PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 552
oceny
7,2 10 1 77552
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest, ze glowna bohaterka byla oskarzona o morderstwo, a 'ofiara'
nadal żyła? :)

ocenił(a) film na 10
kleo2511

Ten jej mąż[ofiara] chciał ją znaleźć i dał ogłoszenie, że niby ona jest morderczynią, żeby w innych miastach też zaczęto jej szukać. I gdy ten główny szef policji się o tym dowiedział zabrał mu tą całą odznakę ponieważ nie miał prawa do tego aby oskarżyć ją o morderstwo. ;)

YTNikky

ok dzieki :P

kleo2511

mąż był zraniony tylko nożem więc żył .. tak do sprostowania.

anuta

przecież wiem, ale ona miała zarzut morderstwa a nie napaści anuta ;)

kleo2511

jakiej napaści? chodziło mi o to że przeżył - eh w ogóle to radziłabym obejrzeć jeszcze raz skoro takie wątki uciekają Twojej uwadze kleo :)

anuta

jak moglabym nie wiedziec, ze przezyl skoro byl caly czas w filmie?! chodzi o to ze gdy byl wystawiony list gonczy za glowna bohaterka to bylo napisane ze ma postawiony zarzut morderstwa

kleo2511

ale nie od razu bylo powiedziane że "ofiara", policjant i mąż to 1 osoba.. celowy zabieg. Także nie wiem czy Twoje pytanie to była tylko kurtuazja skoro wszystko tak rozumiesz? :)

anuta

piszac w pytaniu 'ofiara' mialam na mysli męża. chodzilo mi po prostu o to dlaczego ona byla oskarzona o morderstwo skoro wcale go nie zabiła. to wszystko

kleo2511

jeju........ jej mąż sfałszował ten list gończy, żeby ją znaleźć. nie była podejrzana o żadne morderstwo;]

zolza90

tak to juz wiem odkad zadalam pytanie i odpowiedzial mi YTNikky, wiec nie wiem po co dalej sie udzielasz zolza.

ocenił(a) film na 4
kleo2511

ogolnie shit jakich malo. fabula sie ni etrzyma kupy koles nie zna swojej sasiadki, a pozatym sasiadka jest głucha.

ocenił(a) film na 6
Bartek_36

no właśnie, tego pojąć nie mogę - jak ten cały Kevin mógł iść do sąsiadki, kobiety obok której mieszkał pewnie parę ładnych lat (jeszcze będąc policjantem, co dodatkowo świadczy o tym, że w okolicy powinien być znany), i normalnie pytać ją, czy zna jego "poszukiwaną" żonę, która, logicznie, też była jej sąsiadką :O to co, tamta pomagała jej się ogarnąć i uciec, ale nie wiedziała jak wyglądał i kim był jej mąż? a on był cały czas tak totalnie pijany, że nie kojarzył ludzi? wtf w ogóle. obok matki-ducha to chyba jedyny wątek, który równie mocno mnie zdenerwował.

ocenił(a) film na 7
kejti424

Bo to jest przykładna amerykańska patologiczna rodzina. Tam sąsiad sąsiadowi dzień dobry nie mówi, tyle tych ludziów tam jest :) Chociaż wiesz nie zawsze... czasem maszsasiada zyczliwego, szczerego, milego jeden na 10 albo na tysiac albo i lepiej zalezy od miejsca :)

ocenił(a) film na 4
kleo2511

jak można było tego nie skumać.. widocznie nieuważnie oglądałaś ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones