PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608446}
7,7 16 509
ocen
7,7 10 1 16509
Grand Theft Auto III
powrót do forum gry Grand Theft Auto III

Przeszedłem całość bez jakiegokolwiek zgrzytu. Bardzo klimatyczna i wciągająca gra. To ponure miasto, po raz pierwszy w 3D, ciekawe misje. No fajnie się w to grało.

Ludzie narzekają, że nasz bohater to niemowa. Mi to zupełnie nie przeszkadzało.

8/10

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

amen bracie

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Za gnojka jak pierwszy raz ją ukończyłem to się popłakałem XD Wciągnęła mnie do reszty, godzinami o niej gadaliśmy na trzepaku.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Musiał być ten impuls, wszystkiego mieć można. To był początek uniwersum 3D, więc i jakoś bohaterem się nie zajęli - a dziwne, jakoś inne postacie miały dubbing. No ale nie ważne, miał być gość co chodzi i zabija, a nie gada :D

ocenił(a) grę na 9
ElGladiator

Twórcy mieli wizję według której gracz miał się utożsamiać z bohaterem i dlatego on nie mówił. Mówić mogłeś ty przed monitorem :) Poza tym wtedy R* wyprzedził swoje czasy i paradoksalnie również swoje umiejętności i czytałem gdzieś że mieli problemy ze zdubbingowaniem tej postaci. Jest kilka historii na ten temat, bo właśnie kiedyś się uwziąłem aby się dowiedzieć czemu Claude był niemową. Spotkałem się też z teoriami że wersja z "mównym" Claudem nie mieściła się na nośniku z grą, dlatego postawili na takie rozwiązanie :) oraz że po prostu nie zdążyli do premiery nagrać wszystkich jego kwestii :) Także można sobie powód nawet wybrać :P Jednak jak widać w kolejnych częściach zrezygnowali z bohatera niemowy i robiąc go mówiącego postawili na filmowość opowiadanej historii.

Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 9
elaskawski

Hm, w takim razie biada Rockstar za taki babol :D Chociaż w fabule Claude zostaje postrzelony w struny głosowe więc bardziej prawdopodobne jest to pierwsze czyli chęć utożsamienia gracza z bohaterem ;]

ocenił(a) grę na 9
ElGladiator

Wydaje mi się że Claude zostaje postrzelony w ramię więc nie jest to powód jego milczenia, zresztą w San Andreas także nie mówi a jak wiadomo akcja gry dzieje się wcześniej (1992) GTA:SA; (2001) GTA III

elaskawski

Nie jestem fanbojem komputerow, sprzetow konsolowych, ani automatow czy tam handheldow - pogram na wszystkim! Rockstar potrafi serwowac nam rozrywke! Gry najnowsze to odgrzewane kotlety z lepsza grafika i powielane!

ocenił(a) grę na 9
atari799927176virgin

Nie wiem o których konkretnie grach mowisz, ale.. Aktualnie gram w Red Dead Redemption 2 (najmlodsze dziecko R*) i jestem zachwycony także polecam sie zapoznac, tylko gracz nie moze oczekiwac kolejnego GTA a raczej musi byc.. Moze nie fanem westernow ale powinien je lubic - inaczej gra nie bedzie tak dobra jak moglaby byc.
POLECAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones