PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 551
ocen
7,2 10 1 77551
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Ostatnio obejrzałam kilka filmów, będących ekranizacjami powieści Sparksa i nawet przypadły mi do gustu. W związku z tym, czy ktoś mógłby mi pomóc, wymieniając tytuły WSZYSTKICH dotychczasowych ekranizacji książek tego autora, żebym mogła zorientować się, czy jakichś jeszcze nie obejrzałam?

ocenił(a) film na 9
novocaine_

tu masz wszystkie :) http://www.filmweb.pl/person/Nicholas+Sparks-11262

oladt

wielkie dzięki ;)

oladt

Tyle tylko, że nigdzie nie można znaleźć filmu ' True Believer' ...

ocenił(a) film na 9
martaa_a

Nie można filmu znaleźć, bo go nie zrealizowano.

ocenił(a) film na 9
oladt

a szkoda bo książka bardzo fajna

novocaine_

Proponuję najpierw przeczytać jego powieści, a potem wziąć się za filmy. :))

ocenił(a) film na 7
adastar93

Nie wiem, ja tak robiłam z wiekszością książek Sparksa a pozniej troche zawodzilam sie na filmach i zmianach. "Pamiętnik" to jedyny film który bardziej podobał mi się niż książka

ocenił(a) film na 10
lolita5

Mnie również bardziej podobał się film niż książka aczkolwiek książka wywarła na mnie duże wrażenie

ocenił(a) film na 9
lolita5

Mi np. bardziej podobał się film "Szkoła uczuć" niż książka "Jesienna miłość"

ocenił(a) film na 7
Aselka

Co do "Pamiętnika" mam takie same odczucia. Film bardziej do mnie przemawia, jest po prostu piękny.

ocenił(a) film na 9
novocaine_

"Pamiętnik" to najpiękniejszy film jaki oglądałam, a Sparksa powieści kocham tak równie jak Jego samego :) Polecam wszystkim, szczególnie najnowszą "Dla Ciebie wszystko". Słyszałam, że na jej podstawie również ma powstać film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones