PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612857}
8,0 1 986
ocen
8,0 10 1 1986
Guild Wars 2
powrót do forum gry Guild Wars 2

Przeciętnie!

ocenił(a) grę na 7

Po 2 tygodniach obcowania z tym tytułem napisze po krótce o słabych (których jest
więcej) i dobrych stronach tejże produkcjii.

Po prostu jest naładowane za dużo i nic nie jest naprawdę bardzo dobre wszystko
przeciętne i nic nie powala na kolana.Jak na takie zapowiedzi tyle czasu powstawania
jest to wręcz porażka.Poczynając od SŁABEGO PVP(w porównaniu z GW 1 jest wręcz
żałosne).Główny podstawowy bład to jest praktycznie zupełnie inne niż w porównaniu z
GW 1 a tam wiadomo pvp było najlepsze tu jest słabe.Na domiar areny są małe brzydkie
.A World vs World to największa porazka tej gry a pewnie miało być największym plusem
jest to właściwie niegrywalny tryb bez żadnego sensu.
Są też wady jakie miała GW 1 czyli słaba muzyka i banalne pve. :D.Ale ma mnóstwo wad
i jest po prostu nudne,
Najmocniejszym punktem gry jest łażenie po mapie i jej odkrywanie co jest kpiną w żywe
oczy a twórcy tak się podniecili możliwości skakania robią wszystko żeby można było z
niej korzystać

PLUSY:
Ładna grafika(miasta w szczególności dobrze zaprojektowane.)
dużo broni zbrojii
efekty podczas starć (walk)


Minusy
słabe pvp (przekombinowane i bez żadnych wrażeń)
słaba muzyka
brak jakichkolwiek nowości z świecie MMO mimo zapowiedzi.
Beznadziejne story line czyli fabuła gry
Słaba grywalność (ale to rzecz gustu)

Mimo wszystko wystawiam 7/10 czyli ocene w sumie pozytywną.

Zaznaczam jest to pewnie obecnie najlepsze mmo na rynku jednak słabsze nawet od
swojej poprzedniczki.League of legends jest napewno lepszym rozwiązaniem jeśli
chodzi o pvp a każda lepsza gra single player ma ciekawszy wątek fabularny.

ocenił(a) grę na 7
Shoka

Dla mnie guild wars 2 umarło.

Nawet nie wbiłem tego max poziomu.

Najgorsze jest właśnie to podejście niby tacy wspaniali bez abonamentu a dają produkt w fazie beta i mówią że jest skończony.

Szale goryczy przelało u mnie brak walk Guild vs Guild co jest kpiną i żenadą....obecnie już widze w tej grze same wady .

Jest to przeciętna gra taki aion z troche lepszą grafiką ....A jeśli wziąść pod uwagę to że jest to druga cześć świetnej gry z szumnymi zapowiedziami jest słaba.

Masz racje może po 2 - 3 dodatkach bedzie w przybliżeniu tym czym powinna być od razu.....A wracając jeszcze do abonamentu nie ma go i wcale się nie dziwie Ja po tygodniu szukałem tam zajęcia grałem na siłe aby cokolwiek interesującego wynieść także płacenie za tą pozycje np co miesiąć 40 zł to była by dla nich finasowa klęska tak sobie odbiją podstawową ceną gry i dodatkami dla naiwnych....które może po 1zł zakupie z ciekawości ale szczerze to już straciłem nadzieje że z tej gry coś będzie pvp nie ma jednak potencjału jest zbyt miałkie ogólnie gra jest za dziecinna.....

ocenił(a) grę na 8
Machinefilm

Kretyn, widac ze mmorpg nie jest dla ciebie kup se coś innego a nie bredzisz kolego.
Gra jest świetna i broni sie sama ocenami, to że ni eumiesz grac i nie wbiłeś nawet 80 lvl pokazuje jakie masz podejscie do gry idz do wowa i nie psiocz mi tutaj.

REWELACJA

ocenił(a) grę na 7
Dybybcio

Właśnie dla takich kretynów rewelacja

Gra jest nudna jak flaki z olejem dla debili co lubią razem chodzić i ścinać drzewka albo tłuc przygłupie boty

PORAŻKA

ocenił(a) grę na 8
Machinefilm

Daruj sobie mmorpg bo miejsca w nich nie zagrzejesz :) NIE DLA CIEBIE SA TE GRY oj nie...

ocenił(a) grę na 7
Dybybcio

Jak dobre pvp to zagrzeje zapewniam Cię mój drogi.....

ocenił(a) grę na 9
Machinefilm

LOL to nie jest mmorpg, nie grasz na serwie jednocześnie z większą ilością graczy niż 10, więc massiwe odpada, nie lewelujesz swojej postaci bo jej nie masz, kolejny argument przeciw, RPG samo w sobie też odpada, brak fabuły, więc dyskusja powyżej jest idiotyczna, co do LOL sam grałem, mam do tej pory konto z platynką, jestem w platynowej lidze 3, ale w końcu się znudził bo jest po prostu głupią grą dla gimnazjalistów, zresztą widać to po community, sami idioci i masa wyzwisk, Guild Wars gram już 2 miesiące oczywiście mam już lvl cap, linia fabularna skończona, kompletuje jeszcze cały set, gra nie jest łatwa, nie chodzi w niej o farmienie milion lat superuber best setu, ale o samo granie pvp, potrzebujesz skilla żeby coś zdziałać i zgranej ekipy na TS, taka jest prawda, co do grafiki, jest po prostu kapitalna, w wielu grach zawsze odrzucało mnie community, gdzie była masa dzieciaków napinających się itd. na szczęści w GW2 tego nie ma, praktycznie sami poważni wyluzowani ludzie i dzięki ci Mach... że nie grasz w GW2, nie potrzeba takich ludzi jak ty, którzy między innymi oceniają solomon na 10 a szpiega na 2

i stary wracaj do LOL czy tibia, trzymaj się z dala od takich gier jak GW2 czy DOTA2 bo to nie na twój rozum, po prostu tego nie ogarniesz

ocenił(a) grę na 7
FlashGordon_filmweb

Gram ale rzadko.....ładną ma grafikę to włączam czasem....Ależ ześ sie rozpisał gratulacje dlatego co chciał to przeczytać.

Machinefilm

Teraz se obczaj po 9 latach XD jest w rolce MMORPG i wyroznia się wszystkim, ludzie z wowa odchodzą do FFXIV i GW2

Machinefilm

To jakas kpina, że ma wyższą ocenę niż GW (1)... Grałem w obie częsci, w gw2 3x 80 lv, kilka setów exotic, wszystkie dungeony przefarmione, 4k achi i cóż koniec po 3 miesiącach gry, a przy GW(1) bawiłem się przez 5 lat. To tyle.

ocenił(a) grę na 7
Johnny_Kotlet

Ja miałem koniec po jakimś tygodniu teraz zwykle wpadam na 15 minut raz na pare dni.W sumie rzeczywiście po paru dodatkach naprawde może być z tego niezła gra narazie jest to mocno niedopracowana beta gdzie właśnie zbierają ludzie jakieś pierdółki

ocenił(a) grę na 3
Machinefilm

Jak dla MNIE, AN zepsuło tę grę próbując z niej zrobić WoWa (może się mylę, ale na pewno druga cześć bardziej go przypomina niż poprzednia). Jak dla mnie ta gra to już nie to samo, brak tego klimatu, który trzymał mnie przez tyle godzin w fotelu. Tak, Tak mówi się gra dopiero wyszła (tssa pół roku) , ale biorąc pod uwagę doświadczenie AN i sukces jedynki, zapowiada się że dwójka, dla takich ludzi o podobnych do mojego spojrzenia, będzie mizerną kontynuacja. Na początku jak włączyłem gw2 urzekła mnie grafika, tak jak każdego, ale nawet i ona przestała się podobać. Pisałem już o klimacie, właśnie tego brakuje mi również w grafice, która jest przesadzona oraz częściowo nie dopracowana (nie chce mi się wraca do innych planszy co robiłem w jedynce wiele razy). WvW, racja nowość, innowacja, ale co teraz? PvP to już dawno nie jest, raczej bicie bramy. Wygrywa liczebność, a nie taktyka i umiejętności. Gra jest za prosta, pvp po chwili się nudzi, PvE i system walki gw2 całkowicie mizerny, każdy potworek robi to samo, a zabić go można używając jednego przycisku na klawiaturze. Wymienie jedyne plusy jakie widzę w tej grze:
-tytuł, jednak to zasługa jej poprzedniej części
-kolorowa bajeczna kraina, którą moje oko się zachwycało
-tak stworzony system osiagniec jest dobry (jednak jego punktowanie jest strasznie niedopracowane , za daily 5 pointsów, a monthly? a inne?)
- muzyka
- możliwośc efektownego spadania z wysokości (jak charr unosi rece jak spada )
-nagrobek Nikolasa i jego Doylaka
Minusy:
- sterowanie, ogólnie granie, łatwość w jej obsłudze, gameplay
- pvp za mało trybów. Mamy już pół roku gry wiec moge oczekiwać od niej wiecej niż jest
- dungi? Fabuła w nich może jest fajna, ale bicie zwyklego potworka troche dłłużej niż zwykłego potworka poza dungami mnie nie zachwyca
- postacie niezależne. Niewiele tutaj takich które można zapamiętać, przez co i fabuła gry kuleje
- lipna fabuła. Mogli wiecej
-dynamiczne eventy typu boss. Za to pewnie mnie zflejmujecie, ale atakować smoka w tak dużej ilosci graczy nie fascynuje mnie
- wvwv staje sie nudny po pewnym czasie
WIELE WIELE wiecej
Tak wiem GW jeden to CORPG i jako fan jedynki nie powinienem sie odzywac? Otóż nie, gra jest jej kontynuacja a ja jestem fanem świata tyrii i na dwójce się zawiodem

ocenił(a) grę na 7
DarkAvangard

Tak zgadzam się w zupełności.

Jeszcze raz potwórze dla mnie GUILD WARS 2 to nie porażka ale zawód.Tyle obietnic twórców a dali zwykła porządną grę z kolorowym światem bez klimatu i charakteru.W sam raz dla niedzielnych graczy.

ocenił(a) grę na 7
Machinefilm

Podpisuje się obiema ręcoma :) Byłem fanem pierwszej częsci, przeszedłem wszystkie dodatki, a w GW2 pograłem nie wiem, może 20 godzin.. 200zł w błoto.

ocenił(a) grę na 7
AVVOL

podpisuję się i ja.

Machinefilm

Z jednym się z Tobą zgodzę - fabuł tej gry i postacie w niej występujące są ŚMIESZNE. To już nawet słabe nie jest, to jest śmieszne i żałosne :P

ocenił(a) grę na 7
LatajoncaKrowa

Do śmieszności to daleko oy daleko co do żałosnej strony zgadzam się....Śmieszność to by była zaleta a oprócz widoku skaczącej asury z mieczem dwurecznym to mało co jest tam ,,śmiechowate".

ocenił(a) grę na 3
Machinefilm

spadający charr z wysoka ^^

Machinefilm

Zgadzam się z tobą. GW 2 nie jest złe, jest jednak dużo dużo gorsze od swego poprzednika. GW 2 to juz nie to samo co jedynka, która nigdy sie nie nudzila. Farmienie ecto, dungi, wbijanie tytułów, towrzenie buildów, świetne PvP i wiele wiele innych. GW 2 polega natomiast tylko na wbijaniu levela i odkrywaniu świata. Grałem w nią przez jakieś 2 tygodnie i już dłużej nie mogłem się męczyć. W jedynka gram natomiast jeszcze do dziś

ocenił(a) grę na 7
wojtek_michalak_97

jakbyś czytał w moich myślach! GW1 to było/ jest to!

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

"słaba muzyka"
I tutaj przestałem czytać...

użytkownik usunięty
smyro1

W sumie gra może się podobać bądź nie, gorzej że oni tutaj zaczęli dopisywać kompletne bzdury by tylko uzasadnić swoje argumenty.

ocenił(a) grę na 9

Mam pytanie jakie są wasze wrażenia z gw2 bo ja właśnie zaczynam pobierać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones