PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 060
ocen
6,7 10 1 78060
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ok . I nie wiem jak ty ale krytyka która na niego spadła , jest niesprawiedliwa według mnie .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

To jest bardzo subiektywna sprawa. Jeśli komuś ten aktor nie przypadł do gustu, to trudno, nic się na to nie poradzi, a i nie ma po co.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

racja tu jest . Ja zawsze pozostanę fanem tego filmu .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Ty od jakich sw zacząłeś przygodę ?? ja od starszej trylogii potem prequele . Lubiłem forda jak grał w starszej trylogii , ale NIE przywykłem do niego na tyle by po za nim nie wyobrażać sobie kogo innego w roli Hana solo .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Stara trylogia -> Nowa trylogia -> VII cz. -> VIII cz. -> Rogue One -> Han Solo.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ok fajnie .

A uznasz łotr 1 i Han Solo gwiezdne wojny historie za klasyke ?? Ja tak

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Na pewno nie mogę stwierdzić, że te dwa filmy dorównują starej trylogii, jednak, pomijając ten fakt, przyjemnie się je oglądało.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ok . a do TFA i TLJ jakie masz podejście ? Jak dla mnie to dwa najgorsze epizody sw , i łotr 1 oraz han solo to lekarstwo na te filmy .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Te filmy miały swoje głupotki, jednak dobrze się oglądało. Oczywiście, nie porównując do starej trylogii. .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Ja także nie porównuje ich do starszej trylogii

ocenił(a) film na 10
Rivaine

tyle że dla mnie TFA i TLJ zawsze pozostaną dla mnie najgorsze i nie przekonam sie do nich .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ja przekonałem się do tego młodego aktora w solo od dnia kiedy widziałem , jego wcześniejsze filmy .

Jakbym nie widział wcześniejszych filmów z jego udziałem , to może i podzielałbym te czarne wizje , że sie NIE nadaje do głównej roli tu .

A tak to przekonałem przekonałem sie co do niego . I dla mnie on jest godnym następcą forda . Co sądzisz o tym ??

Gokussb

Jak tam Gokussb, mamusia pozwala ci tyle przed tym kompem siedzieć? xD

ocenił(a) film na 10
nejmekl902

U mnie w domu mój tata ma ważniejszy od mamy mej głos , to raz a dwa nie miesza sie co do tego .

ocenił(a) film na 10
nejmekl902

i przestań sie tak nabijać bo to nie jest dobre dzieciaku

ocenił(a) film na 5
Gokussb

" I dla mnie on jest godnym następcą forda. Co sądzisz o tym ?? "

Ja już z 3 razy przecież pisałem, że mi odpowiadał w tej roli.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

wiem . Sory na lapku siedze bo mi pc padło , lapek wolno chodzi .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie ma znaczenia że fani forda jak ty chcieli go ponownie ujrzeć tu w głównej roli . Fani o tym NIE decydują tylko ci co wyprodukowali ten film

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Obejrzyj sobie jak by mógł wyglądać film o starej republice https://m.youtube.com/watch?v=R51LMIAJtsc

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Pomysł fajny jednak szanse na powstanie są zerowe

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Szkoda.może kiedyś się doczekamy serii o starej republice. Zamiast filmów solo i innych bohaterach ll,lll planowych ,SW bez sith i jedi traci i to wiele

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''może kiedyś się doczekamy serii o starej republice.''
Dla Disneya nie opłaca sie robić tego typu filmów , oni mają swój pogląd do sw . I ich nie interesuje czego fani chcą a czego nie . I dla nich nie ma sensu to robić

''Zamiast filmów solo i innych bohaterach ll,lll ''
W co tym złego dostrzegasz ?? Przecież losy bohaterów np o obi wanie kenobim po zemscie sithów , fani chcą poznać .

''SW bez sith i jedi traci i to wiele ''
Oglądałeś łotr 1 ?? Jak nie to zobacz .Tam nie było wogóle jedi i jako jedyny sith wystąpił sam Darth Vader we własnej osobie . Mimo to fani zaakceptowali ten film zamiast sie oburzyć masowo jak na film o hanie solo

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Dla Disneya nie opłaca sie robić tego typu filmów , oni mają swój pogląd do sw ."

Tak naprawdę, to nigdy nie wiadomo, co nam zaserwuje jeszcze Disney. Fani nie fani, może studio podejmie się kiedyś takiej próby.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Tak naprawdę, to nigdy nie wiadomo, co nam zaserwuje jeszcze Disney. Fani nie fani, może studio podejmie się kiedyś takiej próby. ''


Nie sądzę bo jak pisałem Disney ma swój pogląd do SW . Są fani którzy chcą fani zobaczyć solowy film o obi wanie kenobim po zemście sithów . Zobacz na linka który wkleiłem do Machu filmweb , to może zrozumiesz . Łotr 1 mimo że był bez jedi i jako jedynym sithem był , Darth Vader we własnej osobie to ten film fani zaakceptowali zamiast masowo sie oburzyć jak na film o hanie solo . Jak nie widziałeś łotr 1 zobacz ja widziałem nie jeden raz .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Nie sądzę bo jak pisałem Disney ma swój pogląd do SW"

Wiem, to jest raczej oczywiste, że ma swój pogląd. Tylko akurat nie można być niczego pewnym, co to studio zaoferuje w przyszłości, tego akurat nie wie nikt.

"Są fani którzy chcą fani zobaczyć solowy film o obi wanie kenobim po zemście sithów . "

Ja bym na przykład chciał zobaczyć taki film, pod warunkiem, że by się naprawdę przyłożyli do tego.


" Łotr 1 mimo że był bez jedi i jako jedynym sithem był , Darth Vader we własnej osobie to ten film fani zaakceptować zamiast masowo sie oburzyć jak na film o hanie solo . Jak nie widziałeś łotr 1 zobacz ja widziałem nie jeden raz ."

Co do Łotra 1, wspominałem ci jakiś czas temu, że oglądałem. Plus nie wiem skąd insynuacja, jakby brak Jedi czy Sithów mi przeszkadzał.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Co do Łotra 1, wspominałem ci jakiś czas temu, że oglądałem. ''
Wyrwało mi sie sory wszystko przez to że na twym profilu nie masz ocenionego łotra 1 .

''Ja bym na przykład chciał zobaczyć taki film, pod warunkiem, że by się naprawdę przyłożyli do tego ''

Teraz trzeba będzie poczekać jakiś czas ,jeżeli wogole ten film powstanie . A wszystko przez to że film o hanie solo sie jednak nie przyjął [ co według mnie nie zasłużyl na to ] .

'Wiem, to jest raczej oczywiste. Tylko akurat nie można być niczego pewnym, co to studio zaoferuje w przyszłości, tego akurat nie wie nikt. ''

Nie pamiętasz już że wspominałem ci że ,mam znajomość w biznesie i tam gdzie robią filmy ??

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Nie pamiętasz już że wspominałem ci że ,mam znajomość w biznesie i tam gdzie robią filmy ??"

Nawet jeżeli by było tak jak piszesz, to i tak nikt nie wie, co będzie kiedyś, za x lat. Gdybać zawsze można o przeróżnych pomysłach.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''i tak nikt nie wie, co będzie kiedyś, za x lat.''
Przecież od kiedy disney sw przejął i zdecydował ł by , stary kanon do kosza wyrzucić to mase fanów to oburzyło .

Fani domagali sie realizacji filmowej trylogi Thrawna która jest na podstawie książek .

star wars Dziedzic Imperium
star wars Ciemna Strona Mocy
star wars Ostatni rozkaz

I fabuła temta ma a razej miała potencjał, by zrobić realizacje filmową . Ale nie ... Disney wolał po swojemu zrobić i wszystko do kosza .

Jednak disney zamiast spełnić realizacje tej prośby fanów to zdecydowali sie , by kanon w ktorym była trylogia thrawna do kosza wywalić .

I to calą fanów mase oburzyło


''Nawet jeżeli by było tak jak piszesz (:D), ''
Nie chcesz to nie musisz wierzyć


''Gdybać zawsze można o przeróżnych pomysłach.''
Może i racja

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Fani domagali sie realizacji filmowej trylogi Thrawna"

No bo to nie zależy od fanów, wcześniej już o tym pisałem. Fani co najwyżej chcieliby, żeby taka realizacja się pojawiła, co nie znaczy, że tak się stanie. I tak samo jest z powyższym przypadkiem, to jest tylko gdybanie, a czy tak będzie (może kiedyś) - nic nie wiadomo.

ocenił(a) film na 1
Rivaine

od fanów zależy czy film się przyjmie czy też nie, a słowa goku że disney nie bierze opinii fanów na temat przyszłych produkcji, może okazać się przykre w konsekwencjach dla wytwórni , bo suma sumarum to fani przesadzą czy film się przyjmie czy też nie, raz się sparzyli w boxoffice jeszcze z dwa razy i będą brać opinie fanów na poważnie, albo przestaną kręcić filmy z serii SW, tak to się skończy

ocenił(a) film na 5
Machu_filmweb

"disney nie bierze opinii fanów na temat przyszłych produkcji"

O to właśnie chodzi. Można mieć jedynie nadzieję na takie produkcje, jakie by się chciało. A czy Disney weźmie opinie tak bardzo na poważnie? No cóż...

ocenił(a) film na 1
Rivaine

mają się tylko sugerować opinią fanów , czyli wyjść na przeciw oczekiwaniom boxoffice im w tym pomoże jeden pomysł z solo okazał klapą (a miała być podobno trylogia) drugi może okazać się sukcesem , fani o tym decydują a disney chcąc zarobić musi to wszystko brać pod uwagę, tworzą filmy dla ludzi nie da siebie

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''a słowa goku że disney nie bierze opinii fanów na temat przyszłych produkcji, może okazać się przykre w konsekwencjach dla wytwórni ''

Jestem realistą życiowym i wiem jak działa ten biznes . Dla każdej korporacji w której jednej z nich jest Disney , opinie fanów sie nie liczą . Liczy sie tylko kasa

ocenił(a) film na 1
Gokussb

spełnione oczekiwania fanów, widzów = kasa dla wytwórni tak to działa, widz decyduje czy wyda kasę na bilet

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''spełnione oczekiwania fanów, widzów = kasa dla wytwórni tak to działa, widz decyduje czy wyda kasę na bilet ''

Na jakim świecie ty żyjesz ?? . Przecież nasze polskie kina nie przeznaczają kasy za bilety do wytwórni które filmy wypuścili .
Kasa jest trzymana u nas na potrzeby naszych kin np na rozwój by lepiej były przystosowane , do przyszłych seansów

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Dobra kończę bo widzę że znów z Tobą zapedze się w błędne koło

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

rób jak uważasz . Blednę koło jak sam to określiłeś , było z tobą gdy masowo płakałeś na forum o solo .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

nigdy nie będę wstanie zrozumieć , jak można tak po tym filmie o solo tak jeździć i nim gardzić do tego stopnia ,że nie ma tu sensu klimatu aktor źle dobrany na główną role .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''No bo to nie zależy od fanów, wcześniej już o tym pisałem. Fani co najwyżej chcieliby, żeby taka realizacja się pojawiła, co nie znaczy, że tak się stanie ''

Ja jestem zaznajomiony z tym tematem na długo przed nim sw zostało przez Disneya przejęte .

''I tak samo jest z powyższym przypadkiem, to jest tylko gdybanie, a czy tak będzie (może kiedyś) - nic nie wiadomo. '' Jeżeli kiedyś to się urzeczywistni to dla mnie chodzenie na sw dalsze straci wogóle sens .

jedyne udane sw od Disneya według mnie to łotr 1 i han solo gwiezdne wojny historie .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

" Jeżeli kiedyś to się urzeczywistni to dla mnie chodzenie na sw dalsze straci wogóle sens "

Hm? Dlaczego? A gdyby się okazało, że byłby to film na miarę, hm... uwielbianego przez ciebie Łotra 1 czy też Hana Solo?

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Hm? Dlaczego? ''
Do zagorzałych fanów sw zaliczałem się kiedyś , do dnia kiedy Disney wykupił sw od Lucasa .

Wypuścili TFA i oglądałem zamiast z wielkim zaciekawieniem , to z wielkim zażenowaniem i smutkiem .

Wypuścili łotr 1 i oglądało mi sie znacznie przyjemniej niż TFA .

Premiera tlj nastała ...

to połączenie imperium kontratakuje i mroczne widmo jak i powrót jedi w jedną całość . Jedna z najgłupszych scen która tam jest to

latająca leja w kosmosie jak Superman . I scena z luke Skywalkerem który , odciął sie od mocy to talny przypał !! .

I han solo
poprawiło mi to znacznie nastrój po TFA i TLJ . I oglądałem z wiekszym zaciekawiem jak łotr 1 .

''A gdyby się okazało, że byłby to film na miarę, hm... uwielbianego przez ciebie Łotra 1 czy też Hana Solo? ''

Jakoś w to nie wierze od dnia kiedy wpierw wypuścili TFA potem TLJ Disney sprawił że zaliczam sie do ich przeciwników .

Wyjątkiem ich filmów to łotr 1 i Han Solo

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Ok, rozumiem, opinia to opinia, szanuję.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

TFA i TLJ nie mogę zdzierżyć do tego stopnia że tylko kurz sie na nich zbiera , gdy obejrzałem je na dvd w prezencie

ocenił(a) film na 10
Rivaine

teraz bardziej innych filmów oczekuje niż kolejne sw .

Jeżeli będziesz chciał wtajemniczę cie jakich filmów oczekuje zamiast kolejnych sw

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Zgaduję, że jednym z tych filmów jest Dragon Ball.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

zgadłeś co do dragon balla . Kolejnym z tych filmów na które czekam

to na podstawie gier które zrobił Blizzard

Film na podstawie gry Diablo
wznowienie warcraft początek
i film na podstawie starcrafta .

Fabuła tych gier ma w sobie potencjał do filmów wile lepszego niż sw .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ok ciesze sie że szanujesz moją opinie

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Jak bym był zarządzającym w lucas film i byłbym jednym z twórców , tego filmu o solo , to NIE przejął bym sie wogóle negatywnymi ocenami widzów i wydałbym decyzje by wznowić solo .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Dlatego, że tobie (jak i mi w sumie) się podobał ten film i z ciekawości dobrze by było zobaczyć, jak zostałaby poprowadzona historia dalej.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

cóż obecnie prócz nas ze zwolenników tego filmu NIKT się nie udziela .

Hejterzy tego filmu NIE potrafią się pogodzić z faktem że ford , jest już za stary na te role i musiał być nowy młody aktor .

Powinni sie wstydzić przez nich nie zostało o hanie solo wiele wyjaśnione , np o to skąd sie wziął jego dług o jabby .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones