grę na 10
jangru1804

Oczywiście we wszystkim masz rację napisałem po prostu kogo chciałbym ujrzeć w grze wiem że większość z nich nie będzie pracować dla maski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones