PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110772}

Dzieci kukurydzy III: Miejscowy żniwiarz

Children of the Corn III: Urban Harvest
5,0 2 045
ocen
5,0 10 1 2045
Dzieci kukurydzy III: Miejscowy żniwiarz
powrót do forum filmu Dzieci kukurydzy III: Miejscowy żniwiarz

6/10

ocenił(a) film na 6

Świetny aż do zakończenia, które psuje ogólne wrażenie na temat filmu... Ale po kolei. Pomysł na fabułę jest w porządku. Dzieci Kukurydzy w mieście? Brzmi ciekawie i tak też jest. Podobać się może szczególnie świetnie zagrana postać Eliego Portera (Daniel Cerny). To on nakręca tutaj tempo akcji i przyspiesza bieg wydarzeń. Wielkim plusem filmu jest muzyka - naprawdę świetna, mogąca się chyba nawet równać z soundtrackiem do pierwszej części. Wraz z tym co widzimy na ekranie nadaje bardzo fajny klimat. A co widzimy? Jest sporo bardzo klimatycznych scen mordów. Wszystkie ona mają szczególnie ciekawe ostatnie ujęcia. Podobać może się ogólnie sceneria choć fanom serii zabraknie pewnie pól kukurydzy... Gra aktorska jest raczej niezła. Zdecydowanie w filmie przeważają plusy aż do pewnego momentu... fatalnego zakończenia, które przynajmniej jak dla mnie psuje ten film. Zresztą już w poprzednich częściach zakończenie było jedną ze słabszych stron, teraz jest to jednak przegięcie. Ci, co obejrzą lub oglądali będą wiedzieli o co mi chodzi. Szkoda. Moja ocena: 6/10.

ocenił(a) film na 1
Shady_Yo

Jes jeden karygodny błąd - jak pamiętamy, akcja "dwójki" rozgywał się 15 lat po części pierwszej, a więc w 1999 roku. Ten film jest o dwa lata późniejszy (premiera przesunęła się o kilka miesięcy, film pochodzi z 1994 roku), więc akcja rozgrywa się (a właściwie powinna rozgrywać się) w 2001 roku, ale z jednej sceny wynika, że akcja filmu ma miejsce (i tu już zupełna nielogiczność, z której wynikałoby, że Eli ma niemal 30lat) pod koniec lat 70.

ocenił(a) film na 5
Shiloh

wiesz bohaterowie sami odkrywaja ze jest znacznie starszy niz wyglada
chlopak wyglada tak samo 1964roku na fotce, a potem przerzucaja wydania i najnowsze to 1973
wiec 9lat, kupa czasu, wiadomo ze cos jest nie tak
no ale chyba nic nie wskazuje na obecna date i nie wiem jak stare jest to wydanie gazety z 1973 (oczywiscie moze przeoczylem cos)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones