PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 065
ocen
6,7 10 1 78065
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

użytkownik usunięty
Gokuoryginal

Jęczysz rzecz jasna na forum w dziale "filmweb.pl", ale ci kasują wszystkie tematy, co jest jeszcze śmieszniejsze. Milion to ty widziałeś co najwyżej na google grafika, nie oszukujmy się :D

I tak przy okazji: reakcja jak najbardziej normalna. Każdy człowiek może się śmiać. Według ciebie wszyscy na tej planecie są gimbusami? Jeśli tak, to również i ty nim jesteś. A więc obrażasz sam siebie xD

ocenił(a) film na 10

''Jęczysz rzecz jasna na forum w dziale "filmweb.pl", ale ci kasują wszystkie tematy, co jest jeszcze śmieszniejsze ''
Kiepski z ciebie jest obserwator

''Milion to ty widziałeś co najwyżej na google grafika, nie oszukujmy się :D ''

Udajesz normalnego w internecie a w rzeczywistości jesteś nikim
''I tak przy okazji: reakcja jak najbardziej normalna. Każdy człowiek może się śmiać. ''
Tak każdy może sie śmiać , jednak wszystko zależy czy to śmiech normalny .

''Według ciebie wszyscy na tej planecie są gimbusami?
Nie . Tyczy sie tylko tych co mają czelność, podważać to co pisze i tych co masowo mnie zgłaszają do adminów

użytkownik usunięty
Gokuoryginal

"Tyczy sie tylko tych co mają czelność, podważać to co pisze"

Nawet konstruktywna krytyka jest wg ciebie przejawem gimbusiarstwa?
Tak bardzo cię boli, jak ktoś ma odmienne zdanie od ciebie na dany temat?

ocenił(a) film na 10

''Nawet konstruktywna krytyka jest wg ciebie przejawem gimbusiarstwa? ''

Uważana przez ciebie konstruktywna krytyka to trolling i spam i owszem to przejaw gimbusiarstwa
''Tak bardzo cię boli, jak ktoś ma odmienne zdanie od ciebie na dany temat?
Jak ktoś wylewał swe żale na długo przed premierą filmu o hanie solo , jak autor tego tematu i machu filmweb , to do nich powinieneś sie przyczepić nie do mnie . Ci dwaj wylewali swe płacze na długo przed tym nim ten film o hanie solo ujrzał światło dzienne

użytkownik usunięty
Gokuoryginal

Uważaj, bo wywrócę teraz twój mały świat do góry nogami. Konstruktywna krytyka, trolling oraz spam, to TRZY RÓŻNE pojęcia. Uświadom to sobie chłopcze, bo znowu zaczynasz bredzić.

ocenił(a) film na 10

''Uważaj, bo wywrócę teraz twój mały świat do góry nogami. ''
Doszukujesz sie problemu tam gdzie go nie ma

''Uświadom to sobie chłopcze, bo znowu zaczynasz bredzić. ''
Nawet jeśli TOBIE nie wyglądam na dorosłego to NIE jest żaden dowód , Pijesz do mnie nie potrzebnie ..

''Konstruktywna krytyka, trolling oraz spam, to TRZY RÓŻNE pojęcia. ''
Przygotuj sie najlepiej na jutro do szkoły \pracy zamiast w internecie zgrywać inteligenta na którego NIE WYGLĄDASZ .

Odpuść sobie lepiej do MNIE pisanie wszelkie

''Uważaj, bo wywrócę teraz twój mały świat do góry nogami. ''
I to TY masz swój mały świat nie ja

użytkownik usunięty
Gokuoryginal

Ta, jasne xD

ocenił(a) film na 10

Przygotuj sie najlepiej na jutro do szkoły \pracy zamiast w internecie zgrywać inteligenta na którego NIE WYGLĄDASZ .

ocenił(a) film na 10

ty nie w szkole\pracy ??

WTTW_FILM

Boże co za dziecinada w tym temacie

ocenił(a) film na 6
Pepperonis

Nie moja wina, co zrobisz?

WTTW_FILM

Mimo to bierzesz w tym udział? Żałosne

ocenił(a) film na 1
Pepperonis

Według ciebie, lepsze było by ,go ignorować i niech robi co chce?, to nie wystarczy bo on będzie dalej prowokował , i zaczepił pod różnymi nick ami,

Machu_filmweb

''Według ciebie, lepsze było by ,go ignorować i niech robi co chce? ''
O to właśnie chodzi dzieciaku by zignorować a nie podejmować dalsze walki w zgłaszanie

Machu_filmweb

"Według ciebie, lepsze było by ,go ignorować"

Po tym skończyłem czytać. Nie wiedziałem, że pisząc można też seplenić.

Pepperonis

machu to tak naprawdę dziecko ,które nawet nie ukończyło podstawówki . A zachowuje sie jakby na tym postalu pełnił największą fuchę .

Skaza_fw

Nie interesują mnie wasze dziecinne relacje

Pepperonis

widzisz kłopot cały polega na tym że to dziecko machu nie może przeboleć, że negatywna opinia do filmu han solo nie jest przyjmowana . Chce usilnie wpoić że negatywna opinia do tego filmu ma wielkie znaczenie .

a jak ktoś pisze mi sie podoba i to jest najważniejsze , to dla machu to objaw schizofrenii .

ocenił(a) film na 1
Skaza_fw

Weź już skończ goku, nowe konto ,z kogo ty głupka chcesz zrobić

Machu_filmweb

ty porostu dziecinadę odstawiasz odstawiasz . Zachowujesz sie jakby tu był problem którym jedynym rozwiązaniem to robić zgłoszenie . I przeciwieństwie do CIEBIE Pepperonis pisze myśląco

Machu_filmweb

i pisze to ktoś kto na długo przed premierą solo , notorycznie płakał na film .. .

Poświeć czas na normalne życie jeśli wogóle je masz ..

Pepperonis

jak sam sie przekonujesz chyba machufilmweb postawił sobie za cel by na tym forum porządek robić . Do jego łba nic nie dociera

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

A tu nadal trwa cała dyskusja po takim czasie? O zgrozo... Nie chcę nic mówić, ale ty również sam zakładasz milion kont, odpisując. Możesz po prostu przestać to robić, a dyskusji nie będzie.

Rivaine

''A tu nadal trwa cała dyskusja po takim czasie?''
To nie dyskusja tylko psyskówka


''nie chcę nic mówić, ale ty również zakładasz milion kont ''
Jakie milion kont ? masz kiepskie obliczenia . Jest na fw typ który pozakładał milion kont tylko że teraz narazie jest nie aktywny . O to on

https://www.filmweb.pl/user/Yoda_MistrzJedi
''Możesz po prostu przestać to robić, a dyskusji nie będzie. ''
Kłopot cały polega na tym że te dzieciaki .doszukują sie bezgranicznych problemów w postach ,uważając że są nękani i atakowani i prześladowani . W internecie tak to nie działa gdy dany user sobie nie życzy rozmowy , to ma sie nie pisać .

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

"Jakie milion kont ? masz kiepskie obliczenia . Jest na fw typ który pozakładał milion kont tylko że teraz narazie jest nie aktywny "

Nie wydaje mi się, żebym się mylił.

"Kłopot cały polega na tym że te dzieciaki .doszukują sie bezgranicznych problemów w postach ,uważając że są nękani i atakowani i prześladowani . W internecie tak to nie działa gdy dany user sobie nie życzy rozmowy , to ma sie nie pisać ."

Cały kłopot polega na tym, że wy skończyć tego nie możecie, bo wciąż zakładasz nowe konta. Nudy chyba doskwierają. Jasna sprawa, że nikt nikomu nie może zabronić się wypowiadać, ale skoro ty to ciągle napędzasz, to się nie dziw, że ta rozmowa nadal trwa i ktoś ci odpisuje.

Rivaine

''Nie wydaje mi się, żebym się mylił.''
Nie miałeś porostu styczności z tym typem co ci wkleiłem , więc nie wiesz co to za typ .

''Cały kłopot polega na tym, że wy skończyć tego nie możecie, bo wciąż zakładasz nowe konta ''
To jest przecież normalne gdy traci sie jedno konto zakłada sie kolejne .

''ale skoro ty to ciągle napędzasz, to się nie dziw, że ta rozmowa nadal trwa i ktoś ci odpisuje w ten, a nie inny sposób. ''
Tyle że poza machu i film nie bierze głównie w tym udziału .

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

"To jest przecież normalne gdy traci sie jedno konto zakłada sie kolejne ."

W tym wypadku to akurat bym powiedział, że normalne jest zastanowienie się nad tym, co się robi, gdy się traci konto.

"Tyle że poza machu i film nie bierze głównie w tym udziału"

Ty bierzesz w tym udział. Stąd cały temat. Bo, jak mówiłem, napędzasz tę dyskusję.

Rivaine

''W tym wypadku to akurat bym powiedział, że normalne jest zastanowienie się nad tym, co się robi, gdy się traci konto. ''

Nie jest to wogóle powód do zastanawiania sie , bo to TYLKO internet jest . Ale jeśli według kogoś takie blokady kont powinny być nauczką czy lekcją , to taka osoba ma w głowie nie zdrowo i tyle w temacie .

''napędzasz tę dyskusję. ''
Zajmij sie swoim życiem jeśli wogóle je masz

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

"Zajmij sie swoim życiem jeśli wogóle je masz"

Widzisz... Zajmuję się nim cały czas. Teraz akurat wszedłem do tematu, którego dawno nie odwiedzałem i co zauważyłem? Coś, co już trwa od miesięcy, a temat jak się rozwijał, tak się rozwija, ale chyba nie w tym kierunku co powinien.

Spójrz na tę dyskusję z innej strony, zacznij dostrzegać, że tu w kółko dzieje się to samo. Twoje konta są blokowane, zakładasz nowe, znowu coś napiszesz i ponownie blokada. No i dziwi mnie to, że tobie jeszcze się to nie znudziło po takim czasie. Ale cóż... Jak chcesz się tak dalej bawić, twoja wola, skoro nie możesz sobie innego zajęcia znaleźć.

Rivaine

''Twoje konta są blokowane, zakładasz nowe, znowu coś napiszesz i ponownie blokada. ''

Blokowanie kont nie biorą sie od tak porostu , te dzieci machi u autor tematu robiły sie dotknięte i robili zgłoszenia . Zresztą jeżeli według CIEBIE to powinno być powodem do myślenia \zastanawianie sie to jesteś w KOLOSALNYM dosadnym błędzie . to TYLKO internet jest .

''Widzisz... Zajmuję się nim cały czas. Teraz akurat wszedłem do tematu, którego dawno nie odwiedzałem i co zauważyłem? Coś, co już trwa od miesięcy, a temat jak się rozwijał, tak się rozwija, ale chyba nie w tym kierunku co powinien. ''

Jakbyś to co piszesz było prawdą NIE ODPISYWAŁBYŚ WCALE , tylko zająłbyś sie swym życiem które podobno masz .

''Spójrz na tę dyskusję z innej strony, zacznij dostrzegać, że tu w kółko dzieje się to samo ''
Jeżeli doczekasz sie WŁASNYCH dzieci spróbuj je uchować w znaczeniu by takie sytuacje były do myślenia . Jeżeli tylko oczywiście miałbyś w tym poparcie swej żony...

''No i dziwi mnie to, że tobie jeszcze się to nie znudziło po takim czasie. ''
To co robię jest TYLKO moją sprawą i NIKOMU nic do tego . TAK TRUDNO JEST CI to zrozumieć ??

Jak chcesz się tak dalej bawić, twoja wola, skoro nie możesz sobie innego zajęcia znaleźć.''

Odpieprz sie odemnie . W ten sposób nie da sie robić nauki życiowej .
''

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

Czyli jednak naprawdę nie masz nic innego do roboty, podsumowując. Współczuję.

Rivaine

''Czyli jednak naprawdę nie masz nic innego do roboty, podsumowując. Współczuję. ''

Każdy ma swoje życie , i NIE MASZ niczego współczuć . Według CIEBIE nie jest normalne by być tak aktywnym non stop tu na portalu , więc sam postępuj wedle takiego myślenia . To samo tyczy sie machu i autora tematu ..

Próba wymuszenia na kimś przez net by nie był na portalu non stop aktywny, NIE JEST WOGÓLE normalne .I ci powtórzę Odpieprz od dyrygowania mego życia .

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

Ciekawe w którym miejscu widzisz, żebym ja coś wymuszał. Ja jedynie stwierdziłem, że w tym temacie od dłuższego czasu się nic nowego nie dzieje. Ciągle to samo. I ci tylko napisałem, jak to wygląda, z racji tego, że jak kiedyś wchodziłem do tego tematu to też trwała tego typu dyskusja i to akurat z toba. Niedziwne? A to, co ty z tym zrobisz, to już twoja sprawa.
Tak to jest, jak się nie ma co zrobić z wolnym czasem...

Rivaine

;;Ciekawe w którym miejscu widzisz, żebym ja coś wymuszał. Ja jedynie stwierdziłem, że w tym temacie od dłuższego czasu się nic nowego nie dzieje ''

Chodzi o twoje wczorajsze posty .

''i tylko napisałem, jak to wygląda, z racji tego, że jak kiedyś wchodziłem do tego tematu to też trwała tego typu dyskusja i to akurat z toba. ''
Machu i autor tematu znaleźli sobie nowe hobby które brzmi '' Róbmy zgłoszenia na konta Goku ,by zrozumiał by nie być na portalu aktywny . '

''A to, co ty z tym zrobisz, to już twoja sprawa.
Tak to jest, jak się nie ma co zrobić z wolnym czasem... ''
Czyli WEDŁUG CIEBIE jest normalny by przez net nakazywać\wymuszać by zając sie normalnym życiem ? . Taki obowiązek tyczy sie tylko rodziców danych userów ,i nikt z netu NIE MOŻE podjąc sie za nich tego celu . Nawet administracja danego portalu np na filmwebie .

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

Eh. Po prostu znaj umiar. Tyle powiem.

Rivaine

''Eh. Po prostu znaj umiar.''
Człowieku SAM POSTĘPUJ WEDLE TAKIEGO UMIARU . Nikt z tego portalu czy nawet administracja NIE MOŻE sie w to wpieprzyć . Tylko rodzice danych userów mają taki obowiązek by tego uczyć , i nikt po za nimi .

Zachowaj takie metody dla własnych dzieci jeżeli wogóle ich sie doczekasz .

Rivaine

Pisze ci to CAŁKIEM NA SERIO . Nikt z tego portalu czy nawet administracja NIE MOŻE sie w to wpieprzyć . Tylko rodzice danych userów mają taki obowiązek by tego uczyć , i nikt po za nimi .

A jeżeli ty czy machu czy autor tematu nie potraficie tego skumać , to jest WASZ problem ewidentny i tyczy sie to też administracji .

Administracja pewnie ma własnych dzieci i myśli że takie działania na mnie wpłyną , .. . Geniusze od siedmiu boleści ..

ocenił(a) film na 5
Skaza_fw

Piszesz i piszesz, a końca nie widać. Gorzej, że w większości jest to coś, co nawet mnie nie interesuje. Pominę już fakt, że normalnie do ciebie napisałem, ale u ciebie z kontrolowaniem się widzę już slabo. Dlatego wyłączam się póki co, bo szkoda mojego czasu na takie "dyskusje".

Rivaine

''Piszesz i piszesz, a końca nie widać. ''
Niech do twego łba dotrze wkońcu że to NIE TWOJA sprawa .

''Pominę już fakt, że normalnie do ciebie napisałem, ale u ciebie z kontrolowaniem się widzę już slabo.''
Przyjmij wkońcu do swego łba fakt że poza rodzicami , nikt z internetu czy nawet administracja NIE MA prawa tego wypominać .

''Gorzej, że w większości jest to coś, co nawet mnie nie interesuje. ''
Ziew

ocenił(a) film na 5
FWSKAZA

Ziew. Dokladnie. Nudne już te twoje komentarze.

Rivaine

Trudno ci jest zrozumieć pojęcie rzeczywistości ?? .

nikt z internetu czy nawet administracja NIE MA prawa tego wypominać , obowiązków rodziców .

Rivaine

Tylko i wyłącznie od rodziców obowiązkiem powinno być ,by nauczyć swe dzieci aby stosować sie do zasad danego portalu np na fw .

A jak ktoś przejmuje ich te role i uczy danego usera [ i nie ma własnych dzieci ] , to jest istna porażka i tyle .

Ci co do mnie sie przyczepili NIECH o własne dzieci sie postarają i je nauczą to co według nich jest słuszne .

Rivaine

a jak ktoś myśli\czy ma nadzieje że da mi to do myślenia jak konta idą w blokade , to ROZCZARUJE SIĘ kompletnie .

Żadna to lekcja\nauczka

Rivaine

taka jest prawda nie jest to dla mnie ,nauczką\lekcją jak konta idą w blokade .

Rivaine

Pamiętaj że kij ma dwa końce . Jeden koniec kija oznacza że powinny być konsekwencje za złamanie regulaminu [ np podszywając sie pod Jędrasika ] . Drugi koniec kija jest użyty przeciw administracji , i tobie oraz machu filmweb a także wttwfilm . Doszło że portal niegdyś tętniący życiem porostu umarł .

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Napisz jeszcze raz o co ci chodzi w ogóle teraz.

Rivaine

Jeśli tego nie ogarniasz to znak że z myśleniem u ciebie ciężko u z myśleniem . Mówiąc prościej mój poprzedni post wszystko ma swoje dobre i złe strony . Stawiając sobie za cel wytykania mi błędów powinniście sobie wogóle odpuścić , bo tym krokiem portal umarł .

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Nie ogarniam, ale nie dlatego, że ciężko u mnie z myśleniem, ale dlatego, że znowu napisałeś coś durnego :) I to nie jest już moja wina, że tak piszesz ani kogokolwiek z tego portalu. Portal umarł... Nie, tak się składa, że nie umarł.

Rivaine

''Nie ogarniam, ale nie dlatego, że ciężko u mnie z myśleniem, ale dlatego, że znowu napisałeś coś durnego ''

może poprostu sie przyznaj w stylu '' Pierwszy raz słyszę o takim powiedzeniu że kij ma dwa końce ?? to by było proste z twej strony .

Internet to nie szkoła\uczelnia by sie bawić w sens pisania , tam tylko jest na to miejsce nie tu .

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Jedyne co mogę przyznać to to, że bez przerwy piszesz głupoty :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones