PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 348
ocen
9,2 10 1 38348
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Szanuje to, że kochacie tę grę i w ogóle (też w nią grałam ale szybko mi się znudziła) ale ZANIŻANIE OCENY
INNYM , żeby wasza ukochana gra była na 1 miejscu to przesada!!! Pogódźcie się z tym, że czasy się
zmieniają, są nowe gry i coraz lepsze i Herosi czy GTA V nie będą wiecznie w top 100. Będą lepsze i gorsze
gry....I zagrajcie chociaż w GTA V, LAST OF US czy FALLOUT 2 (wymieniłam te 3 gry bo ich oceny były
najbardziej zaniżane) dopiero potem oceniajcie.

gabris7

Co za żałosny chłystek. Czyli mamy na siłę promować nowe gry tylko dlatego , że są nowe? Wracam do tej gry ustawicznie od 10 lat , ale rozumiem , że casualom i innym dzieciom neo trudno pojąć takie klarowności. Widać "da się grać w kółko w to samo".
A teraz idź pograj sobie w swoje GTA , pozabijaj paru cywilów , podprowadź karetkę i może zejdzie z ciebie para i pogodzisz się z tą rażącą niesprawiedliwością oceniających.

GarvinSitho

Niczego na siłę nie musimy robić. Nowe gry nadchodzą, dajmy im szanse. Trudno to pojąć? Jakbyś poczytał inne moje wpisy na tym temacie, wiedziałbyś, że też grałam w H3. Musisz się naprawdę baaardzo nudzić żeby ciągle grać w to samo, albo nie masz innych gier. Uśmiałam się z ostatnich dwóch linijek. :D :D

gabris7

Czyli mamy sypać 10 tylko dlatego , że gra jest nowa? O jakim dawaniu szans ty bredzisz? Co za tłuk :D
Tak jak mówiłem - dzieci neo i casuale nie zrozumieją , że istnieją gry do których się nieprzerwanie wraca , całkowita alternatywa śmieci typu GTA V , które po jednokrotnym przejściu można bezpiecznie odstawić na regał żeby zbierały kurz.

GarvinSitho

Ty wychodzisz na debila. Widać, że nie znasz nowych gier, nie grasz w nie i uważasz za śmiecie. Błagam GTA V przejść raz i na półkę? Wiesz co to multiplayer? Wiesz jakie GTA V jest duże?

gabris7

Odniosłem się do jednej nowej gry a ty od razu stwierdzasz , że gram w same starocie i nie znam nowszych tytułów -> Puknij się w ten zakuty łeb gówniarzu i jeśli nie potrafisz , to nie wyciągaj wniosków. Gram w gry bez względu na rocznik a to ty pieprzysz jakieś herezje o "dawaniu szans" nowszym produkcjom , zapominając przy tym , że gry bronią się z natury same i nie potrzebują wojowniczych gimbusów ( przykładowo ciebie ) z niewyparzoną gębą.
GTA V jest duże? Dobry żart.

GarvinSitho

Ja nie potrafię wyciągać wniosków? Za kogo ty się masz? Tyle razu mówiłam "gra dobra na miarę swoich czasów", "są nowe lepsze gry" ale tacy ludzie jak ty nie rozumieją nowych gier i od razu stwierdzają, że jak coś jest nowe to głupie i szkoda w to grać (tak to z twojej strony wygląda). Skoro twierdzisz, że GTA V nie jest duże to w takim razie co? Gdyby gry broniły się same to o H3 nikt by nie pamiętał. Znacie 3 ,może 1,2 ewentualnie 5 cześć a co z resztą?

gabris7

Dzieci Gta w natarciu. Strach się bać.
Kiedy sieroto stwierdziłem: "że jak coś jest nowe to głupie i szkoda w to grać". Proszę o stosowny cytat , zamiast przypisywać mi zdania których nigdy nie napisałem. Tak czy owak powtórzę po raz kolejny ( może do pustej makówy coś dotrze ) lubię gry po równo , bez względu na rocznik. Tyle.
Do reszty nawet się nie odniosę. Niestety nie rozumiem bełkotliwej pisaniny osób mniej rozgarniętych.

GarvinSitho

nie jestem fanką GTA V. <----raczej ty nie rozumiesz tego co czytasz. Nie napisałeś "...coś nowe to głupie..." ale z twoich wypowiedzi tylko tyle zrozumiałam. Dalej czekam aż podasz, która gra jest większa od GTA V.

gabris7

i po cholerę tobie potrzebne te epitety : "tłuk", "chłystek", "dzieci neo", "casuale", "gówniarzu". to naprawdę dobrze świadczy o twoim poziomie intelektualnym. Sam zaczynasz wyzywać. Są tacy użytkownicy, z którymi dyskusja to przyjemnośc (nawet kiedy zdania obu stron są zupełnie odmienne) ty się do takich nie zaliczasz. :)

gabris7

Nic tylko ręce załamać. Może , więc nie bierz się za myślenie , skoro przerasta cię ta , wydawałoby się sztandarowa czynność?
To , że nie jesteś zbyt pojętna ustaliłem już na początku , więc nie będę się powtarzał i tłumaczył czegoś , co rozumie każdy , średnio rozgarnięty człowiek.
O co ci chodzi z tą wielkością? Wielkość świata sama w sobie , czy może wielkość świata + fabuła i questy ( czyli cały pakiet )?

Brzydzę się głupotą i ignorancją dlatego rzucam epitetami. Nie świadczy to moim zdaniem o poziomie intelektualnym tylko o cierpliwości ( a raczej jej braku ) - widzisz , niektórzy mogą przejść obok głupoty obojętnie a ja wolę ją zgnoić i sponiewierać , gdyż na dobrą sprawę tylko wulgarny język trafia do takich gamoni jak ty i tobie podobni.

Ps. To nawet nie jest dyskusja , gdyż temat nie został zdefiniowany i takie słowa jak: "argumenty" czy "erystyka" zdają się być dla ciebie , bliżej nieznanymi arkanami magyi.

GarvinSitho

Zawsze uzasadniam to co uważam (heh, poczytaj moje inne wypowiedzi a MOŻE się dowiesz). To ty zacząłeś z wielkością i twierdzisz że GTA V jest małe, a ja chce wiedzieć co według ciebie jest duże. (widzę, że nie do końca doczytyjesz to co napisałam). ignorancja? głupota? bo co? Bo H3 są dla mnie nudne i przeminęły? Bo jest wiele lepszych gier?

Kurcze, tak czytam to co piszesz i jesteś takim "stróżem" porządku, uważasz gimbusów za debili (na jakich podstawach? to też ludzie, każdy miał kiedyś 13-16 lat). Taki "mądry" jesteś. Skończyłam koleś ten temat. DotyCZYŁ rankingu i tego co tam się wyprawiało.

gabris7

Nie widzę żadnego uzasadnienia prócz nieskładnego bełkotu przypominającego gaworzenie niemowlaka.
"Wiesz jakie GTA V jest duże?" -> faktycznie to ja zacząłem. I ty się dziwisz , że wyzywam? Człowiek nie umiejący czytać w dobie obowiązkowej edukacji jest dla mnie skończonym debilem. Przykro mi , takie są smutne fakty. Pogódź się z tym.

Nadal tego nie rozumiesz? Mam głęboko w dupie , czy Herosy lubisz , czy też nie. Nie będę ci się chamsko wbijał w gust , czy raczej jego substytut. Po prostu wkurza mnie , że co drugi temat na forum Herosów jest bólem dupy jakiejś ćwierćinteligentnej istoty humanoidalnej , która ma problemy z jakimś tam rankingiem na jakiejś tam stronce.

Trudno takich jak ty uważać za równych sobie. Gimbusy nie są ludźmi. To jakiś przykry cywilizacyjny żart , zaginione ogniwo między człowiekiem a małpą.
Tylko się nie rozpłacz , że demokracja ( rzadki widok ) i dobry smak zwyciężyły z paroma kilkunastoletnimi odszczepieńcami ze zwiotczeniem mózgu. Załóżcie sobie jeszcze ze 100 alterkont , powystawiajcie jedynki a może zwyciężycie i radość po raz pierwszy zawita do waszego pustego życia.

GarvinSitho

Jaki ból dupy o tematy :O :D .

GTA V , które po jednokrotnym przejściu można bezpiecznie odstawić na regał żeby zbierały kurz." Jednokrotnie to można przechodzić gry liniowe, bez otwartego świata. GTA V jast duże, jest cała masa miejsc do odkrycia/zwiedzania, są tajemnice i ciekawostki, jest multiplayer. Nie, tego po przejściu historii nie odkłada się na półkę.

Aha i nwm po raz który ale zadam to pytanie : " Jaka gra według ciebie jest duża?"
Gdybyś serio nie przejmował się czy lubię H3, czy nie tobyś tu ze mną nie dyskutował. Gust, tak ty to naprawdę masz dobry a jak reszta się z tobą nie zgadza to debile. -,-.

Powtarzam: Ranking zmieniał się bardzo mocno, spadki i wzloty były prawie codziennie co zwróciło moją uwagę.


Cieszę się, że nie uważasz mnie za równą. Ilu znasz gimbusów? Opierasz się tylko na większości? Jak jeden jest debilem toi znaczy, że wszyscy?

alterkonta to specjalność psychofanów albo skończonych trollów. Szkoda na to czasu.

I to mi też z tobą ciężko rozmawiać kiedy nawet nie wiesz o co chodzi i nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.

gabris7

Jednokrotnie można przechodzić też gry gówniane. Co cię obchodzi co zrobi z 'tym czymś' ktoś inny?
Ty możesz tego używać do gry a ja mogę sobie z tego zrobić podpórkę pod książki , moje prawo. Poza tym mam X'a , więc gra przez multi nie wchodzi w rachubę.

Serio jesteś tak pusta?
Niemal pod nosem masz coś , co obala te twoje śmieszne teorię spiskowe.
Mianowicie trolla w znajomych , który stawia jedynki 'Herosom' i zakłada szczeniackie tematy.
Tak btw. mam rozumieć , że codziennie szczegółowo analizowałaś ranking gier? Ty to naprawdę masz nudne życie :)

Alterkonta to specjalność fanów GTA V I The Last of Us.
Jakie znowu pytanie? -> I weź tu rozmawiaj z forumowym planktonem.

GarvinSitho

Ty chyba nie rozumiesz co ja pisze....
Jak codziennie wchodze na filmweb i na którąś z gier to mam pokazane na którym jest miejscu. Jak zaczęło skakać to zainteresowałam się tym. Naciśnięcie PrtSc dużo nie zajmuje :).

Jak troll? Wiesz co robi troll? Nie uzasadnia swoich ocen i zaniża wszystko co się da. Jego konto jest po prostu żartem. Jeśli ktoś długo jest na filmwebie, jest aktywny i ma swój gust to na pewno nie jest trollem.

Puste to są te wasze H3. Co oferują? Nic.

Widać, że tylko ty masz problem z GTA V. Nie obchodzi mnie co z tym zrobiłeś, stwierdziłeś, że można je odstawić i więcej do tego nie wracać. Chyba nie zrozumiałeś związku. GTA V nie przechodzi się w jeden, czy dwa dni. Mamy duży świat, ciekawostki, misje poboczne, tajemnice. Zawsze jest co robić.

PYTANIE: Jaka gra według ciebie jest duża, ma duży świat? (chyba faktycznie nie doczytujesz tego co piszę)

gabris7

Co za rozczarowanie - liczyłem na jakąś obszerną dokumentację a zamiast tego otrzymałem jakiś pozbawiony dowodów bełkot na który mam tylko twoje słowo , któremu daleko do jakiejkolwiek wiarygodności.

Po co piszesz mi co robi troll? Nie musisz się przecież usprawiedliwiać :)
Taka definicja trolla mogła wyjść tylko od kogoś z inteligencją rury od odkurzacza. A jeśli chodzi o wspomnianego trolla to mam na myśli użytkownika "Giveraa34". Aż chciałoby się zacytować: "z kim przystajesz, takim się stajesz".

Nie to ty masz problem z tym , że nie podoba mi się twoja gówniana gierka.
Ja napisałem , że GTA V przechodzi się raz. Dotrze to w końcu do tej pustej głowy , czy może mam pisać dużymi literami? A wiesz co jest moim zdaniem najlepsze w GTA V? - Exit.

Wcześniej prosiłem o uściślenie o co ci właściwie chodzi , na które oczywiście nie odpowiedziałaś. Wklejam jeszcze raz:
"O co ci chodzi z tą wielkością? Wielkość świata sama w sobie , czy może wielkość świata + fabuła i questy ( czyli cały pakiet )?"
I to niby ja nie doczytuje tego co ty piszesz? Problemy z czytaniem są u was rodzinne , czy może zgubiłaś soczewki kontaktowe?

GarvinSitho

Wielkość świata.(nie fabuła/questy bo to nie jest fizyczny świat).
Użytkownik "Giveraa34" nie jest trollem i ch**j ci do tego co robią moi znajomi z filmwebu. Ja nie patrze na twoich ty zostaw moich. :)

GTA V nie jest moją ulubioną grą. Dla mnie jest fajna i tyle.
Ale doj***łeś z tymi soczewkami! WOW!

Ja nic koleś do ciebie nie mam, ale widzę, że jak ktoś ma inne zdanie to uważasz go za jeb***go tępaka. (nawet gdy "tępak" je uzasadni.)

Proszę podaj swoją definicję trolla :D

Teraz możesz mnie dalej wyzywać. :)

gabris7

"chuuj ci do tego" -> I ty się mnie jeszcze pytasz dlaczego uważam gimbusów za podludzi?
Jedna z wypowiedzi użytkownika "giveraa" umieszczona na forum H3: "daje 1 i przyznaje że nie grałem bo chce żeby lepsze gry były wyżej" -> jeśli tak wg ciebie wygląda normalny użytkownik to nic tylko ręce załamać.

A dla mnie nie. Tylko się nie rozpłacz czasem.

Przecież ty nawet nie masz żadnego zdania. Żeby takowe posiadać trzeba wpierw przedstawić argumenty a u ciebie takowych nie zauważyłem.

Ps. Po co mam cię wyzywać? To jakiś fetysz? Lubisz być traktowana jak szmata?

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Nie. Kiedyś wychodziło tyle samo gier co teraz, może nawet więcej. Tyle że dziś gry są skazualizowane, kiedyś to była zabawa dla pewnej grupy, sceny graczy.

ocenił(a) grę na 10
gabris7

"Nowe gry są coraz lepsze" - to jest jakiś żałosny dowcip. Z biegiem lat strategie, cRPG, symulatory zjeżdżają jakościowo na łeb na szyję, przygodówki i FPSy stoją w miejscu (proszę nie pisać że FPSy są lepsze, bo są lepsze tylko graficznie, są cholernie oskryptowane i liniowe, zaś żaden nie oferuje ciekawych rozwiązań jak to miało miejsce choćby w serii Hexen), jedynie wyścigi i gry sportowe idą do przodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones