PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 587
ocen
7,5 10 1 5587
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

conroy nie wcieli sie w postac batmana ???? http://www.arkhaminfo.com/2013/04/arkham-
origins-nowe-screeny-conroy-nie-wcieli-sie-w-postac-batmana-oraz-gra-tylko-na-ko nsole-
obecnej-generacji/

wort801

http://www.arkhaminfo.com/2013/04/arkham-origins-nowe-screeny-conroy-nie-wcieli- sie-w-postac-batmana-oraz-gra-tylko-na-konsole-obecnej-generacji/

ocenił(a) grę na 9
wort801

Najważniejsze jest chyba to że na PC będzie ta gra a konsole mnie szczerze w ogóle nie obchodzą zresztą nowy Wiedźmin też będzie na konsole nowej generacji.Komputer to jednak świetna rzecz :D bo konsole są i przemijają i trzeba nową kupić komputer wystarcza na dłużej.

DemiaN

ja tam wole grać w takie gry na ps3 na pc tylko RPG I WOJENNE

wort801

A strategiczne? FPS? Sandbox jak GTA? Jak dla mnie na konsolach to gra się równie dobrze tylko w sportowe i bijatyki (taki sam pad można mieć na PC, więc dlatego tak samo, a nie lepiej), we wszystko inne lepiej na PC. Komputer też trzeba ulepszać, głównie kartę graficzną, ale wtedy kiedy się chce, a taka konsola wyjdzie i jak chce się grać to trzeba ją od razu kupować jak wyjdzie, nie ważne czy masz teraz inne wydatki czy nie.

tomciog18

"Jak dla mnie na konsolach to gra się równie dobrze tylko w sportowe i bijatyki", no i jakieś gry akcji jak Star Wars Force Unleashed, God of War czy Devil May Cry

tomciog18

no sorry RPG I WOJENNE tylko na pc nie musisz tak bronic pc to moje zdanie :) mi się lepiej gra na ps3 a tobie pc nie musisz reklamować pc :)

wort801

Nie wiem jak komuś może być lepiej celować np. w GTA za pomocą pada niż myszki, to wy bronicie na siłę konsol :P. Albo sterować wojskami w strategiach jak Total War.

tomciog18

no sorry mi się lepiej gra na ps3 ostatnią grę na pc kupiłem w 2009 roku to był dragon age wieć wiem na czym mi się lepiej gra bez urazy a na ps3 gram tewrz np w mass efekta 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones