PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608446}
7,7 16 526
ocen
7,7 10 1 16526
Grand Theft Auto III
powrót do forum gry Grand Theft Auto III

Tak to prawda i chyba nie będę osamotniony w twierdzeniu ze przy GTA 3 opadła mi szczena
do gleby. Grafika jak na tamte czasy była miazgą a miasto imponujące ale... ten czar prysł
częściowo. Zacznę od fabuły, jesteśmy sobie bezimiennym kolesiem i w dodatku niemym który
wykonuje po prostu misje dla mafii (jak sie u niej zatrudnił, ci co grali wiedzą a ci co nie zagrali...
niech sobie zagrają) bynajmniej początkowo. Główna postać jest bezimienna ale w GTA SA
dowiadujemy się o jego imieniu które brzmi Claude. Jest to niemy pajac a właściwie cyborg
wykonujący zadania dla mafii bez mrugnięcia powieką czy też dużym palcem od stopy. Nie ma
się jednak co dziwić bo w grze występują wielkie naleciałości po 1 i 2 od których odcina sie
kolejna część. Tak czy inaczej nie przepadam za głównym bohaterem. Grafika jaka jest karzdy
widzi ale pamiętajcie że w dniu premiery była "fotorealistyczna". Ścieżka dźwiękowa jest idealnie
dopasowana do szarego Liberty które dodatkowo gdy spowite mgłą... znaczy swietnie się
wówczas słucha Regeae a na stacji Flashback lecą kawałki ze słynnego filmu Briana de Palmy
"Człowiek z Blizną". Ogólnie jest dobrze ale nie ma się co oszukiwać i 3 jest najsłabszą GTA w
3d. Mocne osiem ode mnie za sentyment.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Tak, dokłądnie. Jak odpaliłem ją w 2002 to GTA 3 było jak 'symulator życia'. W tej chwili odpaliłbym ją raczej by pobawić się w zadymy, stunty, modyfikacje postaci / samochodów, oraz dla wspomnień.
Muzyka jest tu naprawdę beznadziejna - poza Double Cleff FM (które fajnie się słucha wykonując misje dla Mafii) oraz Flashback (jednak nijak nie pasuje tu pop z lat 80). Grając w tę grę 9 lat temu, praktycznie tylko tych stacji szukałem, albo dodawałem swoje mp3-ki.
GTA: Vice i San Andreas to gry uciekające w inne epoki, zatem klimat jest w nich na najwyższym poziomie.
Ale też daję 8, bo grałem w to baaaardzo długo. Jednak w przeciwieństwie do następnych, nie przeszła próby czasu.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Mi nie szło gta3 jak wyszło,chodziłem do kolegi i z gębą otwartą patrzyłem jak gra:D:D jaka to była wtedy zazdrość! hehe

pionas666

no ja mam wciąż sentyment do tej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones