PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

http://www.escapistmagazine.com/news/view/130961-Batman-Arkham-Origins-Cordially -Invites-You-To-
Its-Next-DLC
http://www.gamefaqs.com/boards/710576-batman-arkham-origins/68225290 w dlc będziemy musieli
pokonać mr freeze

wort801

http://gameonly.pl/news/batman-arkham-origins-otrzyma-nowe-dlc

ocenił(a) grę na 8
wort801

Może być fajne ale spodziewałem się jednak czegoś o suicide squad, patrząc jak nas nimi teasują w Origins i Blackgate

jangru1804

mam nadzieje że nie tylko on będzie w dlc chyba że powstanie kontynuacja Origins kilkunastu przeciwników jeszcze nie spotkaliśmy w Origins

ocenił(a) grę na 8
wort801

Za pewne mówisz o Shiv'ie i Deadshot'cie. Walczyliśmy z nimi w misjach dodatkowych w AO. :)

Bartonson12

mówie o tych postaciach którę były w aslum i city np STRACH na wróble ,poison ivy ,ra sal ghul i talia z nimi jeszcze się nie spotkał poraz pierwszy w origins i nie tylko z nimi wiec myślę że będzie kontynuacja Origins lub dużo fabularnych dlc :)

ocenił(a) grę na 8
wort801

Mhm. Według mnie powinni dać sobie spokój. O ile AO było dobre to Iniation dostawało 4/10. Niech sobie dadzą spokój.

Bartonson12

a geneza innych postaci ???? bane joker pingwin mieli genezę a inni ?????

ocenił(a) grę na 8
wort801

No ale po co? Już AO nie było potrzebne serii. To była gra zapychaczowa żebyśmy nie musieli aż tak długo czekać na Arkham od Rocksteady.

Bartonson12

ok :) rozumiem twoją ocenę ale chętnie bym je spotkał poza tym origins jest dużo sekretów którę chyba nam mówią że jednak będzie kontynuacja np z grywalną Zatanna :)

ocenił(a) grę na 8
wort801

Mnie najbardziej zaciekawiło zakończenie po napisach. Słaby wątek z Deathstrok'iem został wynagrodzony.

ocenił(a) grę na 9
Bartonson12

Johns już dawno zapowiadał, że mają w planach grę z Suicde Squad. Podobno WB Montreal ma nad nią pracować.

ocenił(a) grę na 8
BluRay2012

Ojoj, nie poradzili sobie z gotowym silnikiem, a co dopiero z nowym. Watpie by gra byla na tym samym silniku co Arkham'y.

ocenił(a) grę na 9
Bartonson12

Trzeba mieć nadzieję. Być może teraz lepiej się postarają, w końcu uczymy się na błędach (mają na czym się uczyć).

ocenił(a) grę na 8
Bartonson12

Initiation nie było fabularnym DLC. Tylko nowa postać, dodatkowe mapy z mini fabułą w kampanii. Ocenianie tego dlc ma taki sens jak ocenianie dlc Robina lub Nightwinga w poprzedniej części

ocenił(a) grę na 8
jangru1804

Nie wiem, nie grałem, ale z tego co czytałem to już we wrześniu zapowiadali że to będzie fabularne DLC.

ocenił(a) grę na 8
Bartonson12

Nie. Zapowiadali fabularne DLC ale od samego początku mówili że Initiation jest tylko DLC z mapami i postacią. Jak pokazali Season Pass to nawet w nawiasie było napisane "challenge maps and new character" i w wywiadach mówili "to nie jest fabularne DLC, nad fabularnym jeszcze pracujemy" przy każdym zakończeniu zdania

ocenił(a) grę na 8
jangru1804

No cóż. gry-online muszą popracować nad treścią swoich newsów.

ocenił(a) grę na 8
wort801

Ja za to mam nadzieję że walka z Freezem nie będzie kopiuj-wklej walką z Arkham City.

jangru1804

też ma taką nadzieje :)

ocenił(a) grę na 6
jangru1804

No kurcze mam nadzieje że nie będzie taka sama walka bo to by było żałosne i mam nadzieje jeszcze że nie tylko Mr Freeze będzie bo to wtedy będzie jak ten dodatek fabularny jak w AC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones