PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 594
oceny
7,5 10 1 5594
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

z wersji beta http://www.arkhaminfo.com/forum/viewtopic.php?f=54&t=779&start=492

wort801

Długo na to czekałem! Może dla niektórych to niepotrzebny dodatek, ale już od dawna chciałem pograć ze znajomymi w świecie Gacka. I znacznie zwiększy to żywotność gry! ;) Ponadto, możliwość wcielenia się w takie postacie jak Joker czy Bane sprawia, że na multi czekam tak samo jak na singla! No dobra. Może na singla trochę bardziej! :D

polskipolski

no tez czekam mam nadzieje że pogram w multi nie tylko przez internet :)

wort801

Kto wie, kto wie... :)

ocenił(a) grę na 8
wort801

Mnie martwi jedna rzecz. A dokładniej: Czy Robin będzie tylko w multi? Bo jak patrzę na screeny Deathstroke'a to wydaje mi się że on jest modelem Robina ale z innym skinem i paroma dodatkami. I kiedy wspominane są dodatki do challenge mode (np. 1vs100) to powiedziane było że ten moduł będzie dostępny dla Batmana jak i Deathstroke'a. Gdyby Robin miałby być po za multi to chyba uogólniliby mówiąc że "moduł będzie dostępny dla wszystkich postaci".
Czy ja popadam w paranoję?! D:

jangru1804

robin będzie w multi, z Deathstroke'a też mi się wydaje z multi mogli siebie dać spokój we dług mnie

ocenił(a) grę na 8
wort801

Ale czy Robin będzie tylko w multi? Bo ja uwielbiam nim grać w challenge mode w Arkham City.

jangru1804

według informacji które na tą chwilę były to tylko

ocenił(a) grę na 8
wort801

Sorry że tak męczę ale dopiero teraz obejrzałem ten gameplay i mam takie pytanie: Czy ten mini sprzęt detektywistyczny dla zbirów nie jest trochę przesadzony?

Pod koniec filmiku (SPOILER... tak myślę?) Batmanowi i Robinowi został do zdjęcia tylko jeden koleś i ten koleś ich załatwił bo widział co oni robią i gdzie się ukrywają pół mapy dalej. Rozumiem że wtedy Batman i Robin byliby nie do pokonania ale bez przesady... powinni dać zbirom zwykły noktowizor lub przynajmniej wydłużyć czas regeneracji lub skrócić czas działania. Nie dość że kiedy zbir zobaczy Batmana/Robina to włącza się głośne *DU DUMMM* to jeszcze ma detective vision z nieograniczonym zasięgiem.

jangru1804

dla mnie najważniejsze że główny wątek był dobry a multi to tylko dodatek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones