PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 319
ocen
9,2 10 1 38319
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Szanuje to, że kochacie tę grę i w ogóle (też w nią grałam ale szybko mi się znudziła) ale ZANIŻANIE OCENY
INNYM , żeby wasza ukochana gra była na 1 miejscu to przesada!!! Pogódźcie się z tym, że czasy się
zmieniają, są nowe gry i coraz lepsze i Herosi czy GTA V nie będą wiecznie w top 100. Będą lepsze i gorsze
gry....I zagrajcie chociaż w GTA V, LAST OF US czy FALLOUT 2 (wymieniłam te 3 gry bo ich oceny były
najbardziej zaniżane) dopiero potem oceniajcie.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Z ciekawości czy masz jakieś dowody na takie zachowania?
Przeraża mnie to, że fani niektórych tytułów (choć fanatycy może być odpowiedniejszym słowem) ślepo zakładają, że jak ich ulubieniec nie jest pierwszy to wynika to tylko ze specjalnego zaniżania ocen, co jest strasznie głupie.
Nie rozumiem jaki masz problem z tym, że akurat H3 jest na pierwszym miejscu. Sam bym zmodyfikował w pewnym stopniu całość, ale rozumiem obecność H3 w top5 aż trzykrotnie bo jest to ponadczasowa gra i w zasadzie definicja grywalności.

Patrząc po forum to raczej jacyś gimnazjalni fani GTA5 atakują oceny takich Fallout 2 czy Homm3...

Dealric

Nie mam problemu z tym na jakim jest miejscu. Najwidocznej nie zrozumiałeś o czym napisałam. Gdy Last of Us było 1, to potem zaczęło skakać po top 10. Raz było 1,4,2,6, kiedyś nawet 8 czy 9. Zmiany nawet o 3 miejsca działy się z dnia na dzień. Przed TLoU byli tylko Herosi więc wnioski nasuwają się same...

Fani GTA nie atakują Fallout 2 bo ta gra nie ma nic do GTA!!! Być może atakują Herosów bo to właśnie wielbiciele Heroes zaczęli zaniżać.
Widziałam wiele kont z ocenami Heroes-10, Last of us-1, GTA V-1. Było też wiele takich które posiadały tylko te trzy oceny.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Wybacz, ale fakty wskazują na co innego.
Jak skakało Last of Us nie wiem, ale w top5 siedzi więc nie wiem jak niby spadał.
Za to FAKTY (dostępne na podforum GTA5) wskazują jasno na to, że fani gta wystawiają 1 innym byle gta było pierwsze, chwalą się tym i do tego nawołują do tego innych.

Także nie wiem skąd się wzięła Twoja opinia, bo nigdzie nic takiego nie widać, ale aby zobaczyć co robią dzieci od gta starczy chwilę poczytać ;)

Dealric

Last of Us spadało.... i to wiele razy. I ostatnio z 3 na 4 i około miesiąca temu na 5
. Nie mówimy tu o dzieciach z GTA tylko o dzieciach z Herosów. Nie śledziłam forum GTA V od początku ale widziałam jak wkurzają się fani Herosów. Wina leży po obu stronach, tylko która zaczęła - i tu można się spierać bez końca. Weźcie zróbcie pokój z fanami GTA odwłołajcie wy i oni wasze jedynki i zobaczymy...

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Ale ja nie jestem jakimś specjalnym fanem, ani tu nikogo nie znam ani nic.
Ja widzę tyle, że fani gta5 (i tak dzieci, bo nie zaprzeczysz, że większość jej odbiorców to nastolatki) zachowują się prostacko.
Za to nie wiem skąd wziąłeś te dzieci od herosów. To jest gra sprzed 15 lat i obecne dzieci na oczy jej nie widziały zwykle. Większość fanów tej gry ma koło 30.

To jest ta różnica.

Dealric

i te soby co mają po 30 lat zachowują się jak dzieci bo zaniżały ocenę Last of Us a potem GTA. Też mam naście lat i o wiele młodsze rodzeństwo i graliśmy w Herosów, wiemy co to jest. A tak w ogóle to 30 latki to osoby dorosłe i to trochę dziwne dla mnie że tak bronią tej gry zamiast zrobić coś w swoim życiu. Oni są dorośli!!! Dzieci grają w gry!

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Wszyscy mogą grać w gry.

Dealric

Ale 30 latkowie, którzy kłócą się z ,,dziećmi" na forach i zaniżają oceny innym grom (mam tu namyśli Last of Us) są dziwni bo żaden dorosły by tak nie robił. Niech se grają i zostawią inne gry w spokoju.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

To pokaż te przykłady.
Bo wciąż mówisz o ludziach zaniżających a nigdzie tego nie widać, kiedy w drugą stronę przykładów jest na pęczki...

Dealric

Mam naruszać czyjeś prawa autorskie i rzucać nazwami kont? NIE! Otwórz oczy i sam popatrz co robią fani Herosów na forum GTA i Last of Us. Nie patrzyłeś na rankingi co się działo gdy Last of Us było 1. To była masakra jak potem zaczęło spadać. Już o tym mówimłam!!! Fani Herosów to zaczęli bo nie trawili Last of Us na 1 miejscu i zaniżali!!!

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Czyli nie potrafisz podać żadnych przykładów?
Żadnych linków do niczego?

Btw. Nie używaj określeń takich jak prawa autorskie jeśli nie wiesz co one oznaczają.


Czyli innymi słowy płaczesz o coś czego nie ma tak?

Dealric

Sam sobie popatrz i czytaj o czym ja na początku!!!!!! Jak tak bardzo chcesz to masz: http://www.filmweb.pl/user/palel47/games
ten tak nie zaniżył ale jednak http://www.filmweb.pl/user/UPADLY_WIDZ/games
http://www.filmweb.pl/user/krzys133/games
ten nie pokazał ale wiadomo http://www.filmweb.pl/videogame/Grand+Theft+Auto+V-2013-624440/discussion/Gra+o+ debilach+je%C5%BCd%C5%BC%C4%85cych+samochodami+wy%C5%BCej+ni%C5%BC+Heroes+III,23 58240

anonimków którzy nie dyskutują ciężko mi będzie znaleźć ale się o to postaram.

I tak nic was nie usprawiedliwi przed tym że to wy jesteście odpowiedzialni za spadek Last of Us!!!
Te wasze Herosy ile ich było 12? kilka częsci tegi i tamtego a o 5 i 6 to już chyba nikt nie wie że istnieją....

Wszyscy wiedzą że to wy zaniżaliście oceny!!!!

ocenił(a) grę na 10
gabris7

hahahaha
Argumentem jest koleś który dał 7 GTA5? Poważnie? To już jest żałosne;> Kolejna to 6/10, a kolejna nie narzeka na nic związanego z Herosami tylko na samo GTA.
Innymi słowy za argument masz ile? 1 osobę?

Czyli twoim argumentem jest jedna osoba. Śmieszne.

Widzę dyskutuję rzeczywiście z jakimś dzieckiem które płacze, że jego gra nie jest najlepsza.
Ciekawe jaką ocenę takiego Homm3 bym zobaczył jakbyś nie bał się pokazywać głosów.

Dealric

dałam 6/10 bo ta gra jest średnia i szybko się nudzi. Pozatym i tak najbardziej chodziło mi o Last of Us I O TO ŻE TO WY JAKO PIERWSI ZANIŻALIŚCIE. LUBIĘ GTA I LAST OF US. To wy płaczecie o swoje Herosy... pfff tylko trzecia część jest w rankingu a o innych nikt nie słyszał. I to wy żalicie się że jak mogło do tego dojść żę Herosi spadli bo wyprzedziło je GTA.

Nie chcę nikogo zmuszać do niczego ale odczepcie się od innych gier. Dajcie rankingowi się zmieniać.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Nie masz problemu, a to ty płaczesz cały czas, to ty zachowujesz się agresywnie i wyciągasz z dupy wnioski.

Dorośnij.

Dealric

Agresywnie? kto pierwszy pisał coś takiego ,,Jak taka gra jak GTA mogła wyprzedzić Heroes??? Jak taka gra jak heroes mogła spaść???? Prosiłam żebyście dali spokój innym grom a to ty zacząłeś z tego robić aferę.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Wchodzisz na forum gry która ponoć cię nie obchodzi, robisz aferę (tak ty robisz aferę), rzucasz niczym niepopartymi oskarżeniami i zachowujesz się jak 5 latek.

Także jak wyżej:
Dorośnij.

Porozmawiamy za parę lat jak nauczysz się podstaw inteligentnej dyskusji.

Dealric

To ty zachowujesz się jak dziecko. Grałam w tę grę i uważam, że nie zasługuje na tak wysokie miejsce. A tak w ogóle zastanów się -PONOĆ mnie nie obchodzi- JEST dla mnie NUDNA i tyle i uważam że nie zasługuje na to miesjce. To ty nie możesz zrozumieć że są lepsze gry niż Herosi. Obserwuje rankingi widzę co się dzieje, +102 oceny dla Herosów w kilka dni. Skacząca coraz wyżej średnia? Owszem spadała, ale po jej zawyżeniu a w końcu wracała na to samo miejsce.

Dowidzenia. Skończyłam. Zobacz co napisałam na początku.

gabris7

Musicie się pogodzić z tym, że jedna gra odchodzi żeby inna mogła zaistnieć.

użytkownik usunięty
gabris7

Ta gra nigdy nie odejdzie. Ja nigdy nie zaniżałem na siłę i przypominam, że fani GTA V i The Last of Us również prowadzą taką krucjatę zaniżania. Po prostu dla nie których ranking to życie.

Chyba dla was. Gdy Last of Us było 1 to zaraz skakało o kilka miejsc w dół.

użytkownik usunięty
gabris7

Przecież to normalne, ranking się zmienia na bieżąco. Tak samo z filmami, nie muszę przypominać co się działo, gdy wyszedł Avatar.

Nie było mnie wtedy na filmwebie i nie widziłam co się działo.

użytkownik usunięty
gabris7

Avatar był wynoszony na podium, a multikonta obniżały klasykom ocenę. Teraz się w miarę unormowało, tak samo będzie z grami :)

Heroes i GTA tak skaczą, bo mają oceny bardzo zbliżone do siebie, dlatego każda ocena użytkownika może spowodować kolejną szaradę. Radzę nie przejmować się tym rankingiem, tylko najlepiej zajrzeć na zagraniczne strony.

Dzięki za wyrozumiałość. :)

gabris7

Proponuje, aby każdy zrobił swój własny ranking "gier" i będzie zadowolony. To tak samo można powiedzieć, że obniżają ocenę gry Half-Life Counter Strike, bo to rewelacyjna gra, a przeszło już ponad 5 lat i nadal mnie nie nudzi, a daleko jest w rankingu:) Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

głupoty gadasz to właśnie heroes III jest zaniżana ocena sam The last of us uwielbiam za fabułę ale jako iż na ps mało zawsze grałem to jak strzelałem w tej grze na panie to czasem miałem ochotę wyje*ać tę grę za okno bo była tylko dla konsol inna sprawa że The Last Of Us to zwykła strzelanka w którą pograsz trochę i się znudzi a chyba oceniamy grę pod względem takim jak ona nam się podobała i ile godzin w nią przegraliśmy nieprawdaż ? ja osobiście w same heroes mam około 3000 h na swoim koncie

gabris7

Heros 3 FOREVER ! Każdy kto sądzi inaczej zostanie rzucony na pożarcie wiwernom !

Radiw84

Pff

gabris7

Wiwerny są spragnione świeżego mięska,młoda damo ^_^

Radiw84

One są słabe :/ za szybko giną.

gabris7

Dawno już nie grałem H3 ale pamiętam iż opierałem siłę ataku na Wiwernach,a nie Hydrach.Hydry miały jedynie wytrzymać jak najdłużej bo miały dużo hp :D Przypominają się stare dobre czasy,aż mam ochotę zagrać w H3 <3

Radiw84

To se graj.

gabris7

Tak też zamierzam.Życzę miłego dnia (lub nocy) :D

ocenił(a) grę na 5
gabris7

Sam zaniżasz ocenę innym grą a mówisz by inni tego nie robili?

mich145

6 to według Cb jest zaniżanie???? Ja w herosów dłuuugo grałam i są NUDNI!!!! A chodzi mi o to, że inni nie grali a zaniżają

ocenił(a) grę na 5
gabris7

Masz ukryte oceny wiec nie wiem na ile oceniłeś tą grę, a skąd wiesz ,że zaniżają może też dają po 5-6 powiedzmy The last of Us które według mnie jest świetne, ale nie zasługuje na 1 miejsce, a jej pozycja jest odpowiednia wszak jest w top 5, a ocena nie jest zaniżona. Ale fakt są gry których oceny są zaniżone ale ocena the last of us jest jak najbardziej odpowiednia.

mich145

Jak mi nie wierzysz-trudno. Wystawiłam 6. A kilkadziesiąt ocen 5-6 nie zaniżyło by Last of Us tak mocno w rankingu. Od premiery TLoU obserwuję ranking i średnią top 5. I naprawdę duużo się działo. A na dzień dzisiejszy jest tak: dla tej częsci Herosów od 12 maja przybyło 460 głosów. Dla TLoU 191, dla GTA V 404. I Herosi wcale nie spadają. Niedawno TLoU było na 4 miejscu a następnego dnia znów spadło.Ehh

ocenił(a) grę na 10
gabris7

a tak w ogóle ciekawe hejterko że masz w znajomych dużo hejterów h 3 którzy to właśnie h 3 dają 1 a nie h 3 daje komuś innemu 1 chyba ci się coś powaliło dziewczynko kolejna hejterka która pewnie nawet jeszcze nie jest pełnoletnia i nie wie że kiedyś nie patrzyło się na gry po grafice ponieważ jej nie było tylko po tym jak była fajna h 3 for ever i mimo iż że teraz dla mnie The last of us i GTA V to całkiem fajne gry tak The Last Of Us przeszedłem 2 razy i mi się znudziło bo tylko dobrą fabułę miało a cóż GTA V zobaczymy co będzie jak będzie na pc bo przeszedłem już fabułę ale tylko 1 raz bo mi się więcej nie chciało bo nie była jakaś świetna multiplayer niezły ale tu właśnie moderatorzy będą się popisywać przy pc także gra może być świetna na razie dużo w przypadku GTA naobiecywali a dużo nie zrobili

Kamilhugo517

Nic z twojego wpisu (?) nie rozumiem. I pamiętam jak wyglądały kiedyś gry ze strony graficznej i dla tego nie ma co porównywać 1999r i 2013/14. Wkurzało mnie to, że niektórzy nie potrafią się pogodzić z tym, że czas ich ulubionej gry minął.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

a to dobra to zwracam honor co nie zmienia faktu że takie gry jak to całe The Last Of Us czy GTA V nudzą się po roku po 2 latach max i czeka się na następną część w przypadku heroes gram od wielu wielu lat i ta gra mi się nie znudziła także jest coś na rzeczy

Kamilhugo517

Tobie się nie nudzi. Ja mam inne wrażenia -30min max. potem robię coś innego. Po prostu przestała mnie wciągać.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

RANY....LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ!!!!!!!!
będę się powtarzał kolejny raz na kolejnym forum ( choć wiem że to nie ma żadnego sensu ). CO TO ZA RÓŻNICA JAKA GRA JEST NA KTÓRYM MIEJSCU?????? KOGO TO TAK NAPRAWDĘ OBCHODZI???? Chyba TYLKO TROLLI KTÓRZY NIC INNEGO W SWOIM ŻYCIU NIE MAJĄ DO ROBOTY NIŻ SIEDZENIE NA PORTALACH I SPRAWDZANIE CO ZAJMUJE JAKĄ POZYCJĘ. Naprawdę nie macie nic innego do roboty? może więc przeczytacie jakąś ciekawą książkę, wyjdziecie na dwór pobiegać czy zażyć jakiegoś innego sportu zamiast prowadzić te bezsensowne dyskusje na forach?? Kocham takie posty które zaczynają się od słów " z cały szacunkiem ale ta gra/film/aktor znajdują się za wysoko w rankingach". OK...są rankingi więc niech sobie będą....jest jakaś średnia wyciągana i każdy tytul ma swoją ogólną ocenę po której możemy się zorientować czy dany film jest wart obejrzenia czy gra warta zagrania....i tyle....a to czy moja ulubiona gra jest wyżej czy niżej.....czy ma to dla Was tak wielkie znaczenie?????? Poważnie pytam bo aż mnie to przeraża.....

ziger

To chyba pewne osoby nie mają nic innego do roboty jak pilnować rankingów. Założyłam ten temat ponieważ wielokrotnie rzucały mi się w oczy spadki gier na pozycjach 2-5. Ranking został zmieniony a ten temat dawno zakończyłam.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

skoro wielokrotnie Ci się rzucał w oczy spadek gier to jednak śledzisz rankingi:) a temat z tego co widzę nadal się Ciągnie.

ziger

Skończył się dawno. Ty i Kamilhugo51 weszliście tu po bardzo długiej przerwie. ŚLEDZIŁAM (czas przeszły) ranking przez jakiś czas by mieć udowodnienie swoich racji. Dawno przestałam zwracać na to uwagę. Ranking mocno się zmienił i nie ma sensu ponownie go śledzić, dlatego temat jest skończony.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Witam. Aż muszę Ci odpowiedzieć bo po komentarzach widzę twardo stoisz przy swoim. To dobrze każdy może mieć swoje zdanie. A co do stwierdzenia że wielu fanów zaniża oceny innych gier żeby heroes było jak najwyżej. Za pewne sporo osób tak robi.. Ale to działa w obie strony. Więc nie możesz najeżdżać na fanów którym ta gra podoba się bardziej a to że znajdą się idioci co zaniżają innym grom ocenę tylko po to żeby ich ulubiona gra była wyżej to już ich problem.
Heroes jest na starym tytułem i pomimo wieku trzyma się tak wysoko, to o czymś świadczy, ludzie traktują tą grę z sentymentem, gra jest ponadczasowa bo do dzisiaj wielu ludzi w nią gra. Porównywanie gier które dzieli 14 lat czy tam plus minus, jest nie na miejscu. Popatrz na oceny, dajmy już the last of us, ma prawie 6k głosów a heroes 25k. Oba tytuły dla mnie są świetne jednak temu pierwszemu dałem 8 a drugiemu 10. Co do GTA V to nigdy za tą serią nie przepadałem ale też nie zaniżałem z tego powodu oceny i dałem 7. Ja jestem bardziej skłonny uwierzyć że więcej fanów GTA jest skłonnych zaniżać innym ocenę czemu ? Tak jak już ktoś wspomniał na pewno więcej odbiorców to nastolatkowie którzy ślepo stawiają grę jako najlepszą na świecie, mimo że w wiele gier nie grali a gra jest dopiero dostępna ponad rok.. I znowu wracam jak porównywać grę która nie dawno wyszła i zainteresowanie największe nią było po premierze jak to bywa z grami, do gry która od 14 lat jest równie grywalna co kiedyś ? Takie porównania będzie można robić jak GTA V będzie za te 14 lat równie grywalne i lubiane. Można mi zarzucić że GTA jako seria ma ogrom fanów ale z tego co widzę kłótnia jest o konkretną część. A ranking przedstawia zestawienie gier a nie serii gier. Więc mówimy tu o pojedynczych tytułach z danych lat.
A i jeszcze co do tego że jakiś tytuł miał duże wahania w rankingu, że raz był wysoko i po krótkim czasie spadł. To jest normalne że po premierze nie ma co patrzeć w ranking bo dopiero po kilku latach średnia ocena się stabilizuje.

KeiNxD

Miałam napisać psychofanów? (Nie chciałam nikogo obrażać -PEACE- , ale 25tyś>5,5tyś / 7tyś was jest więcej, jesteście najwyżej a pozycje pod wami walczą). Nie mówię, że wszyscy tak robią, Ciebie też nie oskarżam. Nie porównuje gier między, którymi jest 15 lat różnicy (bo takie porównywanie jest po prostu żałosne). Chodziło mi o to, że gry przemijają i pojawiają się nowe. Patrz ile pozycji wyszło w ubiegłym roku, ile 2 lata temu, ile w 1999. Popatrz na ranking z 1999r i 2013. Kiedyś wychodziło mniej gier i dlatego są bardziej znane, dziś mamy ogromny wybór.

gabris7

Człowieku masz jakiś realny problem z tym , że H3 przegania twoje ulubione tytuły? Jeśli tak cię to boli to skocz z mostu , potnij się , rzuć pod pociąg , ale na litość boską nie zakładaj tysięcznego tematu o tym samym. Nikogo nie obchodzą wasze wieczne utyskiwania. Demokracja wybrała i wasze jednostkowe pretensje tylko dają asumpt , by zastanowić się ile lat mają ludzie po drugiej stronie barykady.

GarvinSitho

To raczej Ciebie teraz żal ścisnął. H3 nie przegania moich ulubionych tytułów (tylko średnią), ani żadnych innych. Gra dobra na miarę swoich czasów. Teraz mamy nowe gry. Nie da rady grać w kółko w to samo. TEMAT JEST SKOŃCZONY, jak nie możesz tego zrozumieć to masz problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones