PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389281}
6,3 580
ocen
6,3 10 1 580
Boys Love
powrót do forum filmu Boys Love

Który z filmów bardziej Wam się podobał? Ja jednak stawiałabym za dwójką, mimo dobrego (ambiwalentnego) zakonczenia jak dla mnie była bardziej przejmująca i przekonywująca?

Lladia

Hey Mam pytanie...Gdzie ogladałaś Boys Love i Boys Love 2? Bo ja nigdzie nie moge sie natknac a bardzo bm chciala obejzec :)

ocenił(a) film na 9
xXxolus16xXx

O ile mnie pamięć nie myli to na youtube Boys love 1, a na veoh 2.

ocenił(a) film na 8
Lladia

Dwójkę w języku polskim można oglądnąć na veoh

xXxolus16xXx

Na chomiku masz dwie wersje po polsku (z napisami) . Ale trzeba być zarejestrowanym.

ocenił(a) film na 9
Lladia

Mnie mimo wszystko jedynka bardziej przypadła do gustu.
W 2 za mało było Aoiego (Yoshikazu Kotani) <3 xD

ocenił(a) film na 8
Lladia

Boys love 1 była mega dla mnie przejmująca. Jak obejrzałam zakończenie i potem jeszcze raz początek to mi się płakać chciało. A co do 2 to byłam lekko skonfundowana. Na początku nie wiedziałam o co chodzi. Ten sam aktor co w 1 części i tak troche dziwnie. zaczełam oglądać dopiero a tak btw 2 część można znaleźć na youtube . Jednak nadal jestem pod wrażeniem 1 części. Może jak ochłone troche i obejrze na chłodno boys love 2 to bardziej mi się ta część spodba.. ( mimo tego że nie lubie happy endów w filmach). A właśnie boys love 1 była oparta na mandze.. właściwie z tego co szukałam były dostępne tylko 3 chaptery (ale dziwie się aż że prawie w 100% film się trzymał mangi. Zapewne dalsza część była wydana w Japonii więc pewnie to się odnosi do całości) i mega się zdziwiłam że to zekranizowali. Ale musze przyznać-> dobrze im wyszło.. lepiej niż nie jedna amerykańska ekranizacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones