PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 098
ocen
6,7 10 1 78098
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Jak zajrzy na mój profil to zauważy że coś nie tak. Poza tym tutaj ocenianie filmów jest bardzo złe.

ocenił(a) film na 10
rool72

Czemu uważasz że tu ocenianie filmów jest bardzo złe ??

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Prosty przykład, znalazłeś jakis nowy film do obejrzenia. Tu na FW ma ocenę powiedzmy od 3 do 5, więc Twoje zainteresowanie tym filmem jest mniejsze. Nawet opis nie pomoże, ponieważ większość tu ludzi sugeruje się oceną. A dlaczego może mieć taką ocenę? - Komuś nie spodobał jakiś aktor i przez film dostał od Niego niską ocenę, innym nie spodobało się co kolwiek i dali niską ocenę. Tera komuś spodobał sie jakiś aktor, więc dał filmowi wysoką ocenę. Tak to wygląda, jedni wolą kawę ze śmietanką a inni bez cukru i śmietanki. Ocenianie filmów powinno być tu rozdrobione a automat powinien wyciągnąć średnią. Czyli, ocena postaci filmowych, aktorów, fabuła, efekty specjalnie jeżeli takie występują, jeżeli to jest ekranizacja to jak bardzo wierna pierwowzoru, itd. Sporo można by tego wymienić, ale można by też to skrócić to kilku istotnych elementów. ALe zawsze znajdzie sie ktoś, kto oceni film słabo przez tylko jeden mały szczegół. Kiedyś filmy oceniałem różnie według mojego upodobania, wyciągając średnią, potem zauważyłem ludzie za jeden szczegół dawali najniższą ocenę. Więc nie sugerowałem się więcej ocenami filmów a sam zacząłem dawać 10 jako że oglądałem dany film. Za to mnie zjechali niektórzy, więc zrobiłem kontrę i przemianowałem wszystko na 1.

ocenił(a) film na 10
rool72

Nie którzy z tutejszych użytkowników nie , potrafią zrozumieć że każdy ma inny gust do oglądania filmów . Zdarzają sie też geniusze którzy próbują przekonać do swych racji i namówić by polubili te same filmy .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Dlatego własnie napisałem że tutejsze ocenianie powinno być rozdrobnione a potem automat wyciąga średnią. Natomiast Ci drudzy są najgorsi, ale za to z nimi fajnie się dyskutuje, tacy ludzie uchodzą w sieci za "brajanki" albo "dżesiki" i kilka innych mian.

ocenił(a) film na 10
rool72

pewnie masz racje . Ja jednak z upływem czasu nie zamierzam temu filmowi o solo obniżyć oceny

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Mi forda wogóle nie brakuje

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Twoje przywiązanie do forda jest za nad to zacofane

ocenił(a) film na 5
Gokussb

I po co znowu to piszesz?

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Pokaż mi wpierw gdzie użyłem takie sformułowania ostatnio . Wiem że Machufilmweb poskarżył ci sie na mnie że jestem irytujący pisząc takie komentarze ale NIE wymaga to wcale ingerowania by temu zapobiec . Ale ta jego na mnie skarga była na poziomie przedszkola .TO JEST TYLKO INTERNET

ocenił(a) film na 5
Gokussb

To, co napisał na twój temat użytkownik o którym wspomniałeś, zostawmy w spokoju. Nawet nie brałem tego pod uwagę. Poza tym, ja sam wolę się przekonać co do danej osoby, jaka jest. Sam oceniam.

" Ale ta jego na mnie skarga była na poziomie przedszkola"

Znowu zaczynasz o nim pisać, a potem się dziwisz, że on też ci odpisuje tak, a nie inaczej...

"Pokaż mi wpierw gdzie użyłem takie sformułowania ostatnio"

Nie napisałeś dosłownie tego samego słowo w słowo, ale o przyzwyczajeniu do Forda ogólnie widziałem, że wspominałeś już x razy.

Spójrz wyżej:

"za bardzo po prostu do forda sie przyzwyczaiłeś" - to twój komentarz, a było takich już naprawdę wiele.

No i nawet jeśli by tak było, że się przyzwyczaił do Forda, to co w związku z tym? Nie jest to zacofane myślenie.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''za bardzo po prostu do forda sie przyzwyczaiłeś ''

To jest dla ciebie identyczne jak to Twoje przywiązanie do forda jest za nad to zacofane ''

Jedno ci powiem . Jeżeli według ciebie wymagana jest ingerencja gdy sie dostrzeże że dany użytkownik , pisze coś po x razy w INTERNECIE , to oznacza że zaliczasz sie do dzisiejszych młodych którzy sobie życia niewyobrażaną bez netu i kompa . Dzisiejsi młodzi od rocznika lat 90 do których ja sie zaliczam , w żaden sposób nie mogą być mądrzy od starszego rocznika .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Napisałem ci, że nie jest identycznie to stwierdzone, ale do tego samego się sprowadza...

"Jedno ci powiem . Jeżeli według ciebie wymagana jest ingerencja gdy sie dostrzeże że dany użytkownik , pisze coś po x razy w INTERNECIE , to oznacza że zaliczasz sie do dzisiejszych młodych którzy sobie życia niewyobrażaną bez netu i kompa ."

Nie wiem, jaki to w ogóle ma związek...

Ale patrz - piszesz coś o innych, że płaczą nad brakiem Forda, tymczasem można pomyśleć, że tak naprawdę to ciebie jakoś to boli mocno, skoro tak o tym wspominasz. Spójrz na to w ten sposób.

"Dzisiejsi młodzi od rocznika lat 90 do których ja sie zaliczam , w żaden sposób nie mogą być mądrzy od starszego rocznika ."

Ale ja nie pytałem, jaki jesteś rocznik, nie wiem dlaczego o tym wspominasz, bo o czymś innym zupełnie pisałem.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Ale patrz - piszesz coś o innych, że płaczą nad brakiem Forda, tymczasem można pomyśleć, że tak naprawdę to ciebie jakoś to boli mocno, skoro tak o tym wspominasz. Spójrz na to w ten sposób.''

Powinieneś był wpierw spytać sie , czy ja z autorem tematu mamy wspólną historie itp .

''Nie wiem, jaki to w ogóle ma związek... ''
Dzisiejsza młodzież setkami godzin siedzi przy pc , od rana do bladego wieczora . I żyje internetem , i gdy dostrzegą że dany użytkownik pisze głupote , to myślą
'' Trzeba podjąć ingerencje '' .

A to TYLKO anonimowy świat .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Powinieneś był wpierw spytać sie , czy ja z autorem tematu mamy wspólną historie itp . "

A po co mi to do wiedzy? Po prostu on ma takie myślenie i nie zmienisz go, choćbyś nie wiem jak chciał.

"Dzisiejsza młodzież setkami godzin siedzi przy pc , od rana do bladego wieczora . I żyje internetem , i gdy dostrzegą że dany użytkownik pisze głupote , to myślą "

Tak, tylko że to ty podejmujesz tę ingerencję i jak komuś się nie podoba to, że, przykładowo, Ford nie gra, to od razu się tej osoby czepiasz. Dlatego ci właśnie wspomniałem, że pisałeś to niezliczoną ilość razy i wciąż, nawet jak temat ucichł, ty znowu postanowiłeś to napisać, znowu do użytkownika, któremu już to pisałeś.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Tak, tylko że to ty podejmujesz tę ingerencję i jak komuś się nie podoba to, że, przykładowo, Ford nie gra, to od razu się tej osoby czepiasz. ''

Za nim na nowo do mnie sie przypniesz doszukując sie , czy rzeczywiście w mych postach jest głupota i brak logiki , przejrzyj forum o solo . I zobacz czy rzeczywiście na forum o tym filmie jest masa komentarzy

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Za nim na nowo do mnie sie przypniesz doszukując sie , czy rzeczywiście w mych postach jest głupota i brak logiki"

No w tym momencie to ty cały czas to robisz, pisząc, że ktoś się przyzwyczaił za bardzo do Forda. Dlaczego mi to zarzucasz, skoro sam to robisz?

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''No w tym momencie to ty cały czas to robisz ''

Czy mógłbyś przejrzeć całe forum o solo by sprawdzić czy jest masa mych komentarzy z tą ingerencją ?? Może wtedy zrozumiesz że te prawienie morałów NIE MA NAJMNIEJSZEGO sensu .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Ale ja to już widziałem. Nie wspominałbym o tym, gdybym nie zauważył tego. Poza tym, wystarczy przejrzeć ten temat. Piszesz założycielowi tematu, jak to on się do Forda przyzwyczaił. Wystarczyło, że napisałeś to raz. Potem nic już nie było, żadnej dyskusji, a tu nagle znowu to samo napisałeś. Po co? Żeby ci odpowiedział i żeby gównoburzę wywołać? Uwierz mi, że to nie ma sensu.

"Może wtedy zrozumiesz że te prawienie morałów NIE MA NAJMNIEJSZEGO sensu ."

Generalnie to uważam, że powtarzanie tego, że ktoś się za bardzo do Forda przyzwyczaił (i że jest to błędne, wnioskując po twoich wypowiedziach), jest zbędne. Także jeśli pisząc o morałach masz na myśli właśnie to, to się zgodzę.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Ale ja to już widziałem. Nie wspominałbym o tym, gdybym nie zauważył tego ''

No to źle musiałeś szukać bo NIE ma moich masy komentarzy .

''Po co? Żeby ci odpowiedział i żeby gównoburzę wywołać? ''
Skąd ci do głowy przyszło że moim zamiarem jest wywołać gównoburze ?? .

''Uwierz mi, że to nie ma sensu. ''
Z własnej woli do mnie piszesz czy na czyjąś prośbę ?? . Bo jeśli to drugie to nie mamy o czym gadać .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Mój syn mnie poprosił na priv bym nie pisał po x razy o przyzwyczajenie sie do forda . I ze wzgląd na niego to uczynię . Póki co on na forum sie nie udzieli bo ma za świeże konto i ma limity wypowiedzi .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Skąd ci do głowy przyszło że moim zamiarem jest wywołać gównoburze ?? "

No właśnie stąd, że napisałeś znowu to samo do założyciela tematu po x czasie.

"Z własnej woli do mnie piszesz czy na czyjąś prośbę ?? "

Z własnej woli piszę, nie pisałbym na czyjąś prośbę, bo to bezsens.

"Mój syn mnie poprosił na priv bym nie pisał po x razy o przyzwyczajenie sie do forda . I ze wzgląd na niego to uczynię . Póki co on na forum sie nie udzieli bo ma za świeże konto i ma limity wypowiedzi "

... Skomentuję to tak... Jak faktycznie zrozumiałeś i się opamiętasz z przytykami co do innych użytkowników odnośnie filmu (chociażby takimi jak powyższy), to tym lepiej. Bo do niczego to nie prowadzi, a jedynie wyglądało to tak, jakbyś chciał, żeby powstała kolejna dyskusja na x stron o niczym. Poważnie.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Z własnej woli piszę, ''
Skoro piszesz z własnej woli to możemy gadać .

''Skomentuję to tak... Jak faktycznie zrozumiałeś i się opamiętasz z przytykami co do innych użytkowników odnośnie filmu (chociażby takimi jak powyższy), to tym lepiej. Bo do niczego to nie prowadzi, a jedynie wyglądało to tak, jakbyś chciał, żeby powstała kolejna dyskusja na x stron o niczym ''

Dla ciebie mój syn to jakiś inny użytkownik i to ok . Ale wczoraj odbyliśmy dyskusje na prif . Ale troche czasu minie nim mój syn sie udzieli .

Mój syn ma co do tego filmu podobny pogląd jak ja ,Ale gdy przejrzał to forum i zobaczył że dla ludzi jest irytujące gdy sie coś powtarza po x razy to powinno sie przestać .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Dla ciebie mój syn to jakiś inny użytkownik i to ok"

Akurat tutaj miałem na myśli założyciela tematu...



ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Akurat tutaj miałem na myśli założyciela tematu..''
To ok . Ale moja znajomość z założycielem tematu skończyła sie jakiś czas temu , gdyż dla niego było irytujące że bronie filmu o solo .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Nie tyle co obrona jest irytująca, ale sam fakt, jak na przykład próbujesz udowodnić, że ktoś jest taki i taki, bo ma troszkę inne zdanie choćby na temat aktora grającego Solo.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''jak na przykład próbujesz udowodnić, że ktoś jest taki i taki, bo ma troszkę inne zdanie choćby na temat aktora grającego Solo. ''
To forum zostało poprostu opanowane przez dzisiejszą młodzież , która zbyt dosłownie bierze do siebie rozmowy internetowe . Każdy starszy użytkownik nigdy sie nie wpienia jeśli dostrzeże w czyjś postach głupoty i brak logiki .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

W takim razie mi wytłumacz, jaki jest twój cel pisania czegoś takiego oraz powtarzania tego. Bo skoro piszesz takie posty, to chyba jednak liczysz na to, że ktoś ci da odzew na nie?

Błagam, nie pisz już nic o "dzisiejszej młodzieży"... Już to czytałem wcześniej.

" Każdy starszy użytkownik " - każdy użytkownik, bez względu na to czy starszy, czy też nie, widzi to, co piszesz. Może zwrócić na to uwagę w taki sposób, w jaki chce. A skoro się czepiasz użytkowników, to nic dziwnego, że potem tak ci odpisują.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''W takim razie mi wytłumacz, jaki jest twój cel pisania czegoś takiego oraz powtarzania tego ''

Ile ty masz lat właściwie ?? . Bo jeżeli jesteś z rocznika lat 90 jak ja nie pisałbyś tego typu postów , TYLKO DAŁBYŚ SOBIE SPOKÓJ .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Zadałem tylko pytanie. Czemu na nie nie odpowiedziałeś, tylko zszedłeś z tematu pytając o wiek?

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Czemu na nie nie odpowiedziałeś, tylko zszedłeś z tematu pytając o wiek? ''

Nie mam zamiaru brnąć dalej w te pyskówkę która JEST DLA CIEBIE ROZMOWĄ . W ten sposób można gadać TYLKO twarzą twarz w w realu a nie w internecie który jest ANONIMOWY .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Pyskówkę? Ja tu pyskówki nie widzę. Ja widzę tylko normalne pytanie z mojej strony. I na tym można skończyć dyskusję, bo chyba sam nie wiesz, dlaczego to robisz, sądząc po twojej odpowiedzi wyżej.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Pyskówkę? Ja tu pyskówki nie widzę ''
Cóż skoro nie widzisz w postach pyskówki to oj ale ja tak . Prawienie morałów za pomocą postów w anonimowym świecie nie ma sensu .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Nie wiem gdzie to widzisz, ale nie będę już nawet dopytywał. Tak samo nie ma sensu coś, o czym wspominałem wyżej - nie będę tego już kolejny raz powtarzał.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

wystarczy jak dwóch osobników mi zarzuca trzy rzeczy
1 trolling
2 autyzm
3 Schizofrenie .

ocenił(a) film na 6
Rivaine

Zostaw go, on trolluje albo ma autyzm ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

https://pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

nie ma takiego objawu

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

https://pl.wikipedia.org/wiki/Autyzm_dzieci%C4%99cy

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

Cóż. Próbowałem się od niego czegoś dowiedzieć, ale bezskutecznie, a w tym wypadku chyba faktycznie lepiej będzie dać sobie spokój.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

mam znajomości w biznesie i tam gdzie filmy są produkowane i tyle .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Świetnie.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Jakbym NIE miał tych znajomości to tego bym nie wiedział . A tak mam je i wiem takie rzeczy .

I w jednej z firm gdzie produkują filmy powiedziano mi
- To nie ma znaczenia że fani chcą kogo innego na główną role ,nie im o tym decydować .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

" To nie ma znaczenia że fani chcą kogo innego na główną role ,nie im o tym decydować ."

To jest raczej oczywiste, że decyzja nie należy do fanów. Tylko ten temat polega na czymś innym.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''To jest raczej oczywiste, że decyzja nie należy do fanów. Tylko ten temat polega na czymś innym. ''

Tak ale żeby wierni fani forda to zrozumieli jest nierealne .

Zobacz na ten filmik
https://www.youtube.com/watch?v=ANXucrz7Hjs .

Jest to wyobrażenie fanów z ich wizją jakby ford grał w głównej roli .

I daj znać co sądzisz o tym . Dla mnie te wyobrażenie fanów nie trzyma sie prawdy .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Widziałem. Prawdę mówiąc, według mnie, wygląda to całkiem przyzwoicie.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ok kumam . Ty co sądzisz o młodym którym grał w głównej roli w tym filmie ? . Mi sie on przypadł do gustu od kiedy widziałem jego wcześniejsze filmy

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Tak jak pisałem, w moim odczuciu dobrze wypadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones