PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608446}
7,7 16 526
ocen
7,7 10 1 16526
Grand Theft Auto III
powrót do forum gry Grand Theft Auto III

No jednak nie, odnoszę się do wszystkich trzech części. Szkoda, bo liczyłem, że zaliczę fabuły, teraz kiedy jestem dorosły, bo GTA III, SA i VC grałem za dzieciaka bawiąc się głównie sandboxem. Niestety upływ czasu jest zbyt duży i remaster to za mało. W tej cenie to śmieszny żart. Żeby poczuć te historie trzeba by było dostać remaster (coś jak "Mafia: Definitive Edition"; szkoda bo akurat "Mafii" fabułę mam wyrytą w pamięci i nie musiałem dostawać wersji ostatecznej, choć oczywiście była to dla mnie jedno z najważniejszych wydarzeń w sztuce zeszłego roku). Niestety, VC, SA i III na zawsze pozostaną już "grami dzieciństwa", jakimś zamglonym wspomnieniem.


Z przykrością stwierdzam: "Definitive Edition" to rozczarowanie roku.

LukaszJarosz25

P.S Jednak wybaczam Rockstarowi tę wpadkę, bo domyślam się, po co wydano taką wersję. Koronakryzys musiał uderzyć także i w producentów gier, więc żeby dorobić, wypuszczono taką wersję. Jeśli sprzedaż "Definitive Edition" wpłynie na lepszą jakość "GTA VI", rachunki Rockstara z graczami będą wyrównane :)

ocenił(a) grę na 5
LukaszJarosz25

Wystarczyło poczekać niecały rok "Definitive Edition" kosztuje teraz lekko powyżej 100 zł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones