PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389281}
6,3 580
ocen
6,3 10 1 580
Boys Love
powrót do forum filmu Boys Love

..

ocenił(a) film na 7

Obejrzałabym w kinie, gdybym miała okazję. Ale co ja się łudzę.

Drago_2

Wiesz. Ja też z chęcią obejrzałabym ten film. niech go puszczą chociaż w telewizji... Ale wątpie. Narazie muszę zadowolic się japońską, porozbijaną częścią na youtube. Pozdro for all:*

ocenił(a) film na 7
Mnemosyne

wiesz co? Wersja z chińskimi napisami (a taką posiadam) niewiele mi daje XD Może wyślę ją do TVP...

Mnemosyne

można dorwać na "avistaz" torent z całą wersję do pobrania (http://bt.avistaz.com/details.php?id=e5ccaecaf5ab48bf960c4181abc477bb26d5d627). byłoby miło gdyby tak ktoś umiejętnie zrobił polskie napisy. oglądanie tego na youtube to męka.
(http://bt.avistaz.com/details.php?id=729ae5e77ecd9a3d463cffd451501c8c245de3f1)a tu jest "boys love 2" pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
Drago_2

też bym chciała obejrzeć ten film... tylko że tak bym go zrozumiała....
u mnie z japońckim nie za dobrze :P
a znajac polską TV to raczej nie puści tego :/ a szkoda

FMA

Także bym chętnie obejrzała ten film w kinie. Oglądałam raz i muszę przyznać że film niesamowity.

ocenił(a) film na 5
szafka100

Hmm... bardzo lubię tematykę shounen-ai, ale ten film trochę mnie zawiódł... Manga, na podstawie której go nakręcono była lepsza... A z naszym cudownym bishonenkiem dużo bardziej podobał mi się film Itsuka no Kimi E. Teraz zabieram się za Sukimoto z tym samym panem w roli głównej ;) Pozdrawiam fanów klimatów ^^

ocenił(a) film na 5
athaiya_matsumoto

Jestem świeżo po obejrzeniu Sukitomo z pięknym, boksującym się Takumi Saitô i film zdecydowanie polecam ^^ Kurcze, jak on tu gra! Po prostu napatrzeć się na niego nie mogłam >.<

Drago_2

ojj, ja wczoraj obejrzałam ten film i przyznam, że świetny. chętnie bym obejrzała ten film w kinie albo w telewizji, ale wiadomo jak to jest... japońskich filmów, a szczególnie o TAKIEJ :P tematyce tam nie uświadczysz.

Chemical_Paige

dziś rano udało mi się w końcu obejrzeć ten film :P dodatkowo zrobiłam sobie do niego polskie napisy i będę szerzyć YAOI w moim otoczeniu xD
zaproszę parę koleżanek i zrobimy sobie seansik :)
film jest zaczepisty! *___* gorąco go polecam każdemu kto lubi ten gatunek, a do tego jeszcze Yoshikazu Kotani i Takumi Saito świetnie w nim grają ah...~ *szczęśliwa zemdlała z wrażenia*

ocenił(a) film na 5
Anie

a podzielisz się tymi napisami? :D mój mail: hide31@poczta.onet.pl będę bardzo wdzięczna *^^*

athaiya_matsumoto

A masz może napisy do Sukitomo PL ?
Byłabym wdzięczna: corny94@vp.pl

ocenił(a) film na 5
love4you

Nie mam niestety. Miałam wersję filmu z wbudowanymi napisami po angielsku. Moja prośba o napisy do Boys Love jest nadal aktualna ;) Będę bardzo wdzięczna :)

Anie

ja tez prosze o napisy prosze prosze proooooszęęę markisadelioncourt@o2.pl

Anie

Hej, mogłabym też napisy?
Masz po polsku czy angielsku? ;p
Mi to nie robi różnicy, ważne żeby były. ;)
Mój e-mail to : DirtyDianaxD@wp.pl , pliska.. ;*

ocenił(a) film na 9
xLoveGamex

Bardzo dobry film. Zakonczenie mnie zdołowało. Nie tego oczekiwałam. No i genialny Takumi. Facet ma w sobie to coś. :)

ocenił(a) film na 8
Anushka_S

film był piękny, co tu dużo mówic ...
jesli ktos chce, mam wersje z wbudowanymi napsiami polskimi ;) mogę sie podzielić ;)

użytkownik usunięty
rozilla

ja poproszę ;)
gitarzystkaSlash@poczta.fm

ocenił(a) film na 8
Drago_2

[Uwaga spoiler!!!] aj! obejrzeć w kinie! bardzo chętnie! Zakończenie było nie przewidywalne. Oj chciało by się słodkiego zakończenia ale myślę osobiście, że wtedy film by dużo stracił. To było przecież oczywiste kiedy Noeru zasłonił Taishin że zrobił to z miłości. I cała trójka o tym wiedziała. A sam fakt że Taishin wziął go nad morze ( nie dotrzymana obietnica Ken-Chana) i się utopił z nim w ramionach to tylko iwyłącznie z miłości. Kurcze a nie szło im najlepiej przez większość znajomości. To jest miłość - osobiście chyba mało ludzi aż tak kocha ( zginąć za ukochanego-wbrew pozorom nie wielu by się na to zdecydowało) . Naprawde piorunujące wrażenie. Długo to we mnie posiedzi. A tak btw. polecam mange o tym samym, tytule. W polsce chyba tylko 3 chaptery wyszły ale dla zainteresowanych xD mam nadzieje doczytać to do końca w wersji rysunkowej. I oczywiście bo bym zapomniała pokłony dla głównych bohaterów, całej trójki. Szczególnie rola psychopaty była ciekawa. I prawdziwa. A nie sztuczna jak w większości hollywoodzkich filmów. No i oczywiście Takumi w duecie z Kotani Yoshikazu mega. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones