PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562632}
4,1 75 373
oceny
4,1 10 1 75373
2,2 12
ocen krytyków
1920 Bitwa Warszawska
powrót do forum filmu 1920 Bitwa Warszawska

hahahaha

ocenił(a) film na 1

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

zarptak

Dalsze podsumowanie tego gniota zbędne :P

luccaSKYFALL

Do której klasy chodzisz?

trolbet

Nie widzę związku - oświeć mnie?

luccaSKYFALL

Ja także nie widzę związku między tym co piszesz a filmem. Włącz sobie TVN i poczytaj GW.

trolbet

Wybacz, ale obawiam się, iż nie poświęcę Twemu bożkowi ani chwili mojego cennego czasu.

luccaSKYFALL

Nie masz wielkiego wyboru. Nawet najwięksi komunistyczni zbrodniarze, u kresu życia, nawracali się na wiarę katolicką.

trolbet

Musiałaś/eś źle zinterpretować moje słowa. "Bożka" tj. TVN/GW. Nie wiem skąd skojarzenie z wiarą katolicką? Nadmierne przewrażliwienie?

luccaSKYFALL

Napisałem "włącz sobie TVN i poczytaj GW" bo tylko ludzie komunistyczno-faszystowskiego wyznania piszą takie bzdury.

trolbet

Tak bardzo Ci współczuję Twojego pomyślenia, jednak dla dobra wspólnego, skończę tę - jakże dużo wnoszącą do mojego życia - wymianę zdań.

luccaSKYFALL

Nie ma sprawy. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to i tak okazałeś się nadzwyczaj wylewny. Nie chodzi jednak o to żeby gadać, tylko żeby podać jakieś argumenty na poparcie swoich słów. Masz jakieś argumenty? Wątpię.

trolbet

Według Ciebie uznanie czegoś za słaby film jest równoznaczne z skrytykowaniem przebiegu historii. Po prostu żal mi mitrężyć czasu na rozmowy ze zwyczajnym Trollem. Przykład? Chociażby Dziady cz. III. Jeżeli komuś nie przypadła ekranizacja dzieła, która bodajże leciała kiedyś na TVP Kultura - to jest to jednoznaczne z tym, że w ogóle nie zgadzasz się z ideą zawartej w tym utworze? Pewnie od razu osądziłbyś kogoś, iż jest psychofanem Kordiana, a więc opozycyjnej idei winkelriedyzmu? Jeśli tak, o z góry współczuję Twojemu ograniczeniu. Niestety to nie czas i miejsce na dyskusje o temacie historycznym, a nawet powiedziałabym literackich. Następnym razem nie omieszkaj się zapoznać z kim piszesz. Dla Twojej wiadomości jestem dziewczyną. To kolejne potwierdzenie, iż jesteś okropnym ignorantem. Przykre, zaiste przykre. Co do filmu - obejrzałam go tak dawno temu, że nie potrafię już nawet powiedzieć, co było złe. W ogóle było tam coś przykuwającego uwagę? Wątpię. Na szczęście każdy ma swój gust, nie uważam więc za konieczne, spowiadać się pierwszemu, lepszemu czytelnikowi, czemu charakteryzuje mnie odmienne zdanie.

ocenił(a) film na 1
zarptak

Najlepsza recenzja jaką przeczytałem na temat tego filmu. :D

brutus35

Jawohl, Mein Führer!

ocenił(a) film na 2
zarptak

Nic dodać nic ująć :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zarptak

Fajna recenzja! :-)

kickbokser

Jawohl, Mein Führer!

ocenił(a) film na 1
zarptak

Podpisuje się pod każdym zdaniem tej recenzji!

mundic

Jawohl, Mein Führer!

zarptak

Jesteś, żywym przykładem zapaści naszej edukacji. Wiedziałem, że jest źle, ale nie wiedziałem, że jest aż tak tragicznie.

ocenił(a) film na 1
zarptak

Teraz poważnie. Jeśli ktoś chce obejrzeć dobrze zrealizowane produkcje historyczne o odzyskiwaniu przez Polskę niepodległości w latach 1918-1920 polecam takie produkcje jak

Polonia Restituta
http://www.youtube.com/watch?v=1RrPW-ltmdQ

z naciskiem położonym na rozgrywki dyplomatyczne

oraz

Sól Ziemi Czarnej
http://www.youtube.com/watch?v=RIQ7PphPQj0

o 3 Powstaniu Śląskim

Natomiast na dający się obejrzeć film o wojnie polsko-bolszewickiej jeszcze długo, długo poczekamy. "Bitwę Warszawską według Monty Pythona" omijać szerokim łukiem, oglądanie grozi bowiem udławieniem się własnym, odgryzionym językiem.

zarptak

Jawohl, Mein Führer! Nie ma to jak antypolska propaganda.

zarptak

Dlaczego polecasz antypolską, komunistyczną propagandę? TVN i GW także polecisz?

ocenił(a) film na 1
trolbet

Dobra młotku z 3 kontami, krótka piłka.

Wymień wszystkie elementy antypolskie w wyżej wymienionych produkcjach (konkretnie! bez okrągłych banałów) albo zmiataj onanizować się swym papierowym patriotyzmem gdzie indziej.

Czas start!

zarptak

Spytaj swoich komunistycznych cenzorów. Na WUML-u wyzywali was od matołków i tak ci już pozostało?

ocenił(a) film na 1
trolbet

No i się zdekonspirowałeś jako kompletny kretyn.

Dałem ci szanse, bardzo proste zadanie. Wystarczyło tylko abyś potwierdził swoją tezę i wymienił antypolskie, komunistyczne fragmenty w wyżej wspomnianych produkcjach. Jeśli takie są to powinno być to dla ciebie bardzo łatwe.

Nie zrobiłeś tego, poszedłeś na tani wykręt i odbijanie piłeczki - spytaj się sam kogos tam, ho! ho!

A wiesz dlaczego nie odpowiedziałeś, tylko poszedłeś na wykręt?

Ponieważ nie umiesz. Ponieważ nie posiadasz argumentów i zdolności analizy i syntezy. Jesteś zwyczajnym głupkiem potrafiącym jedynie, bezmyślnie powtarzać wbite do łba slogany. A w sytuacji gdy ktoś prosi cię o rozwiniecie i uargumentowanie sloganu. Wtedy pojawia się piana, wykręt i ucieczka.

zarptak

Nie odbijam piłeczki. To ty podałeś te faszystowsko-komunistyczne gnioty jako przykłady filmów. Powtórzę jeszcze raz bo widzę, że masz problemy. O komunistyczną antypolską propagandę pytaj swoich komunistycznych cenzorów. Za czasów faszystowskiego PRL-u nie było filmów, była jedynie propaganda.

Jeżeli twoimi jedynymi argumentami są wyzwiska typu "matołku, głupku" którymi raczyli was każdego dnia na WUML-u, to jakże ja mam mieć do ciebie pretensje, skoro jesteś żywym przykładem, wpajanej tam, faszystowskiej nienawiści do Polaków?

ocenił(a) film na 1
trolbet

"Nie odbijam piłeczki."

"O komunistyczną antypolską propagandę pytaj swoich komunistycznych cenzorów"

Czyli sam sobie matole zaprzeczyłeś.

Powtarzam po raz ostatni - Nie lej wody, tylko podaj przykłady tej propagandy. Umiesz czy nie umiesz? Jak nie umiesz, to się nie produkuj, bo się ośmieszasz człowieczku.

zarptak

To ty podałeś te faszystowsko-komunistyczne gnioty jako przykłady filmów. Powtórzę jeszcze raz bo widzę, że masz problemy. O komunistyczną antypolską propagandę pytaj swoich komunistycznych cenzorów. Za czasów faszystowskiego PRL-u nie było filmów, była jedynie propaganda.

Jeżeli twoimi jedynymi argumentami są wyzwiska typu "matołku, głupku" którymi raczyli was każdego dnia na WUML-u, to jakże ja mam mieć do ciebie pretensje, skoro jesteś żywym przykładem, wpajanej tam, faszystowskiej nienawiści do Polaków?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones