PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608446}
7,7 16 526
ocen
7,7 10 1 16526
Grand Theft Auto III
powrót do forum gry Grand Theft Auto III

"Grand Theft Auto III"

ocenił(a) grę na 8

W końcu przeszedłem Grand Theft Auto III w całości i co mogę powiedzieć a no to że w 2001 roku to musiało robić takie wrażenie jak IV w 2009 roku i teraz V na pewno jednak ta część nie jest do końca dopracowana przede wszystkim rzuca się w oczy brak mapki i brak języka w gębie głównego bohatera nie mówiąc że jest on również Bezimienny :O!

Ogólnie jednak gra jest dobra,miasto tętni życiem a cała reszta tworzy całkiem przyjemną otoczkę do grania w ten klasyczek o grafie nie chce nic mówić ze względu na to że przypadkiem chyba grałem na jakimś mod-zie który miał dodać mapkę a dodał większą rozdzielczość :).

Jestem fanem GTA jednak moja przygoda zaczęła się od VC i to tą grę cenie sobie najbardziej trójkę zagrałem dopiero teraz cofając się właśnie do klasyków no i Liberty City tutaj jest bardzo mroczne takie mało klimatyczne bardziej przygnębiające jak się gra oczywiście bez mod-ów jednakże trzeba zwrócić przy ocenie uwagę na rok produkcji i dlatego ode mnie ta część ma 8/10.Pozdrawiam fanów gta :D

użytkownik usunięty
DemiaN

nie jest bezimienny, nazywał się Claude Speed :) natomiast nie zgodziłabym się że gta 3 w dniu premiery robiło takie samo wrażenie jak czwórka w 2008r. Wtedy to było przejście na pełne 3D i to był szok, natomiast co było takiego zaskakującego w czwórce poza jakimiś nowymi mniejszymi elementami w stosunku do San Andreas?

ocenił(a) grę na 8

Claude Speed tak tylko że w tej części był bezimienny a mówimy o tej części :P.Co do mojego porównania,może dla ciebie IV nie była czymś nowym ale dla mnie tak.po raz pierwszy świat w GTA stał się tak realistyczny,jazda samochodem jak w realu,budynki to nie były już plandeki,duża różnorodność osób postronnych,fabuła bardziej ambitniejsza skierowana bardziej do dorosłych odbiorców i mógłbym tak wymieniać ale moim zdaniem powiedzieć że IV nie zrobiła wrażenia w 2008/09 to jak nic nie powiedzieć!W tamtych latach nie było tak dużej gry z tak dobrą grafom i tak jak od III zaczęła się zabawa w 3D tak od IV zaczęła się zabawa w jeszcze bardziej realistycznym świecie w świecie bardziej dopracowanym,teraz właśnie będzie V potem może odświeżą VC i tak dalej i za kilka lat stworzą znów coś co przeskoczy wcześniejsze części pod względem technologicznym.Ogólnie R* pokazał że będzie cały czas brnął do przodu i jego perełka będzie szlifowana i dopracowywana tak by się nigdy nie znudziła,tak w nawiasie dodatki do IV były najlepszymi dodatkami z wszystkich jakie dotąd widziałem dawno nie było tak ambitnego,konkretnego dodatku inni mogą się tylko uczyć od R* jak się tworzy dodatki :).Pozdrawiam

użytkownik usunięty
DemiaN

"Claude Speed tak tylko że w tej części był bezimienny a mówimy o tej części" - nie bardzo rozumiem to zdanie :) Claude Speed to był koleszka z gta 3, którym graliśmy.

ocenił(a) grę na 8

O tym że to był Claude Speed dowiedzieliśmy się dopiero potem w kolejnych odsłonach a dokładniej w GTASA w III był bezimienny!

użytkownik usunięty
DemiaN

to że poznałeś jego imię dopiero w SA nie znaczy że w trójce był bezimienny. Bezimienny to jest w Gothic'u :)

ocenił(a) grę na 8

Dobra bo nie chce mi się tego powtarzać twórcy w III nie podali jego imienia ani nazwiska dlatego był bezimiennym bohaterem tejże gry w ciekawostkach masz zresztą to samo napisane to nie jest mój wymysł tylko prawdziwy fakt.

użytkownik usunięty
DemiaN

nawet jeśli tak jest, to co w związku z tym?

ocenił(a) grę na 8

Matko ale z ciebie upierdliwa kobitka ;D,chodzi o to że nie miałaś racji bo udzielamy się na temat tej części czyli GTA III i w 2001 roku ten bohater był bez niczego gra gitara :P nie chce mi się już pisać to daj se siana bo ile można tłumaczyć.

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

To czyli jak? W GTA SA bohater z trójki miał na imię Claude, a w GTA III już nie miał imienia? :D W ciągu 9 lat stracił tożsamość? :D

ocenił(a) grę na 8
AcidDrinker93

Czemu 9 lat?

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

Bo akcja GTA III dzieje się w 2001, a GTA SA w 1992? <.<

ocenił(a) grę na 8
AcidDrinker93

A tego nie wiedziałem skąd te newsy?!

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

Kolega trolluje, tak? >.>

ocenił(a) grę na 8
AcidDrinker93

Nie trolluje xD tylko choć bardzo lubię serie gta to akurat o nie których częściach mało wiem,a o tym to pierwsze słyszę i jeśli faktycznie tak było to twórcy strzelili niezłą gafę jeśli można to tak nazwać!To tak jak np z Tokio Drift o którym na początku nie wiedziałem że to jest to co się ma dopiero wydarzyć gdyż mają wyjść kolejne części poprzedzające akcje w Tokio ;-/ po prostu czasem można się pogubić w tej chronologii : ).

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

To poczytaj o uniwersum 3D na pl.gta.wikia.com. Tam wszystko jest opisane. :)

ocenił(a) grę na 8
AcidDrinker93

Poczytałem sobie wczoraj no i kozak : ) miałeś racje z tym gta sa nie wiem jak twórcy mogli to w gta 3 tak zaniedbać.Jestem tylko zły na ciebie bo nadziałem się na mega spojler z GTAV o naszym motocykliście który ginie i to w jaki sposób ginie mnie bardzo boli :(!Z ciekawości już chciałem czytać o naszych trzech bohaterach z gta v ale jak tam znów nadziałem się na spojler mega nie przyjemny to sobie odpuściłem szkoda że nie napisali SPOJLER xD no ale dzięki za stronkę!

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

A co do Szybkich i wściekłych - też się z tym zacząłem gubić mimo, że nie oglądałem późniejszych części po TD.

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

Gta Vice City - 1986r; San Andreas - 1992; Gta III - 2001; Gta IV - 2008; i Gta V - 2013? jakoś współcześnie :)

ocenił(a) grę na 10

Claude Speed to on był nazwany na potrzeby rodzaju misji w której brał udział, mianowicie był to wyścigi samochodowe, natomiast było to wymyślone na siłę i można go traktować jako bezimiennego grając np. teraz w gta 3

DemiaN

GTA IV nie było żadnym przełomem, w tamtych latach było już dużo gier z tak dobrą grafą i szczegółowością. Fakt były ciekawe nowości jak myjnia samochodowa, wylatywanie przez szybę i różne bajery, ale nie było już statystyk(szczególnie brakowało rozwijania umiejętności w strzelaniu z różnych bronii a to w SA dawało dużą frajdę), rowerów, ciągników, a nawet samolotów, nie dało się nurkować, i z wielu rzeczy zrezygnowano, które były w poprzedniej części

ocenił(a) grę na 8
knocun1

Nie wiem jak ty ale ja uważam że dobrze że nie przesadzili z przesytem dlatego że po prostu potem trudno byłoby im cokolwiek nowego dodać a tak w V mieli pełną paletę do wprowadzenia w rozgrywkę,zresztą ja się do tego przyzwyczaiłem co kolejna część do większa liczba bajerów mi akurat w SA przeszkadzał trochę ten przesyt i ogólnie nie jestem wielkim fanem tej części wolałem zdecydowanie VC.Co do grafiki jest moim zdaniem mega dobra jak na 2009 rok porównywając oczywiście inne podobne gry do tej serii a wiemy że takich gier nie ma za dużo więc dlatego jak dla mnie nikt nie dorównał na razie grafiką GTA IV jeśli chodzi właśnie o ten typ rozgrywki bo wiadomo są rożne gry i tam również mamy świetną grafę ale produkcji znacząco podobnych do GTA nie ma prawię w ogóle zresztą właśnie szkoda że nie mają już od wielu wielu lat konkretnej konkurencji zresztą chyba nigdy nie mieli a jak widać po piątce ludzie lubią takie gry i ja bym chciał więcej takich gier nie tylko od R*.

DemiaN

Pierwsze gry z taką grafiką jaką miało GTA IV zaczęły powstawać już w 2006 roku, a i światy bywały równie wielkie jak w G3 na przykład, w SA była duża grywalność czego nie można powiedzieć o czwórce, VC też mi się specjalnie nie podoba, mimo że przełomem od czasu trójki jest, jednak zawsze nudziła mi się w połowie gry, dopiero w zeszłym roku przeszedłem ją całą. Piątka to już prawdziwy przełom, bo poza grafiką i wszystkim co się z biegiem czasu w grac polepsza, poraz pierwszy mamy trzech avatarów i już nie przechodzimy wątku głównego tak liniowo jak do tej pory. Czwórka nie wprowadziła zbyd wiele nowego więc przełomem bym jej nie nazwał.

ocenił(a) grę na 8
knocun1

Akurat liniowości serii GTA nie można zarzucić dlatego że to ty wybierasz misję,to ty wybierasz którędy pojedziesz itd.jest to otwarta gra i nigdy nie była liniowa w V po prostu mamy o 2 osoby więcej,jest to zwykłe urozmaicenie rozgrywki ale ogólnie wątek główny nadal jest taki sam jak wcześniejszych częściach.Właśnie się tak zastanawiam bo jeśli mi się bardzo podobało VC i IV a SA zdecydowanie mniejszym stopniu to jestem ciekaw jak będę się bawił w V bądź razie jak na razie zauważyłem fatalny model zniszczeń przyrównaniu do IV jestem ciekaw jak będzie się prowadziło wozy czy jazda będzie tak ciężka i satysfakcjonująca jak w czwórce czy sztywna i prosta bez jakiegokolwiek nacisku na umiejętności gracza.Gdyby w SA była możliwość taka jak w czwórce czyli wożenia się taksówkami oraz mniej latania pewnie przeszedłbym więcej razy tą grę :-/ jak na razie grę przeszedłem jeden raz i chyba dwa razy próbowałem ją znów przejść ale muszę przyznać że odległości między miastami były tam irytujące plus pamiętam taki moment gdzie mieliśmy ciągłe misję z lataniem czego fanem nie jestem ;-).SanAdreas to jednak świetna gierka dużo nowości w niej było do tego ten gangsta klimat ale jakoś rozgrywka mnie nie wciągała nie ciekawiła tak jak w moich ulubionych częściach ale to fajnie że każdy ma swoją ulubioną część dzięki temu jest różnorodność zdań.

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

ja powiem tak, moją ulubioną jest zdecydowanie Vice City, bardzo mi odpowiada klimat i muzyka lat 80; San Andreas natomiast bardzo fajne było dla mnie pod względem fabuły i latanie jakoś mi nie przeszkadzało :)

DemiaN

Była tak duża gra z tak dobrą grafą, pierwszy Assassin's Creed

ocenił(a) grę na 8

nie wiem o czym gadacie ale fajna laska z ciebie, jak szukasz chłopaka to daj znać.

użytkownik usunięty
bobek388

tak szukam, musi sprzątać, gotować, prać i robić wszystko inne w domu, bo ja cały czas oglądam tylko filmy i gram :)

ocenił(a) grę na 8

dla ciebie wszystko kochana :*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
WielkiBob

to malutki jesteś, taki karzełek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
WielkiBob

to był sarkazm geniuszu, a z takimi badziewnymi tekstami idź sobie na jakiś czat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

"to był sarkazm geniuszu, a z takimi badziewnymi tekstami idź sobie na jakiś czat."

Jaki czat polecasz?

DemiaN

GTA III wtedy robiło większe wrażenie niż teraz V.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

kiedy grałem w 2001 nigdzie w grze nie wspomniano jego imienia i nazwiska

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Uważam że rocstar chciało w ten sposób podkreślić jak bardzo był konkretny i twardy jak czołg ten gościu że nie wypowiedział żadnego słowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones