PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 648
ocen
8,1 10 1 201648
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Warto

ocenił(a) film na 10

Miałem przyjemność już obejrzeć film i powiem tylko tyle.
Postać Thanosa świetnie napisana, wizualnie film miazga. No i niezły twist na końcu :D Zostańcie po napisach (tych długich), jest jedna dodatkowa scena ze znajomą twarzą ;)

ocenił(a) film na 8
GitGel

Kapitan MArvel?:D

ocenił(a) film na 10
Qjaf

Nie bezpośrednio ;)

ocenił(a) film na 10
GitGel

Nick https://www. reddit.com/r/MarvelStudiosSpoilers/comments/8ehvl7/nick_fury_in_post_credit_scen e_right_before_death/

ocenił(a) film na 8
GitGel

Taki post można było napisać już X lat temu

ocenił(a) film na 10
katedra

Nie chce nic zbytnio zdradzać, ale jak jesteś czegoś ciekaw to pytaj :P

GitGel

Ja mam pytanie bo nie wytrzymam do seansu. Czy to prawda co pisze w spojlerach o jakims "popiole" na końcu? No i czy to prawda że ginie inna postać niż wszyscy zakładali

ocenił(a) film na 10
marlenakos96

Końcówka jest dość tajemnicza, ale co do popiołu to prawda ;) A giną różne postaci, nie wiem, o którego konkretnie Ci chodzi :P

GitGel

Nie chciałam zbytnio mówić wprost :D po pierwsze, umiera więcej niż 1 postać? Po 2 czy wśród nich jest Gamora :D

ocenił(a) film na 10
marlenakos96

1. Tak.
2. Tak.

ocenił(a) film na 8
GitGel

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER




Tony żyję czy też kopnął w kalendarz?

ocenił(a) film na 8
GitGel

Przyłączam się do pytania.

Mike555

Tony zostaje uratowany przez Strange'a

ocenił(a) film na 8
myraspberry

oki, dziękuję za odpowiedź :) :D

ocenił(a) film na 8
myraspberry

Dzięki:)

GitGel

Czyli ta jedna jedyna scena po napisach jest całkiem całkiem na końcu? Oj, ciekawe ile osób tak długo wysiedzi...?
Przecież to będą najdłuższe napisy końcowe w historii kina...

ocenił(a) film na 10
balex

Niestety, napisy trwają prawie 10 minut :/ i scena jest na samiutkim końcu

ocenił(a) film na 10
GitGel

U mnie na seansie ludzie nie wiedzieli co ze sobą zrobić po filmie więc siedzieli

GitGel

Oglądałeś może w 3d? Bo ogólnie wolę 2d, ale skoro wizualnie miazga, to w sumie sam już nie wiem ... ;/

ocenił(a) film na 10
prib

IMAX. Wygląda zacnie :)

ocenił(a) film na 8
GitGel

https://www. reddit.com/r/MarvelStudiosSpoilers/comments/8ei6tq/infinity_war_full_spoilers_vi a_uwesker6/ dla niecierpliwych pełny opis filmu ja lecę w sobotę na seans

lewandowski09

A miałem sobie odciąć dostęp do neta na parę dni... Nie mogłem się powstrzymać... Ale mimo wszystko to się cieszę, bo wydaje się, że fabuła trzyma się kupy(biorąc pod uwagę ilość postaci) a sama końcówka to chyba przyprawiłaby mnie o zawał, gdybym nie wiedział czego oczekiwać. Do tego Avengers 4 ciekawie się zapowiada.

ocenił(a) film na 8
lewandowski09

Z tego opisu wynika, że Iron Man się uratował.

użytkownik usunięty
GitGel

Serio Tony ginie?

ocenił(a) film na 8

Po przeczytaniu opisu z tego linka, mniemam, że Tony uratował Doktora, a Doktor uratował Tonyego. Liczę na to, że to był prawdziwy opis zdarzeń.

użytkownik usunięty
Mike555

http://www.filmweb.pl/film/Avengers%3A+Wojna+bez+granic-2018-693758/discussion/O bstawiamy+zgony+bohaterów,2989756?page=2#post_15772533

ocenił(a) film na 8

Pod innym postem koleżanka potwierdziła, co się stało. Tutaj chyba się kolega pomylił.

ocenił(a) film na 8

Matko, powyżej masz odp, bo zadałem też takie pytanie, sory za zaćmienie.

użytkownik usunięty
Mike555

Czyli Vision, Gamora i Loki, tak?

ocenił(a) film na 8

Na to wygląda. Spróbuj wejść w link z opisem.

ocenił(a) film na 5

https: //www.forbes.com/sites/curtissilver/2018/04/24/warning-this-post-contains-spoile rs-for-avengers-infinity-war/#393a1e80556b

użytkownik usunięty
LurpakButter

Dzięki. Wiedziałem, że nie wytrzymam.

ocenił(a) film na 9
GitGel

Co się dzieje z Hawkeye?

ocenił(a) film na 5
norbek11

"Hawkeye is not in the movie. Neither is Ant-Man. Clint is mentioned, but everyone's favorite archer is much too busy playing tag to save the world."

LurpakButter

Czytałem że film kończy się wielkim cliff-hangerem. To źle świadczy o filmie, żerowanie na widzach i pompowanie hype'u na następną część.

CorporalHicks

To nie do końca prawda, powiedziałbym, że film kończy się wielkim happy endem :D

ocenił(a) film na 10
prib

SPOILER !!!!!

Film kończy się jako zamknięta całość, Thanos wygrał, zebrał wszystkie kamienie i doprowadził do śmierci połowy uniwersum. Niektóre postacie zginęły w boju: Gamora (powiedzmy bo została poświęcona aby Thanos zdobył Soul Stone), Vision, Scarlet Witch, Loki, Asgardczycy natomiast wszyscy poza Capem, Iron manem i Thorem giną po prostu zamieniając się w popiół. W scenie po napisach Nick Fury próbuje zanim sam się "rozsypie" nadać wezwanie o pomoc do Captain Marvel przez jakiś hmmm nadajnik. Można więc powiedzieć, że A3 kończy się zwycięstwem Thanosa. Natomiast nie wiadomo co się stało z Antmanem oraz Hawkayem ale mogę się domyśleć, że w A4 wspólnie z Thorem, Capem, Iron manem i Captain Marvel jakoś oprowadzą o odmienienia tych zdarzeń - jakby nie patrzeć Spider ginie a będzie w Homecoming 2

gieszu

Scarlet Witch nie zginęła w boju, fakt została unieruchomiona przez Thanosa, jednak podzieliła los, jak druga nieszczęsna połowa ludzkości zamieniając się w pył.

gieszu

Tak więc jest cliffhanger, bo zwyciężyć powinni Avengersi, a Thanos zginąć, w kolejnym filmie będzie trzeba to odkręcić.

ocenił(a) film na 10
CorporalHicks

Nie, nie powinni. Ani w komiksach ani w kreskówce ta walka Avengersów z Thanosem nie była taka prosta i oczywista ;)

ocenił(a) film na 9
Sharks_2

przypomnisz tytuł kreskówki?

gieszu

Nie do końca prawda z tym, że przeżywają tylko Rogers, Stark i Thor. Z miejsca pamiętam, że przeżyli też Rocket, Okoye, War Machine, Banner i Nebula. A może i ktoś jeszcze.

ocenił(a) film na 8
Smaug_

Przeżył pierwszy skład Avengers (Tony, Bruce, Thor, Steve, Natasha i Clint, bo ma mieć sporą rolę w A4), a do tego War Machine, Okoye, Rocket i Nebula.

Bianka_Lg

I M'Baku, już sprawdziłem xD

ocenił(a) film na 10
Bianka_Lg

Właśnie Bruce bo Hulk troche zamknol sie w sobie:)

ocenił(a) film na 10
Bianka_Lg

Wydawalo mi sie ze natasha zginęła ale w weekend idę jeszcze raz na seans to zobacze dokladnie

Marcin_609

Przeżyła.

ocenił(a) film na 9
Marcin_609

Nie zniknęła, a szkoda

ocenił(a) film na 10
gieszu

co Ty pier... Przeciez Iron Man zyje a nie zyja

Haimdall Loki Gamora Vision wszyscy asgardczycy a po tym jak thanos zdobyl kamienie i zniszczyl pol universum to rozsypali sie zimowy zolnierz czarna pantera ten czar ny ze skrzydlami scarlet witch dr strange spiderman star lord drax ta z czolkami hill fury wzywajacy kapitan marvel a Thor przeciez zyje ma nowylotek i prawie solo zabil tanosa

CorporalHicks

CorporalHicks mam odmienne zdanie. Jak dostajesz wszystko, to po seansie jesteś syty. Siła trzeciej części Avengers to właśnie też ciffhanger. Widzowie długo po seansie mają szanse dyskutować o tym co zobaczyli i co może stać się dalej. Uwielbiam filmy, które angażują widzów w film i nie traktują jak idiotow pokazując od razu wszystko.

GitGel

Mam pytanie i liczę na to, że oglądałeś film nieco uważniej niż ja. Po tym jak Thanos robi "pstryk" i zabiję połowę istot we wszechświecie, jego Rękawica jest wyraźnie uszkodzona/zniszczona. Nie kojarzę natomiast, czy kamienie również uległy zniszczeniu. Przeczytałem przed chwilą na innej stronie, że tak się stało, ale wydaje mi się, że kamyczki pozostały nienaruszone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones