PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158911}

Czeski sen

Český sen
7,1 11 636
ocen
7,1 10 1 11636
7,1 7
ocen krytyków
Czeski sen
powrót do forum filmu Czeski sen

Film zupełnie nie przypadł mi do gustu i niestety nie mogę go polecieć innym. Nie wniósł nic nowego i był równie prostacki jak temat którego dotyczył. Osobiście polecam za to świetne filmy Zelenki: "Opowieść o zwyczajnym szaleństwie", "Samotni", "Guzikowcy" czy "Rok diabła".

ocenił(a) film na 10
huebert

Tak jak pisałem w topicu wyżej do usera "agentm" :
=====================
agentm napisał:
PAtrze sie na zamieszczony plakat i czytam napis "najnowszy film Petra Zelenki" Juz sie ciesze, ale w spisie nie ma wcale mowy o tym czlowieku. O co chodzi? Co ma wspolnego Zelenka z tym filmem?

ODP.:
No własnie, o to chodzi w tym całym filmie, teraz musze odszczekac to co pisałem, że film jest do kitu, do bani itd ... (hau, hau). Film CS jest rewelacyjny, trzeba go koniecznie zobaczyć, nie jest to czysta komedia, a jeżeli już to jest to "czarna komedia", ja wyszedłem z kina, byłem "przerażony", tym co on ukazał. Polecam go bardzo gorąco i nie wiem jakim cudem ten film został oceniony w GW tylko na ****, a film "Tajemnica ..." na ******, WIELKA pomyłka, powinno być odwrotnie, chyba dlatego, że ktos miał kiepski dzien jak ja poprzednio.

Reasumując:
Bardzo gorąco polecam Czeski Sen wszystkim !!
Moja ocena: 5.5/6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones