PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 065
ocen
6,7 10 1 78065
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 6
Gokussb

A wiesz co to sarkazm xd?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
Gokussb

Pisząc psot wyżej raczej nie

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

skoro tak patrzysz na to to mnie wyprowadź z błędu

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Napisałem sarkastycznie że aktor który może zagrać w filmie to H.Ford, odnosi się to do tego że moim zdaniem żaden inny aktor nie jest w stanie go zastąpić w tej roli - ot tyle. Nie było to dosłownie powiedziane że "Ford musi zagrać w tym filmie" tylko cos w stylu "nikt nie zagra lepiej od niego, choć wiem że nie zagra bo nie jest to możliwe".

No chyba bardziej łopatologicznie się nei da?

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

a no nie da sie łopatologicznie bardziej

ocenił(a) film na 1
Gokussb

popieram twórce posta tylko
Harrison.Ford może uratować ten film a jego nowe wcielenie to tylko podróbka( skok na kasę ) nic więcej to tak jakby zastąpić jode http://www.filmweb.pl/film/Ted+2-2015-680342 nikt tego filmu nie bierze na poważnie !!!! tylko ty łudzisz się że dorówna oryginału










-

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

ten gościu dla Disneya nie pracuje ,więc nie dramatyzuj tak . Ja poprostu jestem realistą i rzadko kiedy sie myle

ocenił(a) film na 1
Gokussb

i tu się mylisz poczytaj na forach co ludzie myślą o tym filmie przykłady masz powyżej

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

co ludzie myślą to mnie delikatnie mówiąc guzik obchodzi ,nie ma sensu krytykować tego filmu skoro JESZCZE światła dziennego nie ujrzał . Macie bole odbytu cz 1

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Sensu to nie ma tworzyć filmu na siłę żeby kasa się zgadzała i łudzić się że będzie super

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

I to ma być argument ?? Ogarnij sie to co napisałeś ani troche na prawdzie sie NIE opiera .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

https://www.ppe.pl/news/58272/han-solo-gwiezdne-wojny-zbiera-pozytywne-recenzje. html

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

dziś zrobiłem sobie drugi seans na dvd tego filmu

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/08/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-h arrison-ford/

WTTW_FILM

Moim zdaniem kandydat twój jest świetny, ale jeszcze lepszy byłby ten z "Łowcy androidów" ;P

ocenił(a) film na 10
cloe4

uważam podobnie jak i ty

cloe4

Jeszcze lepszy byłby ten, co grał Jacka Ryana w Czasie patryjotów i Stanie zagrożenia, ewentualnie ten gość ze Ściganego.

ocenił(a) film na 10
Burnham1

racja

WTTW_FILM

Rozumiem, że Hana Solo nie da się zastąpić, ale jeśli już chcą, aby grał go ktoś młody to powinien nim być koleś choć trochę do niego podobny..

tak się składa że była już taka sytuacja. W filmie "Wiek Adaline" i grał go ten gościu: http://www.filmweb.pl/person/Anthony+Ingruber-1194470

"Anthony Ingruber otrzymał swoją rolę z powodu fizycznego podobieństwa i zdolności imitowania młodego Harrisona Forda."

ocenił(a) film na 10
Milkson

zobacz tego linka

https://www.ppe.pl/news/58272/han-solo-gwiezdne-wojny-zbiera-pozytywne-recenzje. html

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Wklejasz to wszędzie. Załóż może temat, nazwij go:

"Na choj komu potrzebny spam"

I tam wklejaj wszystko co znajdziesz ;)

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Dla mnie Han Solo to nie Harrison Ford. Dla mnie to postać fikcyjna ze świata Star Wars i może być zagrana przez kogoś innego. Wiele osób przejmuje się wyglądem nowego atkora, ale to chyba jego zdolności aktorskie są najważniejsze, a te poznamy dopiero w filmie.

ocenił(a) film na 10
Rhydian_XCX

''Dla mnie Han Solo to nie Harrison Ford. Dla mnie to postać fikcyjna ze świata Star Wars''

Ok masz prawo tak uważać jednak twe podejście jest niepokojące

ocenił(a) film na 8
Gokussb

czemu :D

ocenił(a) film na 10
Rhydian_XCX

Po 1 Han Solo to dawniej Harrison Ford , teraz nowy młody sie w niego wcieli . Fikcja nie istnieje jest tylko fantastyka

ocenił(a) film na 8
Gokussb

fikcja
1. «coś, co jest wymyślone»
2. «coś, co istnieje tylko pozornie lub formalnie»
3. «obraz świata przedstawionego w dziele literackim»

ocenił(a) film na 10
Rhydian_XCX

Synku nie kłócić sie .

Zobacz na tego linka
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fantastyka . A zrozumiesz sam

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Synkiem, to nie jestem, dziękuje :p
Wciąż wyrażenie "postać fikcyjna" jest jak najbardziej w porządku. Nawet wikipedia posiada coś takiego jak Kategoria:Postacie fikcyjne -> podkategoria:Postacie filmowe, gdzie możemy znaleźć na przykład Martiego McFlya z "Powrotu do przyszłości". Postać fantastyczna z drugiej strony, to według wikipedii postać z literatury bądź filmu, ale obdarzona supermocami ;)

ocenił(a) film na 8
Gokussb

I dodatkowo Han Solo, to postać żyjąca na ekranie, a Harrison Ford to aktor i to jego praca ;) Tak więc nie jest to ta sama osoba. Tak samo jak w przypadku Obi-Wana z prequeli i z oryginalnej trylogii.

ocenił(a) film na 10
Rhydian_XCX

No ok masz prawo do własnej opinii jednak ,wątpię byś znalazł chętnych do gadki z takim podejściem .

Ale sądząc po twych wpisach nie zerknołreś nawet na mój link .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Cóż z tego wynika, że hejterzy tego nowego Hana Solo zrobili sobie wzajemne kółko adoracji, skoro nikt z innymi poglądami nie będzie chciał dyskutować. Dyskusja raczej polega na rozmowie między osobami o różnych poglądach, a nie wzajemnym klepaniu się po plecach. Sprawa jest banalnie prosta aktor nie równa się postaci filmowej. Tyle. Ile razy w równych filmach miejsce miał re-casting. W samych Gwiezdnych Wojnach miało to miejsce.

ocenił(a) film na 10
Rhydian_XCX

Owszem hejterzy nowego hana solo zrobili wzajemne kółko adoracji . I nie wiem jak ty ale ci hejterzy nowego hana solo sami zrobili sobie krzywe zwierciadło .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Zerknąłem, nawet cały artykuł o tym czym jest fantastyka przeczytałem i co ? Jaki to ma związek, bo czytaj trzeci raz i nie widzę.

ocenił(a) film na 10
Rhydian_XCX

nie jeden raz czytałem to źródło

ocenił(a) film na 6
Rhydian_XCX

Nie pisz zn im, strata czasu.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Tylko dlatego że ci nie wyglądam na mądrego ? nie przesadzaj to tylko internet

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Nie, to dlatego że nie jesteś mądry ;)

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Jeśli nie wyglądam ci na mądrego to przedstaw racjonalne powody,czemu tak myślisz . I mnie cieszy że jjabrams nie reżyseruje filmu o solo , i to według mnie będzie jeden z powodów przez które może sie okazać że, ten film bedzie lepszy niż TFA i tlj .

WTTW_FILM

Własnie byłem wczoraj w Arkadach i z nudów trochę poszedłem do Oh-Kina tam. Jak dla mnie to i tak film jest elegancko zrobiony. Super akcje fajnie poprowadzona fabuła nie totalny rozgardiasz. Co do detali to można by tam się podoczepiać, ale nie bądźmy już tacy drobiazgowi. Zawsze mogło być gorzej. Wyobraźcie sobie jakby film wyglądał w reżyserii Vegi...

ocenił(a) film na 10
friendsf3ev4

Ale oceny nie wystawiłeś swej w profilu

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Dla mnie kluczowa rola Hana Solo NIGDY nie była w starszej trylogii

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Wakacje się jeszcze nie skończyły?

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie . I nic ci do tego czy mam coś innego do roboty . I pisałem to na serio w sensie że '' Dla mnie kluczowa rola Hana Solo NIGDY nie była w starszej trylogii''

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

pogódź sie z nowymi realiami , a jak ci forda brakuje oglądaj do woli starszą trylogie sw .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

za bardzo po prostu do forda sie przyzwyczaiłeś i to w tym cały problem . Lata budy mam daaaaawno za dobą

ocenił(a) film na 6
Gokussb

buda nie kończy się na podbazie

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

moja tak skończyła

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Bo Ty wiesz najlepiej

ocenił(a) film na 10
rool72

jak dałeś 1 to autor tematu pomyśli że tobie też sie nie podobał sie ten film .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones