PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608446}
7,7 16 526
ocen
7,7 10 1 16526
Grand Theft Auto III
powrót do forum gry Grand Theft Auto III

A ja w nią grałem w wieku 13 lat razem z 12 letnim sąsiadem (to oni mi podsunął tę grę) i 16-letnią wówczas siostrą.

To na tyle w kwestii ograniczenia wieku.

skoczek_narciarski

Prawa nie złamałeś. Ranking wiekowy gier to raczej sugestia dla rodzica który Ci w daną grę grać pozwalał albo nie interesował się.
I dobrze że raczej jest to luźno traktowane i nie jest jakoś piętnowane. Zakładam bowiem że po 10 latach od grania w tą grę nie wyjechałeś na ulicę golfem i nie przejechałeś staruszki? ;)

toporminator

Nie :)

użytkownik usunięty
skoczek_narciarski

Rozumiem, że na razie nie dzieje się nic niepokojącego;)

Nie, czemu miałoby się dziać?? grałem w większość gier uchodzących za "złe"a więc oprócz gta (III, vice city i San Andreas) gralem np. W quake, dooma, motral kombat, postal II... A rodzice to chyba do dziś nie wiedzą że grałem, w takie gry... Tyle w kwestii "kontroli rodzicielskiej"

użytkownik usunięty
skoczek_narciarski

Rodzice częściej kontrolują to, co oglądają ich pociechy niż to, w co one grają. Moi przynajmniej tak robili. Nie twierdzę, że to było i jest dobre, ale nikt nie jest doskonały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones