PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 956
ocen
4,3 10 1 71956
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues
ocenił(a) film na 1
Camilla3

Zgadzam się. Film był skrajnie beznadziejny, w cale mnie nie poruszył bo było to nad wyraz żałosne.

ocenił(a) film na 3
Mia_1000

16 lat 3/10

ocenił(a) film na 8
Mia_1000

22 - 8

ocenił(a) film na 8
Mia_1000

Nie wydaje sie mi jakies tragiczny, ale dupy tez nie urywa.
Jak zwykle czegos zabraklo jak to w polskich filmach bywa, ale pomysl nawet dobry.
lat 17 ocena 8/10

Mia_1000

14 lat, 2/10

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

19 lat ocena 2/10. strasznie słabe!

Mia_1000

18 lat, 2/10.

użytkownik usunięty
Mia_1000

17 lat ocena 2/10 Totalna strata czasu, najgłupszy film jaki widziałam

ocenił(a) film na 3
Mia_1000

20 lat 3/10 zupełnie mnie nie przekonało.

Mia_1000

19 lat. 7/10

ocenił(a) film na 4
Carrownica

23 - 4

ocenił(a) film na 1
Mia_1000

29 lat ocena 1/10, film to kompletne dno. Moja narzeczona uważa podobnie, ale ocene dała 3/10 (21 lat)

ocenił(a) film na 9
kardas

21 - 9/10

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

17 lat ocena 7 , dobry dramat , fajny klimat coś świeżego

ocenił(a) film na 5
Mia_1000

19, ocena 5/5

ocenił(a) film na 8
Mia_1000

33 8

Mia_1000

17, wiec tylko co bohaterka filmu! i na prawdę nie rozumiem jak takie rzeczy mogą się dziać, a dzieją niestety i ten film doskonale to ukazuje. oglądając sama nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać z głupoty tej Natalii..

ocenił(a) film na 1
Mia_1000

23 lata - 1/10
masrakra. stracony czas i zryta psychika...

o co chodzilo z ta akcja w ktorej ten małolat zaczyna matke brac w wannie - paranoja..
a akcja z tym ze alicja zostawia dziecko w szafce na dworcu to w ogole najbardziej popieprzona scena calego filmu
no i koncowka gdy zaczynają sie bzykac w wiezieniu...

dokąd idzie polska kinematografia ja pytam ???

ocenił(a) film na 1
Mia_1000

26 lat. Dno i badziewie. 1/10.

ocenił(a) film na 1
Mia_1000

16 lat. 1/10 szkoda gadać....

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

27 2/10, koszmarna gra aktorska , ogladalem z partnerka co to sie lubuje w dramatach z calego swiata i to najlepiej w jezyku ktorego liter nawet nie jestem w stanie odczytac - rowniez filmu nie zdzierzyla, takze wyjatkowo ssie

ocenił(a) film na 3
Mia_1000

30 lat, moja ocena 3/10, jeżeli ten film miałby rzeczywiście poruszać temat niechcianych i przedwczesnych ciąż u młodzieży to moim zdaniem autorom nie udało się podnieść tego tematu, jak dla mnie to film jest tandetny i plastikowy, brakuje mu głębi jaką można odczuć np. w obrazie "My, dzieci z dworca Zoo", wiem że tematyka jest inna chociaż w książce Christiane podobno urodziła dziecko (piszę podobno bo książki niestety jeszcze nie czytałem). Jedyny plus tego filmu należy się autorom za próbę podniesienia tematu, ale film niestety bardzo słabi i przereklamowany.

Mia_1000

lat 16 i 5/10

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

az taki zły?

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

19 - ocena 2 i to tylko dlatego,że niektóre ujęcia były dobre.

ocenił(a) film na 2
otototo

21 lat, ocena : 2

użytkownik usunięty
paulinadrz7

18 lat 6/10 i to nie dlatego, że jestem młoda i młodzi lepiej oceniają ten film.. Antoś był słodki, oczka miał takie, że można by było się zakochać.. jego matka była taka jak każdy widział, lecz odniosłam takie wrażenie, że stała się taka dopiero kiedy zostawiła ją jej własna matka i zaczęła się obracać w kręgu takich a nie innych znajomych.. na początku filmu było pokazane, że bardzo go kochała i to w pewnym sensie mnie urzekło.. z jakim przystajesz, takim się stajesz - to pasuje do tego filmu. dziękuję.

ocenił(a) film na 1

nie wiem, co by musiało mi się stać ze strony osób trzecich - nawet jeśli byłaby to moja najbliższa rodzina - żebym zaniedbała własne dziecko... chyba musieliby mnie zabić, jedynie wtedy nie byłabym w stanie. słabe wyjaśnienie motywu

ocenił(a) film na 4
Mia_1000

dwadzieściacoś, 4/10: 2 za film, +1 za zakończenie +1 za scenografię

ocenił(a) film na 3
Mia_1000

23 l. 3/10 za fajną, szarą bluzę głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

jakby się dobrze rozejrzeć dookoła nas całe mnóstwo takich głupiutkich panienek i pewnie nie jedna z nich widzi w scenach filmu odbicie swojego życia ..... może stąd taka krytyka ? wstydzimy się próżniactwa , bezmyślności .... ? Prawda w oczy kole ?? Film kończy się tragicznie i może być przestrogą, żeby omijać szerokim loopem takie środowiska i panienki których życie obraca się głownie wokół naciągania na tyłek różowych ciuszków i dużych marketów dla próżniaków .....

Mia_1000

Są tylko dwa filmy, którym dałam 1 z lekkim sercem i ten jest jednym z nich. Zastanawiałam się nad 2 za momentami płynny montaż, ale zakończenie mnie szczęśliwe zniechęciło. / 16 lat.

ocenił(a) film na 5
Mia_1000

16 lat, 3/10 słabo aktorów słychać w niektórych momentach, jakby mówili pod nosem....

ocenił(a) film na 7
Lady_Sybilla

No bo współczesne "nastolatki" tak mówią "pod nosem" ..... poza tym wszystko wiedzą najlepiej .....z internetu ......;-)))) A tak naprawdę, co dobrze ukazuje film są "słabi" i nie dają sobie rady w prawdziwym życiu ... I nawet nie mówię już o filmie który jest fikcją a o prawdziwym życiu jakie obserwuje dookoła ... Współczesne nastolatki to też "dużo formy .....a mniej treści". Stąd może aż tak kłuje w oczy krytyczne spojrzenie na ich podejście do prawdziwego życia .... Ale co tam... ze dwa dragi i świat znowu będzie piękny ;-)))))

ocenił(a) film na 1
user1529

masz rację :-)))) wszystko biore z internetu bo jest mądrzejszy nisz rodzice :-))))) poza dragami bo takie lepsze som z ulicy :-)))))) zero we mnie treści :- )))))

użytkownik usunięty
Mia_1000

30 lat ocena 10/10 kozak film !!!

ocenił(a) film na 4
Mia_1000

20 lat - ocena 4

ocenił(a) film na 8
Mia_1000

Świetny film, dałam 8. Film to obraz młodzieży, nie zdającej sobie sprawy z tego, że małe głupstwa mogą doprowadzić do wielkich błędów, a nawet tragedii. Wcale nie uważam, że do tego filmu trzeba dorosnąć, trzeba po prostu widzieć, co się dzieje dookoła nas i wyciągać z tego wnioski. Podobnym polskim filmem jest "Pi".

Mia_1000

17 a ocena to 1/10
Nie rozumiem czemu taki film, zgarnia nagrody i wiedzie prym na przeróżnych festiwalach filmowych. To jakieś ogromne nieporozumienie.

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

21,5 lat - Film oceniłem na 3. Totalna abstrakcja, nie wiem kto otacza się takimi znajomymi, albo gdzie takich można ludzi spotkać, proszę powiedzcie mi

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

Nieporozumienie ? Ja myślę, obserwując dookoła siebie że to nie jest "nieporozumienie" a krzywe zwierciadło tego co dzieje się w środowiskach nastoletnich panienek na co dzień .... Rozejrzyj się wokoło siebie a zobaczysz ile takich "samiczek" krąży na co dzień po tych pięknych galeriach próżności .... To nie jest nieporozumienie .... to jest samo życie ;-)

user1529

W takim razie żyjesz w bardzo dziwnym, dzi*karskim miejscu.

ocenił(a) film na 7
Baptiste

skoro tak twierdzisz .... to potwierdza się moja "teoria" .... ;-) mieszkam własnie w pobliżu takiej "galerii" nie powiem jakiej żeby jej nie robić niepotrzebnej reklamy .... otynkowanych nastoletnich "piękności" nie brakuje .... a widzisz dwa wpisy niżej koleżanka nie wiele zrozumiała z filmu bo ocenia tylko Kosciukiewicza .... nie trzeba daleko szukac .....

user1529

Teoria mieszkania w dziwk*rskim miejscu? Nie, zaraz, to moja teoria. Jak jest Twoja?

ocenił(a) film na 7
Baptiste

oj coś ty chłopie słabo dziś trybisz .... trudno z Tobą wymieniać poglądy ..... przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem ...

ocenił(a) film na 1
user1529

Baptiste miał teorię, że Ty mieszkasz widocznie w dziwk@rskim miejscu, a Ty to potwierdziłeś. Jaka była Twoja teoria? Bo też jestem ciekawa :)

Mia_1000

16 lat, ocena 3, dziwna fabula, taki film tylko pokazuje i namawia nastolatkow do tego typu rzeczy i nie pokazuje zbytnio konsekwencji...

ocenił(a) film na 5
Mia_1000

17 lat
4/10
ale to tylko za Mateusza Kościukiewicza

Mia_1000

1/10 18 lat

ocenił(a) film na 8
Mia_1000

25 lat, 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones