PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104421}

Fantaghiro 3

Fantaghirò 3
7,4 1 440
ocen
7,4 10 1 1440
Fantaghiro 3
powrót do forum filmu Fantaghiro 3

Tarabas!!!!

ocenił(a) film na 9

Nie ukrywam, że z wszystkich trzech części, do których ogranicza się moja znajomość tematu, ten film lubię najbardziej. Przyznaję, że głównie ze względu na Tarabasa, który zawsze był moją ulubioną postacią, zadecydował nie tylko wygląd :D.
Zawsze nie mogłam się nadziwic, że Fantaghiro wybrała takiego zdziewiczałego Romualdo.
Teraz troche zmieniło się moje nastawienie do postaci Tarabasa. Chyba ktos przesadził z tym make up'em

użytkownik usunięty
Aune

Niestety nie moge zgodzic sie ze stwierdzeniem dotyczacym Romualda. Na pewno nie jest "zdziewiczaly"

ocenił(a) film na 9
Aune

Pamiętam, że mnie wtedy też zahipnotyzował Tarabas...

pattyline

Demoniczni bruneci z przeszłością zwykle wydają się bardziej atrakcyjni niż lojalni, prostoduszni jasnowłosi... to Paradoks Bohuna. Helena wybrała Skrzetuskiego, a czytelniczki nie wiedzą dlaczego.

ocenił(a) film na 7
_LG_

..wyjątkiem jest Scarlett - wybrała Butlera, ale nadal ciągnęło ją do mdłego Ashleya :|..

.enyłej, Tarabas to, obok Czarnej Wiedźmy, moja ulubiona postać^^..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aune

Mnie także kompletnie zauroczył Tabaras - w wieku 12 lat oczywiście, ale chętnie obejrzałabym dzisiaj, żeby stwierdzić czy magia jego uroku nadal działa:))))

Asylynn

Hehe, szczerze mówiąc na mnie działa do tej pory:D...

Asylynn

Działa działa :) sprawdzałam. Zdecydowanie wolę go niż Romualdo.....

ocenił(a) film na 8
patti_4

Też wolę Tarabasa od Romualdo. Ale po obejrzeniu piątej części, byłam zawiedziona. Niby to baśń o potędze miłości, która przetrwa wszystkie przeciwności losu. Ale okazuje się, że ... wybiera jakiegoś "pseudo macho". Po ostatniej części to już nawet wolę Romualdo.

Asylynn

No i ten hipnotyzujący wzrok :) to coś, co lubię u facetów....

ocenił(a) film na 10
patti_4

Tarabas to moja ulubiona postać z serialu o Księżniczce Fantaghiro!
Nicolas Rochers jest po prostu boski, nic dodać nic ująć, świetnie pasuje do roli Księcia Ciemności - Bava nie mógł wybrać lepiej!

ocenił(a) film na 7
Asylynn

ja własnie skonczylam ogladac i stwierdzam, że dziala równie dobrze jak 10 lat temu xD

ocenił(a) film na 8
exterieur

tez uwazam ta czesc za moja ulubiona i ubolewam ze wogole w tv nie leci a jesli leci to na zone europa ( tak jak i inne czesci ktore sa puszczane o wiele czesciej niz ta :( ) i przewaznie w godzinach rannych typu 8 wiec ogladac nie mam jak :(

ocenił(a) film na 10
netya

nie ma jak to ogladanie od nowa po parunastu latach,,,,, ale uroka Tarabasa taki sam.. ahhhh...... love him.....

coco_coco

Boski Tarabas <3 On nadaje całego uroku nudniejszej z fabuły (w porównaniu do 1 i 2 części Fantaghiro) klątwie czarnoksiężnika.

exterieur

Właśnie skończyłam oglądać i pomimo tego, że jestem już dużą dziewczynką (a może właśnie dlatego:)) jestem pod jeszcze większym JEGO urokiem niż ileś tam wcześniej.
Głupia Fantaghiro.
Głupia Helena.
Głupia Scarlett.

ocenił(a) film na 10
Asylynn

"Głupia Fantaghiro.
Głupia Helena.
Głupia Scarlett."
Asylynn - z ust mi to wyjęłaś;)
Od siebie dodałabym jeszcze parę panienek z tego woreczka..ale mniejsza;)

WhiteDemon

Ja jeszcze jedna muszę dodać, bo nie zdzierżę:
Panna Christine D. z Upiora (2005)

ocenił(a) film na 8
Asylynn

Panna Christine D. powinna dostać osobną kategorię :/

WhiteDemon

jeszcze do grona tych głupich kobiet trzeba doliczyć Rebecce z "Ivanhoe" co wolała Ivanhoe od tego superowego Briana de Bois Guilberta ;)

ocenił(a) film na 8
Aune

A ja żałuję, że w tej części nie chodziło o córkę Fantaghiro, albo coś w tym rodzaju. Z jednej strony - bardzo wiele przeszli z Romualdem, z drugiej - taki udręczony Tarabas naprawdę zasłużył na to, żeby ktoś go pokochał

Sol89

Jeśli chodzi o ogniem i mieczem to akurat zawsze wolałam Skrzetuskiego,wiec nie wiem czy Helena byla taka glupia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones