PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 551
ocen
7,2 10 1 77551
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

straszny gniot

ocenił(a) film na 3

nie wiem skąd ta wysoka ocena. Fabuła straszna, banalna, żenujące lovestory bez żadnego przekazu. Słabi aktorzy, sceny jak z serialu dla nastolatków, zżyna z pamiętnika z tą sceną z kajakami i deszczem no i zakończenie po prostu śmieszne. Jeżeli ktoś chce się pośmiac z tej mody na sukces to można obejrzeć. I jeszcze te oklepane relacje, zbuntowany synalek, który pamięta matkę i nie akceptuje nowej dziewczny ojca i ma do niego z dupy pretensje i radosna, wkurzająca córeczka, która zakochuje sie w nowej dziewczynie ojca odkąd kupiła ryż w ich sklepie. No i do tego jest super przenikliwa i inteligentna. Psychiczny, prześladujący mąż piękną kobietę, która zaprzyjaźnia się z duchem. LOL, gorzej być nie mogło, brakowało jeszcze jakiegoś kosmity kochanka/

ocenił(a) film na 10
unblushing

Troszkę przeczysz sama sobie, najpierw piszesz że banalna fabuła a później wymieniasz sceny które nie pojawiają się często w innych filmach. Bardzo dobrze że zakończenie było jakie było, nie sądze że ktoś był w stanie przewidzieć że "ona" będzie duchem, aktorzy świetnie grali, super dopasowali role wiec nie wiem o co ci chodzi o.o i bardzo dobrze że wprowadzili tam te dzieciaki. dla mnie przesadzasz, bo film naprawdę świetnie sie ogląda i oby podobnych powstawało jak najwięcej. A i nie wiem czego Ty sie spodziewałaś, wiadome bylo ze bedzie to takie lovestory... Jeden z najlepszych jakie oglądałam :) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
pysia93_filmweb

w sumie widze twój rocznik 93, wiec mogł ci sie podobac ten film.

całe szczęście, że takie absurdalne sceny nie pojawiają się w innych filmach! a spodziewałam sie czegoś ambitniejszego po reżyserze gilberta grape'a i czekolady.
Niestey gra aktorów jest na poziomie m jak miłość...

ocenił(a) film na 10
unblushing

to przepraszam, jak ty byś chciała żeby Ci aktorzy grali ? Nie zgadzam się z tobą w ogóle. Film jest naprawdę świetny!

ocenił(a) film na 9
unblushing

Jeśli czytałaś chociaż jedną książkę Sparks'a mogłaś się tego spodziewać (że np.przyjaciółka będzie duchem). Sparks zawsze wprowadza trochę 'magii' do swoich książek ,a ten film był na podstawie tej książki ,więc nie wiem o co Ci chodzi?

ocenił(a) film na 4
unblushing

jesli matka umarla dwa lata temu to corka nie pamieta jej za bardzo i pewnie potrzebuje matki a syn pamieta matke i jest zazdrony przez to o ojca. co do glownej bohaterki, dziwi mnie, ze tak szybko sie zakochala po przebytej traumie ;/ jeszcze to ogladam ale nie wiem czy dotrwam ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones