PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 754
oceny
7,2 10 1 245754
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Kupujecie, czy czekacie na pełną wersję?. Ja jednak kupię wersję kinową na dvd, a rozszerzoną na blu.

obleh

Ja też

ocenił(a) film na 4
obleh

Ja czekam na wersje reżyserską. Szkoda marnować pieniądze na obie wersje, skoro można mieć tom pełną i to też w 3D.

ocenił(a) film na 7
obleh

Kupuję. DVD.

użytkownik usunięty
thorin3

a kupiłeś edycję limitowaną? Bo jak tak to mam do ciebie pytanie co do kartów postaci!

ocenił(a) film na 7

Nie. Zwyklak.

użytkownik usunięty
thorin3

szkoda bo chciałem się spytać czy w kartach postaci jest Galadriela

użytkownik usunięty
thorin3

u mnie jest okazja znalazłem w empiku u mnie ostatnią sztukę i korci mnie by zakupić hmmm myślę właśnie czy kupić bo wydanie ładne a cena tylko 60 złotych

użytkownik usunięty
thorin3

namyśliłem się jednak zakupię z tymi kartami :)

ocenił(a) film na 4

No i po co ci to? Ile tam jest tych kart? 4? Widziałam ich zdjęcie chyba do Pustkowia. Żal jak się patrzy na czym oni próbują zbijać kasę. A za 60 złotych to można kupić sobie przewodnik lub postacie i miejsca. Tam będziesz miał niejedno zdjęcie Galadrieli plus tekst. Ewentualnie dołożyć do wersji rozszerzonej. Te 60 złotych płacisz za inne pudełko i 4 kawałki tektury.

użytkownik usunięty
Belief

serio tylko 4? bez sensu w takim razie odpada :P jeszcze kupię to wydanie a tam będzie Alfrid Legolas i nic ciekawego... w takim razie dzięki za ostrzeżenie :( już bym dzisiaj kupił ale coś mnie ostrzegło żeby tego nie robić

ocenił(a) film na 4

Tak tylko 4 były do Pustkowia. I właśnie był tam Legolas, Tauriel, reszty nie pamiętam. Tu masz chyba ze wszystkich wydań. https://www.jbhifi.com.au/FileLibrary/ProductResources/Image/133520.jpg

4 z nich byś dostał.

użytkownik usunięty
Belief

kurczę :P ale bym się dał nabrać :( i to nie pierwszy raz

no nic jeszcze raz w takim razie dziękuję za ostrzeżenie, na szczęście dzisiaj się pohamowałem z kupieniem ale w takim razie nie kupię tej edycji :)

użytkownik usunięty
Belief

to dziwne zadałem pytanie im odnośnie tego wydania bo oni są twórcami. I odpisali że w wydaniu DVD jest 10 unikatowych kart i w tym jest karta z Galadrielą no chyba że 10 jest w sumie a będzie w nim 4 hmmm nie wiem co o tym myśleć




http :// www .facebook. com/Moje Filmy DVD




użytkownik usunięty

usuń spacje :)

ocenił(a) film na 4

Do Pustkowia były tylko 4: Tauriel, Legolas, Thranduil i Klili. Do BPA wydania nie widziałam. Dla mnie to strata pieniędzy nawet dla 10-ciu kart, ale to Twoje pieniądze, więc rób z nimi co chcesz.

użytkownik usunięty
Belief

w sumie jak spojrzałem na te karty to nie urywają mnie jakoś :P

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/11722019_96438350360 5950_28395866_n.jpg?oh=71527e97b76997bad738b328e1208844&oe=559DA19A

wygląda to tak :P

użytkownik usunięty
Belief

Belief zamiast tego wydania z karatami na allegro znalazłem wydanie Władcy Pierścieni Extedent edition (cała trylogia) 125 złotych w wersji rozszerzonej

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/55/08/75/76/5508757647

wygląda tak to wydanie ! i kupię to szukałem po empikach media markach takiego wydania ale no niestety nie znalazłem i postanowiłem spróbować na allegro i znalazłem 4 dvd są dla każdej części w tym 2 płyty zawierają film dla każdej części, czyli 6 płyt zawierających film pozostałe 6 to dodatki a cena ta jest za 3 części czyli cena jednego wydania EE Hobbita. Niestety tylko po angielsku ale to bardziej mi się opłaca niż te karty :P

jak uważasz :)

ocenił(a) film na 4

Czemu mnie pytasz? To twoje pieniądze, kupuj co chcesz.

Mam wrażenie, że ty masz jakiś problem z kolekcjonerstwem. Kupowałbyś wszystko. Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy takie wydanie ci się przyda. Znasz na tyle angielski żeby wszystko zrozumieć? Bo bez sensu jest mieć dodatki, których się nie rozumie. To samo z filmem, ale przypuszczam, że film znasz na pamięć. Także kupić film by tylko go postawić w regale... A masz w ogóle władcę na płytach? Za 130zł dostaniesz wersje rozszerzone po polsku tylko, że bez dodatków.

ocenił(a) film na 9
Belief

Mi do szczęścia jedynie wydania rozszerzonego Hobbita brakuje na Blu-ray... jeszcze 4 miesiące :/

użytkownik usunięty
Belief

angielski znam ;) więc spokojnie


poza tym ja już wcześniej planowałem zakup tego wydania :)

ocenił(a) film na 9
Belief

No nie wierzę,że dla takich kawałków tektury z grafiką postaci ktoś w ogóle poluje na wydanie DVD czy BR i jeszcze płaci za to kasę.... kompletnie bezsensowne :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

I ja tak uważam. Przecież to zwykłe zdzierstwo. A jak komuś tak bardzo zależy na obrazkach to lepiej kupić w tej samej cenie album. Tym bardziej jeżeli planuje i tak zakup wersji rozszerzonej.

użytkownik usunięty
Belief

właśnie w przewodnikach jest coś o Galadrieli o ile pamiętam :) w empiku są dwa w cenie jednej

59,99 i jest przewodnik z pierwszej i drugiej części Hobbita.

Co do tego wydania to aż nie takie zdzierstwo cena zwykłego wydania to 50 złotych bez grosza wydanie z kartami jest 10 złotych droższe :P

ocenił(a) film na 4

Za 12 zł to ja kupiłam przewodnik do Podróży. Gruby, wielki album. I to nowy.

użytkownik usunięty
Belief

za 12? Hmmm no nieźle a to z jakiejś strony ? Jeśli znasz to podaj jeśli możesz

ocenił(a) film na 4

Na allegro. Facet ma księgarnie, ale w dostępnych towarach miał tylko ten przewodnik z albumów do Hobbita. Później już go nie miał. Trafiła mi się okazja wtedy, bo i u niego dostałam jeden z ostatnich Atlasów Śródziemia, których nowych już teraz nie ma.

ocenił(a) film na 7
Belief

Też kupiłem ten przewodnik na allegro za 12 zł :D

ocenił(a) film na 4
thorin3

Gratuluję złapania okazji :D Pewnie u tego samego :)

ocenił(a) film na 9
Belief

No np. Kronike Hobbita albo właśnie jakiś przewodnik... masa zdjęć, ciekawe treści i duży format, a nie tekturka nie nadająca się nawet jako podstawka do herbaty :) Cóż... zawsze się amatorzy na takie pierdółki znajdą:)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Muszą być amatorzy, bo inaczej, by nie wydawali w takiej wersji :). Żeby te karty były jeszcze ładne.

ocenił(a) film na 9
Belief

To już lepiej sobie ściągnąć plakaty postaci z Hobbita, wszystkich krasnoludów, Galadrieli, Gandalfa etc. pójść do centrum druku cyfrowego i zlecić druk w odpowiednim formacie, nawet takim A5 co by zbyt drogo nie było.Nie dość, że jakość będzie idealna, cena całkiem spoko, to w dodatku będzie to oryginalne... można przecież nawet na płótnie sobie wydrukować a potem zrobić z tego mini obrazy.... wiele jest ciekawych pomysłów i możliwości, a zwykle płacą ludzie za gotowca marnej jakości tak jak to co prezentują te wydania...

Zresztą, szkoda czasu na dyskusje o takich pierdołach :)
Maniakowy zdecydować się na zakup nie może, to jaki chce mieć avatar na koncie też nie może się zdecydować, jeszcze dopiero co wspomniał, że też tatuaż sobie zrobi jak zobaczył moje info o tym... dla mnie daje to całkiem jasną konkluzję. widząc tego rodzaju zachowanie :)))

użytkownik usunięty
khazad7_2

co do avatara to się mnie nie czepiaj... Pan Disclamer też co chwilę zmienia. Tatuaż powiedziałem może. Poza tym takie tatutauże u mnie się nie da zrobić, bo najbliższe takie studio to chyba w katowicach jest... A jechać mi się tam nie chce...

Pan Disclamer? Boże, czy Ty to widzisz?
Maniakowy, pomyśl, zanim cos napiszesz, bardzo Cię prosze.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

No wiesz Disclamer to użytkownik który jest przecież wytrawnym kinomanem, zresztą nie ważne :D kończę dyskusję bo nie doprowadzi do niczego :)

hahaha widze, ze żart sie dzis cb trzymają. A mnie nie

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Ten "Disclamer" mnie rozwalił :D

thorin3

taa

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Maniakowy w formie :D

thorin3

Haha weź przestań :D

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Przestaję :D

thorin3

huhhhuh :) Dobra, bez offtopu :)

użytkownik usunięty

Maniakowy, za obmawianie dostaje Pan to.
http://media.giphy.com/media/5fBH6zabptCP9296tnq/giphy.gif

użytkownik usunięty

jejku nie obmawiam :) ale zmieniasz avatar co chwilę co tydzień najwyżej :D ale ty tam te zmiany komuś dedykujesz, coś mówiłeś tutaj kiedyś. Zresztą nawet cię nie obraziłem :)

użytkownik usunięty

A co moje avatary mają wspólnego z tobą?

użytkownik usunięty

nie! Po prostu pan khazad się przyczepił ostatnio że ciągle zmieniam avatar, to dałem przykład że nie tylko ja :) nic złego nie miałem na myśli a słowo "pan" to forma grzecznościowa :) ponieważ zapewne wiekowo jesteś ode mnie starszy, ale jeśli to cię uraziło to przepraszam. Poza tym nie to było tematem dyskusji ja z belief o przewodnikach i filmach a khazad o piernikach, i znowu spam który się niepotrzebnie rozwinął i pewnie znowu moja wina, ale ktoś winny być musi...

użytkownik usunięty

Wolę być nazywany Lordem.

użytkownik usunięty

jak sobie życzysz Lordzie Disclamer a tak w ogóle, czy mógłbyś swoim kilku znajomym napisać żeby mi nie wysyłali zaproszenia? bo wysyłają mi zaproszenia ludzie z którym nie mam nic wspólnego filmowo co jest dziwne trochę ...

użytkownik usunięty

O kim rzeczesz?

użytkownik usunięty

o @RustyCohle

:P

użytkownik usunięty

O święta matko jozefata :D Ale masz problem, dobra już koryguję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones