PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 479
ocen
7,9 10 1 185479
8,2 34
oceny krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

1/10

ocenił(a) film na 1

I życzę temu filmowi żeby zdechł !

ocenił(a) film na 10
kieko

podejrzewam nawet, że żadna tam agatka

ocenił(a) film na 8
chemas

Zabrzmi to seksistowsko, ale co mi tam.
Sądzę, że to kobieta-tylko one mogą być tak upierdliwe.
Agatkaa=dewotka

ocenił(a) film na 10
kieko

może być :)

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Filmy nie zdychają "niestety"

ocenił(a) film na 1
chemas

Lecz spadają w rankingach - na szczęście. Pozdrawiam serdecznie i niech Pan pozdrowi ode mnie Pana Technicznego :))))))

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

kogo ???

ocenił(a) film na 1
chemas

Jak to kogo - konkubenta Pana Kaczki

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

A co ma piernik do wiatraka ?

ocenił(a) film na 1
chemas

To tylko drobny żarcik w nawiązaniu do Pana awatara. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

Film nie może zdechnąć, może przewrażliowiona jesteś słuchaj dalej te radio maryja, ja uważam że ten film jest zrobiony na poziomie pełen głupkowatego angielskiego humoru który może się podobać jak najbardziej jednak nie przekracza granicy dobrego smaku mało tego ma pozytywny przekaz a nie szyderczy, film jest z roku 79 więc może ci sie nie podobaćale nie dawaj tu takich dziecinnych komentarzy. żeby ten film zdechł :PPP wleć na filmeweb jak będziesz miała z 18 lat albo jak dorośniesz w miarę i będziesz sie mogła konsktruktywnie choć troszkę pisać a nie jak chora

ocenił(a) film na 1
Gibson69

Nauczyłbyś się w końcu układać swój chaos myśli w zdania z kropką i przecinkami, bo tego coś wybazgrał to się czytać nie da.
A druga moja rada dla Ciebie to pilnuj lepiej własnej żony, bo Ci rogi wyrosły większe od mózgu.

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

Chyba powinnas wyluzowac, a jak to nic nie da, to pomytśl o leczeniu.
Kolega Gibson ma wiele racji, więc może nie skupiaj sie na przcinkach i kropkach, tylko na tym co chce Ci przaekazac.

Swoją drogą musisz byc wzorową chrześcijanką i pójdziesz prosto do nieba-ktos obraził Bozię, to mu nawrzucałaś, film zgnoiłaś i chcesz żeby zdechł.

ocenił(a) film na 1
kieko

Jegomość pewnie wiele wie o leczeniu co widać po avatarze. Tutaj jest zakaz palenia proszę Pana ;)
A co do ostatniego zdania to nie mam nic do dodania więc pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

Ale żeś się uczepiła tych avatarów. :(

ocenił(a) film na 9
Gibson69

O w morde!! Ostatnie zdanie twojego postu jest mocne.xD

agatkaa2

Myślę że Jezus by się uśmiał z tego filmu. Zawsze mi wyglądał na zbawiciela z poczuciem humoru.

ocenił(a) film na 9
bagrov

dzięki za ten komentarz :) Poprawiłeś mi humor :)

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

Ja ci życzyć śmierci nie będę, bo czy tak czy tak niedługo zdechniesz, w przeciwieństwie do tej genialnej, kultowej satyry. Jak ktoś wystawia temu filmowi "1" to niezaprzeczalnie jest chory na umyśle. Monthy Phyton zawsze bierze na cel absurdy w społeczeństwie i ironicznie je wyśmiewa. No sorry wierząc w takie kretynizmy, nie dziwcie się,że ktoś się z waszych poglądów śmieje. Trochę dystansu do siebie... szczególnie jeżeli ma się tak pozbawione logiki, odrealnione, irracjonalne przekonania.

ocenił(a) film na 1
kryszti

Wyjaśniam cierpliwie:
Pobożne, urocze niewiasty nie zdychają tylko idą do pięknego Nieba.
Zdychają natomiast synowie prastarego węża i prastarej małpy. Tak więc ustawiłeś się na kiepskiej pozycji ;)
To tyle z mojej strony jeśli chodzi o edukowanie takiego gamonia jak Ty.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

W takim razie i ja włączę tryb cierpliwości, choć mam nieporównywalnie ciężej.
Zdycha, umiera, idzie do nieba/piachu/w zaświaty Hadesu/objęcia Boga słońca RE/znika... to tak naprawdę synonimy. Umiera każdy organizm na tej planecie, jeżeli duszę i życie po śmierci masz ty, to ma ją też pies czy chomik. Choć rozumiem,że piszesz to wszystko dla jaj i z przymrużeniem oka. W każdym razie tak będę sobie to tłumaczył. Dzięki za komplement, gorzej jakbyś stawiała mnie umysłowo na równi z sobą :) Żebyś przypadkiem nie poszła do nie ba haha :D Zaprawdę wielkie jest tego prawdopodobieństwo...
Daruj sobie tą obłudę w formie pozdrowień ... a no tak to jedna z doktryn religijnych.

ocenił(a) film na 10
kryszti

Oj, coś czuję, że ona tak na poważnie ;p

agatkaa2

edukacja i religia to dwa przeciwne bieguny

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

To, że nie masz poczucia humoru nie oznacza, że film jest słaby.

ocenił(a) film na 1
marlena09

1/10 nie oznacza słaby, tylko że jest nieporozumieniem, że jest dla mnie odrażający i wstrętny. Nie pokazałaś, że rozumiesz uczucia drugiego człowieka i to kobieta, więc Ci powiem - nie każdego śmieszą żarty z religii. Jak widać Ciebie śmieszą, ale rozważ sobie czy tak jest słusznie. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
agatkaa2

nadal nie wyjaśniłaś czemu ten film jest takim nieporozumieniem xd.

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

Ja jako katoliczka oświadczam, że nie znalazłam w tym filmie ani jednego momentu gdzie bym poczuła się urażona.

ocenił(a) film na 1
marlena09

Całość jest to świadome, celowe, zaplanowane bluźnierstwo.

użytkownik usunięty
agatkaa2

a możesz rzucić jakimś przykładem czy dalej będziesz strzelała ogólnikami ?

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

No tak miało być ,Gdyby nie było to świadome, celowe, zaplanowane bluźnierstwo wyszła by nam Pasja Gibsona.

użytkownik usunięty
agatkaa2

Tak, to bluźnierstwo, a za bluźnierstwo powinna być kara śmierci. Cleese'owi, Idle'owi i reszcie powinny dawno łby polecieć. Monthy Python miał powiązania z parchami i z masonerią. Pochodził z Wielkiej Brytanii, a to kraj pod kontrolą masonerii rytu szkockiego, w której jest dynastia Windsor - obecnie panująca. Chapman to nazwisko ewidentnie żydowskie. Zatem Champan był żydem, a do tego pederastą. I nic dziwnego. Jeszcze w latach 60. XX wieku Amerykanom pederasta kojarzył się z Żydem z Nowego Jorku, bo w tamtych latach pederastami byli głównie Żydzi z Nowego Jorku.

życzysz śmierci innym i piekła? Nie rozumiem co znaczy dalsza twoja wypowiedz. Chcesz przez to powiedzieć, że nienawidzisz Żydów, Wielkiej Brytanii, Szkocji i rodziny Windsorów? Proszę, wskaż mi fragmenty Pisma Świętego, gdzie Jezus nauczał takiego podejścia.

użytkownik usunięty
rafusss

Po katolicku każdy przed wymierzeniem kary śmierci miałby możliwość wyspowiadania się, by zbawić swoją duszę.

"Chapman to nazwisko ewidentnie żydowskie. Zatem Champan był żydem. "

a każdy polak to złodziej i pijak, jak pijak to na pewno złodziej.

użytkownik usunięty
rafusss

Czyżby "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?"?

Czyżby "przyjmij moją wiarę, przyznaj mi racje, wyspowiadaj się albo kara śmierci"?

użytkownik usunięty
rafusss

Kara śmierci i tak by im była wymierzona za bluźnierstwo. Poza tym nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

Nie wiesz co im będzie wymierzone, nie Tobie to oceniać.

ocenił(a) film na 10
rafusss

A pojęcie ironii jest koledze znane ?

ocenił(a) film na 10
chemas

hehe, sorki, po innych wypowiedziach tego pana wydawało mi się, że to ironia, ale teraz już nie jestem pewien; może to klasyczny trolling ;p

ocenił(a) film na 1

Bluźniercy i żydowscy pederaści odpowiedzą stosownie przed Bogiem, jeden już a reszta niedługo, bo ich czas wesoły się powoli kończy i tylko rozliczenie rachunków pozostało tym łajdakom.
PS. Proszę nie zwracac uwagi na rafusssa wypowiedzi - to miły chłopak ale naiwny jak dziecko i heretyk straszny. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

hehehe, ale jaja :)

ocenił(a) film na 1
chemas

Jest Pan Szanowny nieprzyzwoity. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

I to jeszcze jak !

ocenił(a) film na 10

Takich klientów jak ty unikam jak ognia. Masz nie pokolei w głowie.

użytkownik usunięty
marlena09

Ty katoliczka? W dżinsowych gaciach na wierzchu? Chyba kpisz sobie.

użytkownik usunięty
marlena09

Ty katoliczką? W dżinsowych gaciach na wierzchu? Chyba kpisz!

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem związku mojego awataru z moją religią. Wogóle o co Ci chodzi. To jest moja sprawa w co wierzę. A ty widocznie masz jakiś problem jeśli oceniasz ludzi po zdjeciach.
Polecam trochę wyluzować, a nie się tak spinać.

użytkownik usunięty
marlena09

Religia jest sprawą publiczną, a nie prywatną. Poczytaj sobie artykuł Mirosława Salwowskiego "Porządki w szafie".

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się z Tobą religia ma charakter publiczny, ale jest też po części jest dla człowieka sprawą prywatną. Dla mnie mój kontakt z Bogiem, modlitwa ma charakter indywidualny, osobisty. A ty oceniłeś ,że nie mogę byś katolikiem bo mam ''dzinsowe gacie na wierzchu". To trochę pochopne stwierdzenie. Świadczy chyba, żę nie wiesz na czym polega wiara. Chyba każdy może wierzyć w Boga nie ważne czy jest biedny, bogaty czy chory. Ty od razu zakwestionowałeś moją wiarę po jakimś zdjęciu.

użytkownik usunięty
marlena09

Katolikiem się jest albo całkowicie, albo wcale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones