PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158911}

Czeski sen

Český sen
7,1 11 636
ocen
7,1 10 1 11636
7,1 7
ocen krytyków
Czeski sen
powrót do forum filmu Czeski sen

PAtrze sie na zamieszczony plakat i czytam napis "najnowszy film Petra Zelenki" Juz sie ciesze, ale w spisie nie ma wcale mowy o tym czlowieku. O co chodzi? Co ma wspolnego Zelenka z tym filmem?

ocenił(a) film na 10
agentm

No własnie, o to chodzi w tym całym filmie, teraz musze odszczekac to co pisałem, że film jest do kitu, do bani itd ... (hau, hau). Film CS jest rewelacyjny, trzeba go koniecznie zobaczyć, nie jest to czysta komedia, a jeżeli już to jest to "czarna komedia", ja wyszedłem z kina, byłem "przerażony", tym co on ukazał. Polecam go bardzo gorąco i nie wiem jakim cudem ten film został oceniony w GW tylko na ****, a film "Tajemnica ..." na ******, WIELKA pomyłka, powinno być odwrotnie, chyba dlatego, że ktos miał kiepski dzien jak ja poprzednio.

Reasumując:
Bardzo gorąco polecam Czeski Sen wszystkim !!
Moja ocena: 5.5/6.

ocenił(a) film na 9
Andaral_2

Zgadzam sie w zupełnośći film jest fantastyczny, pakazuje nasza glupote:-)),byłam przerazona jak to zobaczylam bo uswiadomilam sobie ze niczym sie nie roznie od tych ludzi biegnacych do atrapy czeskiego snu:-)))jedno wiem napewno nigdy nie pojde na otwarcie zadnego hipermarketu:-))).Film polecam na 100%

agentm

z plakatem jest jak z ulotkami w hipermarkecie... musisz czytać to co małymi literkami napisane ;)

ocenił(a) film na 10
superhero

Dokładnie tak, często jest napisane np. Telewizor 32" za 300pln, oferta waż na do wyczerpania zasobów, a tych tzw. zasobów wogóle nie było, taki chwyt reklamowy, przyjdą po tv, a kupią inny np. 21" za 800pln. Tak samo jest z P. Zelenką, jest, a tak naprawdę go nie ma, wiele osób sie nabrało na ten chwyt, tak jak z tym supermarketem. Jeszcze raz polecam ten film, jest to niby komedia, a tak naprawdę jest to tragedia.

Andaral_2

Rewelacyjny film! Nawet moja dziewczyna nabrała się na Zelenkę i myśłała, że to coś innego, ale nie żałowała tej pomyłki :) Przyznam, że mam trochę mieszane uczucia. Bo przecież trudno się spodziewać, że jak się coś rozreklamuje, to ludzie nie przyjdą. Nie można się dziwić tym, którzy żyją na promocjach, bo nie mają innego wyjścia. Z drugiej strony - wyścig do drzwi hipermarketu... To już nie jest normalne. I te słowa gościa od reklamy, że czuje się jakby rządził światem. Straszne. W manipulacji od czasów Związku Radzieckiego zmieniły się środki - na znacznie skuteczniejsze... Na stronie Gutka w ciekawostkach stoi, że już po całej szopce 18% ludzi przebadanych nadal wierzyło w istnienie hipermarketu Czeski Sen. Czy to takie dziwne? Ludzie widzieli reklamy, nie mieli żadnych podstaw do myślenia inaczej, a przecież są ważniejsze sprawy niż jakiśtam nieistniejący hipermarket - nie wszyscy musieli zwrócić uwagę na to.

gholaidaho

rewelacja?
raczej starszna tragedia - czy nie wystarczy, że pęd za hipermarketami udowodniony został stratowaniem kilku osób na otwarciu hipermarketów, również w Polsce zresztą..? co tu eszcze udowadniać - widać, co się dzieje..
po co okłamywać ludzi - czemu mają nie wierzyć, gdy widzą jedną z wielu kampanii reklamowych? widzieliście starszych ludzi zawiedzionych, oszukanych? zakpiono sobie z nich - myślicie, że oni wydają niewiadomo ile w hipermarkecie? ucieszyli się, że mogą kupić tańsze ogórki, że starczy im do pierwszego! a babcia o lasce szła w upale - i psychicznie i fizycznie mogła przypłacić to zdrowiem a kto wie, może i czymś więcej... Nie warto.. aby udowodnić światu i tak już powszechnie znany fakt...

ocenił(a) film na 7
ekka06

A zwróciłaś uwagę na parę staruszków, którzy po odkryciu prawdy wcale nie są zawiedzeni i postanawiają się wybrać na dalszy spacer?? Czy inny emeryt - zadowolony że miał pretekst wreszcie wyjść z domu. Zresztą widzimy też parę młoych filmowców zatrzymujących staruszkę o kulach co by babulinka nie przedobrzyła. To starsi ludzie pierwsi uswiadomili sobie zamysł twórców i pierwsi byli skorzy do refleksji... Oczywiscie w polsce doszło by najpierw do tratowania ludzi a później do rękoczynów ;]

A co Zelenki. Plakat mówi "TO NIE JEST nowy film Petra Zelenki"

ocenił(a) film na 9
agentm

Na plakacie masz napisane - To nie jest najnowszy film Petra Zelenki :)))
Nie doczytałeś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones