PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 065
ocen
6,7 10 1 78065
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

Rivaine

które w twoim miemaniu powinno sie zwalczać po przez blokowanie kont ?? Internet to nie szkoła \uczelnia tylko że tobie nie jest to zrozumieć . Pisze z innego pc a nie tego samego ..

ocenił(a) film na 5
Mefesefus

Ile razy jeszcze tę głupotę o szkole napiszesz? :D

Rivaine

aż dotrze do ciebie że szkoła a internet nie jest to samo .

ocenił(a) film na 5
Mefesefus

Ale ja wiem, że to nie jest to samo. O czym ty do mnie piszesz w ogóle? Myślisz trochę nad swoimi komentarzami, czy piszesz te bzdury tylko żeby pisać?

Rivaine

''Myślisz trochę nad swoimi komentarzami, czy piszesz te bzdury tylko żeby pisać? ''

Wpieniaj sie ile chcesz w przekonaniu że bzdury pisze . I tak to nic nie zmieni

ocenił(a) film na 5
Mefesefus

Chodzi o sam fakt, jak bardzo głupie jest to, że ty piszesz, że w szkole powinno się zajmować zwalczaniem głupot w internecie. Żenada. Tak wynika z tych twoich "mądrości".

Ja się nie wpieniam, ja się śmieję z tego, jak bardzo porażający jest twój brak ogarnięcia :D

Rivaine

Upały panują w niemal całej Polsce , więc idz korzystać nad wode i sie po opalać .

ocenił(a) film na 5
Mefesefus

Już nie wiesz co pisać, więc znowu piszesz coś zupełnie innego? :D Ale ty jesteś "zabawny" :DD

Rivaine

sam zobacz że sam Jędrasik jest aktywny
https://www.filmweb.pl/user/Wizarrd

I sie zastanawia czy wlepienia blokad ma sens .

Skoro w twoim słusznym miemaniu bezsensowne posty powinno sie zwalczać, po przez blokady kont to masz logike na poziomie dzisiejszego pokolenia młodych .

Nikt ze starszego pokolenia z lat 90 tak nie uważa .

ocenił(a) film na 5
Mefesefus

"I sie zastanawia czy wlepienia blokad ma sens"

To umiesz czytać w myślach innych ludzi? Jeżeli tak, to pewnie z moich myśli wyczytałeś, że uważam, iż właśnie ty robisz z siebie pośmiewisko? ;)

"Skoro w twoim słusznym miemaniu bezsensowne posty powinno sie zwalczać, po przez blokady kont to masz logike na poziomie dzisiejszego pokolenia młodych"

Fajnie, że się przyznajesz, że twoje posty są bezsensowne, pisało ci to już naprawdę sporo osób. No takich użytkowników jak ty, z tak żałosnym podejściem, to w szczególności powinno się zwalczać.

"Nikt ze starszego pokolenia z lat 90 tak nie uważa"

Pewnie się zdziwisz, ale każda normalna, rozsądna osoba tak uważa, a ty do takich niestety nie należysz :) Sam jesteś maksymalnie z rocznika 2000 (albo nawet jeszcze gorzej), a piszesz takie rzeczy, co mnie śmieszy :D

Rivaine

''Fajnie, że się przyznajesz, że twoje posty są bezsensowne ''
Nic takiego nie sie nie przyznałem
''To umiesz czytać w myślach innych ludzi? ''
Tak jak najbardziej

''Jeżeli tak, to pewnie z moich myśli wyczytałeś, że uważam, iż robisz z siebie pośmiewisko?''

Nic cie nie zmusza do odpowiadania na moje posty , skoro uważasz je za pośmiewisko .

''Sam jesteś maksymalnie z rocznika 2000 ''
Jeśli sie spotkamy na zlocie filmweb offline 2019 , to ciekawe czy zdobędziesz sie na odwagę by mi to powiedzieć w twarz .

Jak znam życie to poprostu i zwyczajnie spękasz

''No takich użytkowników jak ty to w szczególności powinno się zwalczać.''
Komunista jak sie patrzy .

ocenił(a) film na 5
Mefesefus

"Nic takiego nie sie nie przyznałem "

Przyznałeś, przyznałeś.

"Jeśli sie spotkamy na zlocie filmweb offline 2019 , to ciekawe czy zdobędziesz sie na odwagę by mi to powiedzieć w twarz ."

Co do ucieczki, to ty akurat jesteś pierwszy. Tak poza tym, to mam teraz inne rzeczy na głowie niż spotykanie się z jakimś użytkownikiem, który robi z siebie błazna w internecie ;)

Rivaine

''Eh. Po prostu znaj umiar.''
Znalazł sie geniusz od siedmiu boleści ..

Rivaine

''Czyli jednak naprawdę nie masz nic innego do roboty, podsumowując. Współczuję. ''
Nie tobie jest wogóle to oceniać kto jakie ma życie i to przez internet .

ocenił(a) film na 1
Rivaine

Święte słowa

Machu_filmweb

żadne święte słowa tylko przemądrzalstwo i próba wtrącania sie w czyjeś życie .

ocenił(a) film na 1
Pepperonis

O następny głupio mądry

Machu_filmweb

Jak już na serio twierdzisz tak , to wpierw miej własne dzieci i je uchowaj w takim znaczeniu .

ocenił(a) film na 6
Pepperonis

Zauważ że gdy ignoruję to ten i tak pisze. Tak biorę w tym udział mimo że nie powinienem bo tylko nakręcam trolla. Nie lubię jak ktoś mi spamuje.

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

Szczerze mówiąc, to rozumiem sytuację. Ja mu już wczoraj nie odpisałem na jego jakże nieciekawe wypowiedzi, a dzisiaj kolejna się pojawiła. Domyślam się, że po przeczytaniu tego, zaraz by odpisał "nic ci do tego, że się tu udzielam" czy coś w tym stylu. I w sumie... jak on chce dalej z siebie pośmiewisko robić, to faktycznie nic nie stoi na przeszkodzie. Przeglądając ten temat ciężko było mi nie stwierdzić, że gość naprawdę nie ma co robić. Tyle że niestety tym samym powstaje tutaj spam, a ludzie którzy chcą poczytać temat, widzą milion jego kont i podobnych komentarzy.

Rivaine

Nikomu nic do tego że sie tu udzielam


'' jak on chce dalej z siebie pośmiewisko robić, to faktycznie nic nie stoi na przeszkodzie. ''
Ty to naprawdę masz ciężko ze swym niby normalnym życiem . Zamiast na nie poświęcić czas to tu czasem wchodzisz i komentujesz zamiast wkońcu odpuścić .

''Przeglądając ten temat ciężko było mi nie stwierdzić, że gość naprawdę nie ma co robić.''
Sam sie stosuj to tego uważanego przez CIEBIE słusznego umiaru .

''Tyle że niestety tym samym powstaje tutaj spam, a ludzie którzy chcą poczytać temat, widzą milion jego kont i podobnych komentarzy.''
Przeciwieństwie do CIEBIE to Nevarous z sensem pisze ...


Zrób najlepiej WŁASNY portal internetowy i tam wprowadź uważane przez CIEBIE normalne zasady . Jednak jak znam życie to nie będziresz miał użytkowników ...

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

Także ja, jako w większości w tym temacie obserwator, zdaję sobie sprawę z tego, czemu mu odpisywałeś - gdyż nawet tak naprawdę nie wiedziałeś do końca, jaką osobą on jest. Zawsze był ten cień szansy, że po blokadzie jednego konta, przestanie tworzyć kolejne i wałkować w kółko to samo. Jednak widocznie i to nie pomogło, a jemu w dalszym ciągu się to nie nudzi, co jest trochę przykre i w zasadzie to on sam jeździ po swojej osobie.

Rivaine

'' Zawsze był ten cień szansy, że po blokadzie jednego konta, przestanie tworzyć kolejne i wałkować w kółko to samo. ''
To jest problem twój i autora tematu jeśli według was , był \jest rozwiązaniem by dla mnie było nauczką blokada kont .

''Jednak widocznie i to nie pomogło, a jemu w dalszym ciągu się to nie nudzi, co jest trochę przykre i w zasadzie to on sam jeździ po swojej osobie.''
cO ty ulICHA BREDZISZ ?? Jeżeli dla was jest to męczące nikt nie zmusza ciebie i autora tematu by tu przesiadywać . I po za wami obu nikt głównie po mnie nie jeździ .

Rivaine

ja porostu do takich NIE NALEŻĘ , którzy by sobie odpuścili po parunastu blokadach kont .

Żadna to dla mnie nauczka \lekcja NIGDY nie była i NIE BĘDZIE .

Rivaine

a kuku jestem . Miej własne dzieci i je naucz tego co według CIEBIE, jest słuszne [ w stylu stosować umiar do wypowiadania sie w necie ]

ocenił(a) film na 6
Rivaine

Teraz już mu nie odpisuję, odpisuję innym np tobie. Konta od razu zgłaszam, może w końcu mu się to znudzi. Na początku byłem na tyle głupi że myślałem że to po prostu uparty użytkownik zamiast od razu olać to się rozpisywałem.

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

Już kiedyś miałem z nim okazję "dyskutować" i szczerze - na początku jeszcze było w miarę normalnie, a przynajmniej tak mi się wydawało, jednak na dłuższą metę nie da rady, nie ma takiej opcji, bo potem właśnie wygląda to tak jak wygląda. Zdziwiło mnie to, jak po takim czasie on dalej tutaj wchodził, do tego tematu, i praktycznie nic się nie zmieniło od momentu sprzed kilku miesięcy, kiedy odwiedziłem ten wątek. A najśmieszniejsze jest to, jak on dalej do mnie coś pisze i piekli się przy tym, czekając aż mu odpiszę, a ja wszystkie te wiadomości zwyczajnie olewam. I co jest jeszcze zabawniejsze - chyba myśli, że biorę na poważnie to, co on pisze :D

Co do zgłaszania go - prawidłowo, zgłaszaj. Jak chce, niech dalej pisze, jego wola. Niech w sumie robi co tam chce i zobaczymy, jak to się będzie rozwijało. Ciekawe tylko jak długo będzie tę błazenadę kontynuował, pogrążając samego siebie.

ocenił(a) film na 6
Rivaine

To się nie zmieniło od czasów jego pierwszego konta, AZ coś tam. Wiem że była drama z tym i tamto konto zostało permanentnie zbanowane.

WTTW_FILM

poprawka panie mądralo konto AZ NIE zostało permanentnie zbanowane, tylko z własnej woli zrezygnowałem z niego .

Rivaine

''Co do zgłaszania go - prawidłowo, zgłaszaj''
Filmweb zastanawia sie czy słusznie robił blokując konta , telefonowałem do nich . I zgłosiłem waszą trojkę ciebie machu i autora tematu .

''Zdziwiło mnie to, jak po takim czasie on dalej tutaj wchodził, do tego tematu ''
To jest akurat wolny kraj i można robić co sie chce .

'' A najśmieszniejsze jest to, jak on dalej do mnie coś pisze i piekli się przy tym, czekając aż mu odpiszę, ''
totalnie mi to wisi czy odpiszesz . Jak słusznie zauważył jeden koleś dziecinada trwa w tym temacie , a nas łączą dziecinne relacje .

''Już kiedyś miałem z nim okazję "dyskutować" i szczerze - na początku jeszcze było w miarę normalnie ''
Ciekawe jak sobie wyobrażasz te w miarę normalną rozmowę .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
donlemon89

''Jestem załamany tutejszym społeczeństwem. To jest chory człowiek, dziecko dawno by się znudziło, poza tym styl pisania i wypowiedzi wskazuje bez cienia wątpliwości na schizofrenię. ''

Mylisz mnie z typem który zwie sie Machu filmweb .Popatrz na jego posty na forum filmu o solo to może zrozumiesz ŻE TO ON A NIE JA JEST CHORY I MA SCHIZOFRENIE .

''Nie wymyślam sobie tego, w pracy (Sąd) widywałem nie raz pisma schizofreników i pokażcie któremukolwiek psychologi lub psychiatrze te wypowiedzi to po 15 sekundach wam to potwierdzi. ''
Serio ?

''bo chory człowiek coś tam pisze ze stu kont ''
Zamiast twierdzić tak wprost porostu przyznaj '' Nie zrozumiałe jest dla mnie ,jak można tworzyć konta po blokowaniu jednego ,zamiast odpuścić .

'' Zrozumcie, to nie jest zdrowy człowiek, żeby jakakolwiek wiadomość czy prośba do niego dotarły. ''
Potrafisz po przez posty stwierdzić kto jest zdrowy a kto nie ?? jeżeli tak to jest to nierealne i nie możliwe .

''W tym wątku na 10! stron nie ma nic sensownego, nic! ''
Tu racja całkowita jest

''To jest jeden wielki śmietnik, bo chory człowiek coś tam pisze ze stu kont ''
Spróbuj to udowodnić zarządzającym tym portalu ludziom .

Te typy i tak sie już nie odzywają bo zgłosiłem ich telefonicznie ,i pewnie mają blokade na konta .

I jeśli na serio jesteś załamany społecznością filmweb, nikt cie nie zmusza by tu przesiadywać .

ocenił(a) film na 5
donlemon89

Oj tak, prawda - od dłuższego czasu nic się w tym temacie nie działo nowego. A to za sprawą wiadomo kogo. Ktoś, kto zakłada tyle kont, żeby dalej podtrzymywac tę "dyskusje", naprawdę musi się nudzić. Jak to słusznie stwierdziłeś, nie warto mu odpisywać, bo to do niczego nie prowadzi, nawet jakby się chciało normalnie dyskutować - bez szans. Dlatego ja nie daję mu odzewu już od jakiegoś czasu, bo po co. On tylko czeka aż mu się odpisze, żeby mógł dać kolejną sklejkę zdań które w większości nijak się mają do tego co się pisze do niego plus trzeba jeszcze dodać, że jest to zwyczajnie śmieszne.

Rivaine

żaden z lekarzy NIE WYSTAWIA diagnozy na podstawie internetowych postów , i NIE kieruje na leczenie tych co według niektórych jest denerwujący i przegina z ilości zakładanych kont ..

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''do niczego nie prowadzi, nawet jakby się chciało normalnie dyskutować - bez szans. ''
Ciekawe jak sobie wyobrażasz te ciekawą dyskusje .

Zresztą twoje marzenie i machu oraz autora tematu by goku otrzedł z tego portalu NIGDY sie nie urzeczywistni .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Machu_filmweb

Wesołych!

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Też uważam że to schizofrenia ''
Takie określenie pasuje ZDECYDOWANIE DO CIEBIE .

I zrozum NIE ISTNIEJE lekarz który na podstawie postów ,internetowych wyciąga wnioski i nie kieruje na leczenie .

ocenił(a) film na 6
donlemon89

On nie skończy, zauważ że dawno mu nie odpisałem a on i tak odpisuje na moje starsze posty.

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Masz rację, też to zauważyłem, w moim przypadku było tak ,ignorujesz go, to zaczyna odpisywać na stare posty,z różnych kont udając kogoś innego (kogoś nowego) aby sam sobie przyznać rację, wprowadzić kogoś w mylne przekonanie, że są ludzie którzy uważają , jego tok myślenia za przekonujący,a wszyscy myślący inaczej to trolle. Dobrze że wyszło że manipuluje, tworząc lewe konta, przyszedł teraz czas,
żeby go olać i w Końcu zakończyć z nim rozmowę

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''to zaczyna odpisywać na stare posty,z różnych kont udając kogoś innego (kogoś nowego) aby sam sobie przyznać rację, wprowadzić kogoś w mylne przekonanie, że są ludzie którzy uważają , jego tok myślenia za przekonujący,a wszyscy myślący inaczej to trolle. ''
po pierwsze W regulaminie tego portalu nie ma akurat nic o zakazie na temat ,pisania postów na dany temat . I ci myślący inaczej masz na myśli siebie i autora tematu i Rivaine ?? Jeśli tak to nie jest i nie będzie żaden dowód .

''Dobrze że wyszło że manipuluje ''
Znasz sie na manipulacji jak kura na pieprzu . NIE znasz wogóle tego pojęcia ...

''przyszedł teraz czas,
żeby go olać i w Końcu zakończyć z nim rozmowę ''
Szkoda że wpadłeś na to dopiero teraz a nie przed premierą filmu o solo . Zamiast notorycznie płakać mogłeś wkońcu odpuścić ..

ocenił(a) film na 5
donlemon89

Choć właśnie jeszcze tutaj wspomnę, że on uważa, że jest wszystko w porządku, a ta choroba go nie dotyczy, dlatego tutaj nie wnikam. Jednak ja i tak już praktycznie pod koniec tej dyskusji ciągnącej się na x stron dołączyłem, ale tak samo bardzo szybko stwierdziłem, że to nie ma sensu, bo co by się nie napisało, zawsze będzie tak samo. Czyli inaczej mówiąc - nudy, nic nowego. Także jesteśmy zgodni co do tego, że ignorowanie to najlepszy sposób w tym wypadku, co też postanowiłem już jakiś czas temu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Pewnie zaskoczy cie fakt że NIE ISTNIEJE lekarz który, na podstawie postów internetowych wystawia diagnozę i wysyła na leczenie .

Takie są REALIA od których TY autor tematu i machu Rivaine jesteście oderwani .

ocenił(a) film na 10

To jest całkiem na serio że taki lekarz NIE ISTNIEJE lekarz który, na podstawie postów internetowych wystawia diagnozę i wysyła na leczenie .

Nie ma takiego lekarza wogóle .

ocenił(a) film na 10

znasz sie na tym jak kura na pieprzu ...

''Jak dla mnie to schizofrenia połączona z trollingiem. Makabryczne połączenie... ''

Nie ma takiego lekarza wogóle , który na podstawie postów internetowych wystawia diagnozę i kieruje na leczenie .

użytkownik usunięty
RogatyRzpiepszacz

Jestem ci wdzięczny, że zacytowałeś mój usunięty post. Miło, że przetrwał nawet w takiej formie. Nadal podtrzymuję swoje zdanie :) Bez odbioru.

A podtrzymuj sobie ile chcesz te swoją teze . Nawet jeśli autor tematu machu filmweb i Rivaine w tym cie popierają , to i tak niczego nie dowodzi .


Nikt normalny i przy zdrowych zmysłach nie stwierdza po postach internetowych , czy dany rozmówca jest zdrowy czy nie .

Możecie jak chcecie tkwić w przekonaniu że anonimowość w necie jest złudna i każdego, da sie namierzyć przy dzisiejszej technologii .

Jednak prawdopodobieństwo jest ZEROWE by policja potraktowała by to na serio . I nie zajmują sie wyłapywaniem tych co według niektórych ktoś przez net jest wkurzający .

widać że tobie zatkałem twarz bo nic nie piszesz ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones