PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 551
ocen
7,2 10 1 77551
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

oglądałam szybko film i nie rozumiem pewnej rzeczy, a mianowicie tego, że było mówione, że
chyba żona Kevina miała raka i umarła, chłopiec wypowiada, że tęskni za mamą itd, a bohaterki
przyjaźnią się, jeszcze na końcu rozmawiają, ona wyjezdza i potem ten list, nie rozumiem..

ocenił(a) film na 8
ladyanan

też tego nie rozumiem, nie wiem w końcu czy ona istniała na prawdę czy było to tylko tworem jej wyobraźni, jeśli tak to film trochę za bardzo przesadzony.

ladyanan

ona była duchem....ja to rozumiem tak, że główna bohaterka była tak samotna, że sobie ją wyobraziła....a na samym końcu widać jak znika idąc koło Katie....Katie znalazła swoje miejsce na ziemi i duch nie był już jej potrzebny.... duch próbował jej pomóc wybrać drogę ;)

glut88

tak jak mówi glut88... wystarczy przeczytać książkę, a wszystko stanie się jasne;)

ocenił(a) film na 7
olenka239

Dokładnie, książka wszystko wyjaśnia :) Ostatnio odkryłam Sparksa i normalnie czytam jedną książkę za drugą :)

ocenił(a) film na 7
fffiona

Sparks ma najlepsze książki :)

ocenił(a) film na 8
glut88

Wymyślenie to jedno. Mi się jednak wydawało (po przeczytaniu książki), że to właśnie Jo chciała poznać tą dziewczynę i sprawdzić, czy będzie dobra dla jej rodziny-jako duch oczywiście.

ocenił(a) film na 7
Anjani

Ja sądze że ona po prostu chciała aby jej mąż po jej śmierci poznał kogoś z kim bd naprawde szczęśliwy..

Anjani

Mi się...

ocenił(a) film na 5
ladyanan

Jo to duch zmarłej żony Alexa :)

ladyanan

SPOILER ALERT! Edytuj temat i zaznacz kwadracik , mowiacy o tym, że temat może zawierać SPOILERY!

ocenił(a) film na 7
ladyanan

Żona Kevina? Kevin to był mąż głównej bohaterki, ten policjant.
Jeżeli już, to Jo była żoną Alexa i rzeczywiście zmarła na raka. Moja interpretacja (nie czytałam książki) też jest taka, że to był duch. Z resztą Katie mówi, że Jo "utknęła" w tym miejscu - ja to tak zrozumiałam jakby jej duch pilnował męża i dzieci i dopiero jak pojawiła się Katie to mógł odejść.

ladyanan

SPOILER!

maciek_s

nie wiem co tu interpretowac... wyraznie widac w zakonczeniu ze to byl duch i nie trzeba czytac zadnych ksiazek ;p

ocenił(a) film na 8
ladyanan

za mało inteligencji ?

ocenił(a) film na 4
Ardnas

zalezy, o ktorej porze się filmy ogląda ;) mnie tez czasem zdarza sie cos przeoczyc, moze nie w tym filmie, ale w niektorych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones