PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 372
oceny
7,5 10 1 327372
6,8 33
oceny krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers

Ja osobiscie uwazam ze DC bije na glowe Marvela. Ale to moje osobiste zdanie

użytkownik usunięty
wort801

ale ilość wpływa na jakość? ja lubię oba :) a trylogia Nolana dopiero jakościowo podniosła DC. Marvel i DC nie robią konkurencji, i ja nie zamierzam wybierać pomiędzy obu

Marvel sprawdza się idealnie jako kino rozrywkowe

Natomiast DC jest z poważniejszym klimatem i ja u nich to lubię mówię tu o trylogii Nolana, nie chodzi mi o człowieka ze stali, czy Green Lanter

ocenił(a) film na 10
komandorfoka

dc- 1000000000000000000001/10 marvel- 1000000000000000000000/10

ocenił(a) film na 7
deadpool11

Nie powiem, ciekawa skala :P

ocenił(a) film na 10
Bartonson12

w tak powaznych sprawach tylko taka pasuje : D

ocenił(a) film na 10
deadpool11

chyba przesadziles niemozna powiedziec ze dc jest lepszy bo marvel i dc to giganty ale tutaj ko co woli a nie ze cos jest lepsze od dugiego
a tu moja skala wiem ze zaraz cala masa fanow dc sie do mnie doczepi ale trudno :)))))))
MARVEL-99999999999999999999999999999999999999999999999999999 999999999...../10 dc-0,1 za batmana teraz mozecie mnie zjechac fani dc ale to tylko moja skala
a. i dla czego tak lubie marvel no coz od dziecka sie interesuje marvelem a zaczelo sie od kilku komisow spidermana niestety marvel pojawil sie w moim zyciu pierwszy i wygral starcie moze gdyby moim pierwszym komiksem bys superman to skala byla by odwrotna

użytkownik usunięty
deadpool11

zaszalałeś :)

użytkownik usunięty
komandorfoka

Żeby nie było - lubię OBA wydawnictwa i z każdego coś mi się podoba, jak np. Batman (DC) i X-Men (Marvel). BTW uważam że PRAWDZIWEMU fanu DC też podoba się coś z Marvela! Tylko fanboje tworzą dziwne obozy...

użytkownik usunięty

wszystko pięknie ładnie ale X-Men to nie film marvela tylko Foxa, chyba że chodzi ci ogólnie jako rodzinnie.

ocenił(a) film na 6
komandorfoka

Dobrze, ze uzasadniles swoja wypowiedz :P A co do DC vs Marvel to zalezy co masz na mysli...jesli chodzi o kinowe uniewrsum to bez watpienia Marvel wygrywa bo DC nie robi prawie nic w zwiazku ze swoim swiatem komiksowym. Jesli chodzi o same marki, ze tak powiem to moim ulubionym bohaterem jest Batman i nie daleko za nim Spiderman, wiec powiedzialbym, ze w tym wypadku moga remisowac. DC glownymi czlonkami ligi sprawiedliwych raczej nie ma wielu bohaterow, ktorzy mnie interesuja.

ocenił(a) film na 6
Private

Dc POZA glownymi czlonkami...

komandorfoka

Ja wole dc bo ma ciekawszych bohaterów takich jak np.Flash,Batman,Roarschach,Shazam i Martian Manhunter :)

komandorfoka

Dla czego ? A X-Men, Guardians of the Galaxy a jeśli chodzi o komiksy to kiedyś Transformers ?!? MARVEL jako pierwszy wymyślił koncepcje że zamiast zyskać moce przez radioaktywne supstancje to mutacja może być naturalna.

użytkownik usunięty
MinecraftDark12

a co ma do tego pierwszeństwo? ja będę pierwszy w biegu na 100 metrów, czy przez to będe lepszym człowiekiem?

ocenił(a) film na 10
komandorfoka

I DC i Marvel są ok

użytkownik usunięty
komandorfoka

Nie wiem po co zakładacie takie tematy? jak dla mnie obie wytwórnie zarówno marvel jak i DC mają świetne filmy

różnica jest taka, że DC to poważniejsze filmy, a przynajmniej trylogia Nolana, nie mówię tam o Green Lantern czy człowiek ze stali

marvel stawia na kino rozrywkowe, i lubię to u nich i nie obchodzi mnie czy są przez to gorsze czy lepsze. Marvel, nigdy nie musiał przebić DC i odwrotnie.

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Dla mnie DC jest znacznie lepsze od Marvela. Batman, Joker, Rorschach, V są dla mnie postaciami znacznie ciekawszymi niż te od marvela.

ocenił(a) film na 8
komandorfoka

zdecydowanie Marvel

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Vertigo

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Image Comics

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Le Lombard

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Dargaud.

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Bonelli Comics

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Dark Horse Comics

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

KAW (Krajowa Agencja Wydawnicza)

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

"Świat Młodych"

ocenił(a) film na 7
komandorfoka

Wyd. ORBITA

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
komandorfoka

Wg mnie DC spokojnie przebija marvela. Np w DC lokacji wszystkich zdarzen jest duzo: gotham krypton planety latarnii atlantyk arkham to sa glowne lokacje. A w marvelu to jako glowna lokacja to nowy jork. DC jest tez bardziej realistycznie przedstawione. Latwiej zeby milioner za pomoca gadzetow przemieszczal sie po miescie niz zeby pajak ugryzl kolesia i ten mial supermoc. A ja zawsze wolalem bardziej realistyczna akcje. Kazdy jednak ma prawo wolec marvel i serio nic do niego nie mam. Ja tez lubie marvel jednak DC po prostu jest dla mnie lepsze... Co to mowic?

ocenił(a) film na 8
komandorfoka

Oba wydawnictwa są swietne i maja mase kultowych super bohaterów.DC posiada mroczniejsze postacie/swiaty.W chwili obecnej bardziej znany i popularny jest Marvel ze względu na sporo gier umieszczonych w tym uniwersum a zwłaszcza filmy kinowe w tym swietnych Avengersów.

ocenił(a) film na 8
GeDo84

Dla mnie osobiscie oba są na równi i tu i tu mam ulubionych bohaterów wiec remis DC=Marvel xd.

komandorfoka

Marvel, bez dwóch zdań!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones