PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

na tą chwile wiadomo że to black mask ,pingwin i Deathstroke liczę na poison ivy .talie z ojcem
,Firefly ,Harley Quinn, joker ,Prometheus,The Scarecrow,Great White,mr freeze , Ventriloquisti
i kilku z innych komiksów dc a wy kogo widzicie w tej części ???

wort801

a i jeszcze rac chciałbym zobaczyć catwoman :)

ocenił(a) grę na 8
wort801

Nie jestem pewny czy Joker się pojawi. Mark Hamill stwierdził, że jego udział w Arkham City był tym ostatnim. Ja osobiście nie pogniewał bym się gdyby pokazali złoczyńców, którym jeszcze nie poświęcono czasu. Osobiście jestem zwolennikiem Riddlera, ale twórcy mają tu naprawdę duże pole do popisu.

ocenił(a) grę na 9
Vulture363

Ja np.wiem o batmanie bardzo mało dlatego chciałbym poznać pełniejszą historie jego wrogów których jeszcze nie było,zobaczyć jak się prezentują i tak dalej więc jak dla mnie nowe postacie mile widziane.

wort801

Ja to bym chciał, żeby miał z nią fajny romans, albo z Talią, fajne babki.

tomciog18

Z Catwoman miał romans, może to się tutaj pokazać, natomiast z Talią miał syna, a w poprzednich częściach gry nic o tym nie ma, więc z Talią może mieć romans w 4 części gry :).

tomciog18

no talia powinna być catwoman też i poison ivy :)

ocenił(a) grę na 9
wort801

"Głównym przeciwnikiem Batmana będzie tym razem superzłoczyńca Black Mask, który wyznaczył nagrodę za głowę Człowieka Nietoperza, w wyniku czego do Gotham zjadą się najbardziej znani łotrzy z całego uniwersum DC – m.in. Deathstroke."

"Jednym z nowych przeciwników Batmana będzie Deathstroke."

Wszystko znalezione w 3 minuty. Co jak co, ale tej gry nie mogę się doczekać. Tak jak ktoś powiedział na innym forum: albo to będzie jedna z lepszych gier, albo totalny niewypał.

Kurosaki99

Głównym przeciwnikiem Batmana będzie tym razem superzłoczyńca Black Mask, który wyznaczył nagrodę za głowę Człowieka Nietoperza, w wyniku czego do Gotham zjadą się najbardziej znani łotrzy z całego uniwersum DC – m.in. Deathstroke."
o tym wiem :)

wort801

mam na dzieje że two face się pojawi może strach na wróble

piękne panie z uniwersum gacka też są mile widziane dla mnie

mam nadzieje że gra będzie trzymac poziom arkham asylum i city

mrPARADOKS

no piękne panie :) ja jeszcze jestem ciekawy czym dom wayna i jaskinia będą w grze

wort801

jeśli gra ma będzie czymś podobnym jak year one czyli początki działalności batmana to wydaje mi się takie lokacje przez ciebie podane powinny się pojawić

fajnie że akcja będzie się działa w gotham podczas bożego narodzenia co daje klimat z batmana returns chociażby

mrPARADOKS

no :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones